Debbina 8

• Slovensko Debbina osmička (viac)
USA, 2018, 110 min

Réžia:

Gary Ross

Kamera:

Eigil Bryld

Sandra Bullock, Cate Blanchett, Anne Hathaway, Sarah Paulson, Helena Bonham Carter, Rihanna, Mindy Kaling, Awkwafina, Richard Armitage, James Corden (viac)

5 rokov, 8 mesiacov a 12 dní…Presne tak dlho plánovala Debbie Ocean (Sandra Bullock) najväčšiu lúpež svojho života. A presne vie, čo musí spraviť – zostaviť tím z najlepších expertiek vo svojom odbore. Spolu s parťáčkou Lou Miller (Cate Blanchett) získali do svojej skupiny – šperkárku Amitu (Kaling), pouličnú podvodníčku Constance (Awkwafina), najlepšiu priekupníčku na kradnutý tovar Tammy (Paulson), hackerku Nine Ball (Rihanna) a módnu dizajnérku (Bonham Carter). Cieľ je jasný - $150 miliónov dolárov v diamantoch – presne tých, ktoré budú na krku svetoznámej herečky Daphne Kluger (Hathaway) a tá bude stredobodom pozornosti najväčšej udalosti roka, bál MET Gala. (Continental film)

depony

Lepší průměr se skvělým ženským osazenstvem ... našly by se jistě výhrady, ale pokud to berete jako letní pohodovku, kdy se bavíte, koukáte na úžasný ženský a říkáte si, co byste s těmi milióny udělali vy. Musím uznat, že holky měly říz! ()

Vxxx

Super pohodový film s nádherným obsazením. A to doslova. Bullock a Blanchett vypadají úžasně a jako duo jsou velice sympatické. Film má dobré tempo a je vtipný. Některé momenty jso lehce přitažené za vlasy, ale to jsme mohli čekat. Spokojenost. 4* ()

Praxis

Překvapivě zábavný spin-off /sequel Dannyho parťáků s překvapivě sympatickým obsazením, včetně dementní Heleny Bonham, která tradičně hrála svoji pošahanou roli. Má to šmrnc, pohodovou slinu, a celé to působí hrozně sympaticky. Jasně, nečekejte od toho nějakou super filmařinu, ale v rámci mezí je to ve výsledku docela zábavný film, který si na nic nehraje a účel - tedy zábavu - splní. 78% ()

JJ.Gibson

Ať o tom přemítám jak o tom přemítán, tak nakonec 2-2,5* na víc to prostě nevidím. Některé části plánu super, něco vyloženě nefungovalo! Třeba jako James Corden!!! Na to, že se to hlásí k odkazu Danny parťáků tak to teda mohlo, pardon opravuji se, mělo být o mnoho lepší a dotaženější... ()

blackrain

Tahle banda mě bavila a ani nic jiného jsem od filmu neočekávala.  Dámy to měly parádně zmáknuté. Plánování loupeže se  mi líbilo. Anne Hathaway byla chvilku na přes ústa. Helena Bonham Carter svým extravagantním oděvním  stylem nezklamala. Ta už jiná nebude. ()

džanik

Šlape to jako dobře seřízený naleštěný kombajn. Právě. Chybí mi tam větší emoce. Chybí mi tam nějaký ten zádrhel. Chybí mi tam chlap. Protože tohle, dámy prominou, tohle ženská nevymyslí! ()

JohnMiller

Nie, že by ma to nejak extra nudilo, dokonca ani tá silená splnená multikulti "povinnosť (bez rasizmu!!!) mi nebila až tak do očí, ale z dobrej zápletky a postupného odhaľovania, postáv a veľkej lúpeže, by sa dalo spraviť viac, ako len pohodovú, nenáročnú oddychovku na voľný večer. Na tento účel, je film viac, ako len vhodný, no vyfučí z hlavy rozhodne rýchlejšie ako Dannyho trilógia. ()

gegina31

Nejenže je to volné navazování, ale také totální kopírka Dannyho parťáků. Ale co, já tyhle filmy můžu. Herecké obsazení bylo skvělé (samozřejmě nechyběla žádná rasa :)). Zápletka se jim taky povedla, pro ženský jak dělaný. Bavila jsem se. ()

halogenka

Máte super recept, v kuchyni skvělou partu kuchařů a ty nejkvalitnější suroviny, ale vy se stejně raději rozhodnete skočit naproti do sámošky pro rybí prsty, které ohřejete v mikrovlnce. Totálně promarněná šance. ()

