Jara.Cimrman.jr

"Jestli bude jalovej, vyndám ho a dám tam dorostence. Klidně ve dvacátý minutě." Tedy mě kdyby na zápas perfektně připravil holič, vyzážistka a štětka, tak bych po hřišti jezdil na kolobrndě a věšel bych fíka za fíkem. Jenže Laviho problém je někde na hranici života a smrti, takže já mu rozumím a tentokrát jsem mu trošku zazáviděl ten individuál. A taky rozhovor s agentem sál za to, takže za mě je tohle celkem v pohodě. ()

castor

„Trpělivě, kucí. A hlavně srdíčko! Dejte si kužely.“ – „Pojďme, dáme bago!“ Holt trenér Žloutek motivační proslovy umí a jeho pokyny bere tým vážně. Štáfek, který se podílel jak na scénáři, tak na režii, dál baví. Jenže zbytek už pár dílů drhne a pokles „kvality“ je patrný. Jeho pečlivou přípravu na zápas s vizážistou i činkou nakonec zhatí zásadní pleťová katastrofa. ()

Frajer42

Už po přečtení názvu se mi před očima zjevil obrázek dílu, který se mi následným zhlédnutím potvrdil. Chybělo alespoň malinké překvapení. Je trošku škoda, že je značná část každého dílu věnována souloži s lehkými dívkami. Přesto jsem se párkrát zasmál. Za mě lepší dvě. Souhlasím s kolegy komentátory. Kvalita jde opravdu dolů. Narozdíl od nich však tento pokles monitoruji již od čtvrtého dílu. ()

SOLOM.

Jj jebáky jsou pěkné svině, ale Lambrusco? No fuj…Tady u mě Lavi hodně klesl. Díl zase o prcaní, ale jinak to už začíná být vážně slabota. Některým hlodům jsem se vážně zasmál, ale je jich čím dál méně. Jestli to tak bude pokračovat, tak mám obavy, aby neskončil tenhle miniseriál fiaskem. Každopádně náš hrdina má recht, než si kopat s buchtou na branku, to si jít raději pořádně zabušit… ()

Trevor

Po zranení zo zostavy Vyšehradu vypadne kľúčový hráč a na jeho miesto v zápase proti mužstvu Zápy má nastupiť Lavi.Tomu však na tvári vyrazí pupák a rozhodne sa nenastúpiť...škoda v druhej polovici sa už objavujú aj slabšie epizódy, ale napriek tomu to nie je úplne zlé. ()