Trevor

Reputáciu Lavimu sa snažia zachrániť jeho priatelia tým, že bude propagovať zbierku pre pacientov v jednej z nemocníc. To by ale nebol on, aby aj túto akciu nevzal za nesprávny koniec...ako incidenty počas autogramiády či pri benefičnom zápase s deťmi boli celkom vydarené, nemyslím si že to bolo až tak zlé aby to nemalo nad 60%. ()

matej773

Hodně jsem se těšil, taky ta pauza chvíli trvala. Ale tohle... Ale tohle je na mne moc. Když jsem zjistil, že Prachař je out, říkal jsem si, ok, bude to těžký si zvyknout, nová postava, snad bude dobrá... Ale tohle? To jako vážně? A to si při té plastice i změnil vlasy? Překousl jsem to, v doufal něco lepšího... Ale ještě slabší než pátý díl. S velkým přimhouřením oka jsem ochoten dát i tu jednu hvězdičku. ()

Frajer42

Po delší odmlce se konečně přiřítila další lavina. Tentokrát se Lavi snaží napravit si reputaci u širší veřejnosti. Já nemohu souhlasit se zdejší uživatelskou širokou veřejností. Já jsem tady za experta, který rozumí nejlépe filmům a seriálům a podle mých měřítek nebyl tento díl v žádném ohledu slabší než díly předešlé. Měl vynikající údernou myšlenku, pár skvělých hlášek, kvalitní rozuzlení, a dokonce se ukázal i Řepák. Lepší tři kousky. ()

SOLOM.

Je opravdu velká škoda, že Prachař odešel. Lavi je bez něj poloviční stejně jako celý seriál. Přestože mám Noska coby herce docela rád, tak tady mi moc nesedí. Každopádně tento díl není vůbec taková katastrofa, jak ho někteří popisují. Pořád se tu najde dost vtipných momentů, kterým se dá zasmát. I mě potěšila přítomnost burana Řepky – který patřil k tomu nejlepšímu, co tu bylo k vidění. Takže já to prostě zatím pořád vidím na ten průměr. Jen je škoda, že Vyšehrad měl ze startu našlápnuto stát se opravdu skvělým recesním miniseriálem, ale postupně se z něj stává jen další klasický průměr… ()

Jara.Cimrman.jr

"Mladík Lavimu řekl, že je kokot a on mu dokázal, že to je pravda." Kokot? V tangáčích od Versaceho? To k sobě nějak nejde. Vždyť má rád tu ontologii a na autogramiádě, s vozíčkářem či na exhibici se chová naprosto profesionálně. A mě to pořád baví, i když po takové době čekání na další díl jsem si určitě zasloužil lepší zábavu. ()

• Epizoda je inspirována kauzou odchodu fotbalisty Tomáše Řepky ze Sparty Praha, při kterém údajně ukradl klubovou kasu s příspěvky od hráčů. Sám Tomáš Řepka si zde střihl povedené cameo. (NiWi)