Po veľmi úspešnej jedničke, ešte úspešnejšej dvojke nás čaká skutočná bomba. Scary Movie 3 si tentokrát berie na mušku najúspešnejšie filmy tohto roku - Pán Prsteňov, Harry Potter, Kruh, 8 míľa, Matrix ale i Znamenia či horor Tí druhí. Okrem osvedčeného hereckého obsadenie a množstva hereckých hviezd vo vedľajších úlohách čaká na vás i jedno veľké prekvapenie. (oficiálny text distribútora)

Lord Fuck

Tvůrci sem chtěli narvat všechno co za poslední léta viděli a to je právě ta chybka. Všechno nakonec působí přeplácaně. No a samozřejmě tomu všemu chybí scénář-ale to je u těhle filmů běžný. Přesto je to nejlepší díl z celé trojice, jen škoda že si tam Pamelka nezahrála dýl! ()

FantomASS

No mne sa zdá, že tento diel bol najlepši z trapnej Scary (myslím, že len zatiaľ) trilógie. Paroduje to Ring, LOTR (My precious), 8 mile, Matrix (Oracle), Signs. Vtipy sa mi tentokrát zdali akosi menej absurdné ako u predchodcov (okrem toho pohrebu) a aj preto toto hodnotenie. ()

Sosak

O něco lepších kvalit, než dvojka, pořád ale bahno filmu. Některý fóry ještě ujdou, ale většinou je to fuj. A úkolem parodie je hlavně pobavit, vedlejším úkolem ukázat nedostatky předlohy...to je zde splněno asi tak jednou (přílišné točení kamery ze Znamení v jedné scéně vyvolá aspoň úšklebek). Takže asi tak. ()

hlína

Parodie na filmy se podle mě dají jen totálně podělat (odpad), anebo se prostě povedou a můžou tak dostat nálepku průměrné komedie (***) u trojky scary movie sem několikrát dostal záchvat smíchu, nevíc u fórů na bezvadný film Kruh... ()

artuš

Docela lepší pokračování, sice Lesliemu nielsonovy bych dal vícc prostoru, ale nápad sparosovat Kruh, Matrix a další filmy, byl docela vtipný. ()

GodKnows

Mahalik: This morning, he woke up dead! CJ: How in the hell do you wake up dead? Mahalik: 'Cause you're alive when you go to sleep. CJ: You're telling me you can go to bed dead and wake up alive? Mahalik: You can't go to bed dead! That shit would be redundant. CJ: No, it wouldn't. 'Cause you can go to bed and not be dead, and you can die but not be in a bed. Mahalik: But you are in a bed, man. That's how you wake up dead in the first place foo'! CJ: Damn! That's some quantum shit right there, man! omfg....som sa sulal jak hovado...... ()

BLADER

Keďže som dal štvorke 4, trojke musím dať jednoducho plný počet. Bavíme sa samozrejme stále o žánri paródie. Povedal by som, že ako perfektná bláznivá komédia to určite obstojí. Aspoň u mňa hej. ()

Elenor

,,Co by na to asi řekl prezident Ford?"... ,,Děkuji vám, vaše láska mě zachránila, už nebudu muset zabíjet." ,,Vážně?" ,,Ne, jenom si z vás dělám prdel!" (největší sranda je, že když jsem poprvé viděla Kruh, nemohla jsem se ubránit myšlence, že by se všechno vyřešilo, kdyby prostě Naomi Samaru adoptovala...;-). Jasně, asi to není komedie století, ale bavila jsem se skvěle... ()

zberatel

Genialne zvladnuta parodia kruhu, obstojne parodovane znamenia, v titulkovej verzii super-rapovy battle ale potom to uz islo veelmi dolu, na to mnozstvo vtipov pramalo plynulych prechodov bez zadrhelov. ()

sladt

Parodie typu Scary Movie mám rád, vždy se u nich nádherně zasměji, i když jsou to blbosti. Ze všech dílů které jsem vyděl se mi trojka líbila nejvíce. ()

Claude Speed

Podle mě asi nejlepší díl. Opět se ve filmu najdou trochu trapné scény, ale průběh filmu to nijak nenaruší. Je to sice nejlepší díl ale na červenou barvu to pořád nestačí. ()

Skautka

Ze všech těch nepovedených a nechutných dílů scray movie, je tenhle asi nejzařilejší a nejvtipnější. Nevím jestli je to tím, že je to parodie na jeden z nejúspěšnějších hororů, ale mě tahle parodie opravdu rozesmála. Zlatej průměr tak 55%. ()

bono22vox

Z první trilogie této série jednoznačně nejlepší díl. Jde poznat, že se režie chopil režisér Blaznivé střely či Připoutejte se prosím. Ne zrovna renesance parodie, ale je to docela dobrá švanda. A kdyby se to nemuselo jmenovat Scary Movie, mohlo to být ještě lepší... ()

Str3jd4

Na to, že si film bere na paškál pár mých oblíbených filmů, jsem pár záchvatů smíchu utrpěl a to je vzácnost u podobných výtvorů. ()

Ceberus

Oproti předchozímu filmu se nepochybně jedná o hotový klenot, ale v kontextu zlatých hřebů mezi parodiemi, mezi nimiž patří i díla samotného Zuckera, jde spíše o průměrný snímek. Kromě režiséra zvedají laťku filmu i osvědčení účastníci parodií Sheen s Nielsenem. ()

Lak na vlasy podruhé

Lak na vlasy podruhé

04.03.2006

Pláč diváků po zhlédnutí rádoby komedie Ochránce ještě nestačil ani utichnout a režisér Adam Shankman už nám chystá další nadílku. Dostal totiž od New Line Cinemy nabídku režírovat remake… (viac)