Aleee89

Dannyho parťáci to prostě nejsou. Nemá to tu jiskru, vtip, ale přitom chytrost a noblesu. O špatný film se však taky nejedná. Holky jsou sympatické, a pokud člověk hledá něco nenáročného na večer, no, vlastně proč ne. ()

Miseet

Taková přijemná oddychovka. Je jasné, že tomuto snímku budou nakloněné spíše ženy, jelikož je tu hodně módy a ženských keců. Ano, příběh je hooodně nereálný a objevuje se zde plno nereálných věcí, jenže to k tomu prostě tak nějak patří. ()

applause

Film se mi líbil. Nic víc, nic míň, než co, jsem čekala. Příjemná oddechovka po práci. Správná holčičí banda. Doporučuji. ()

M.i.k.e

hodně příjemná letní oddechovka,která si na nic nehraje a nabízí přesně to co předem slibuje.Před svými pánskými příbuznými se nemusí vůbec stydět.Samozřejmě se tu dá pochybovat o minimálně polovině toho co se na plátně v rámci překombinovaného děje odehrává,ale o tom tenhle film není...70% ()

Figu

Supér! Gary Ross parádně vybral všechny holky do svýho bijáku, silně to navíc obsadil, napsal tomu ještě i vtipnej, nápaditej a zábavnej scénář, no a já se vlastně bavil úplně celou dobu. Nevím jaká z mistriň hereček byla nejlepší, ale za mě především hlavní duo Bullock/ Blanchett. Výborná oddychovka nejen pro ženské publikum. 75% ()

Martin741

Reziser Gary Ross /seabiscuit/ natocil n film na sposob Ousn Ilevn s Zorzem Klunym. Jak tak pozeram, zarobilo to na seba fajne, a Sandra Bullock /Nebezpecna Rychlost1 a 2, Gravitace/ je prirodzena liderka, toto som jej zozral v pohode.. Slabsi bol potom uz vyber dalsich hereciek, konkretne nechapem chladnu helenu Bonham Carter, ani ma nijako nepresvedcila ze je to herecka na urovni. len si odhrala svoje a tym to evidentne pre nu haslo. produkoval to Pista Soderbergh- preto som si myslel ze znovu dostanem to pozlatko, namakane kulisy a slusne dialogy. To som aj dostal. Skoda ze rafinovanost a snaha oklamat protivnika patri skor pre chlapsku trilogiu, tu nic take nie je. Kazdopadne len lahky nadpriemer : 70 % ()

honajz2

Snaha o ženskou verzi Dannyho parťáků dopadla tak, že se sice snaží důstojně navázat na úspěšnou sérii a zůstat přitom stále zábavou pro všechny, ale buď to měla točit žena a hlavně pro ženy, nebo to měl režírovat někdo, kdo má talent a ještě nevyhořel. Tohle je totiž snaživé a na jedno zhlédnutí neurážející, ale zároveň tak rutinní a nevýrazné, že se vám to do 14 dnů vykouří z hlavy a zbydou z toho jen mlhavé vzpomínky na slavné herecké obsazení. Ony ani ty herečky jakoby neměly co hrát, jelikož jsou stejně nevýrazné jako Rossova filmařina a jediná, která tu za něco stojí, je Sandra Bullock a překvapivě Rihanna (když už se tu objeví), ale zbytek postav je bez vtipu, charismatu, sympatií, charakteru... Vlastně bych to mohl shrnout jednodušeji a v jedné větě - působí to, jako by to vzniklo jen pro rychlý výdělek. Dlouhou dobu jsem si to řadil do své (ne)oblíbené kategorie "neurazí, nenadchne", ale vzhledem k tomu, že z té je pro mě většina filmů aspoň něčím zapamatovatelná, tak tady nemůžu dát ani slabou třetí hvězdičku, protože už teď si z toho některé věci nepamatuji a to jsem to viděl teprve včera. Lepší 2* ()

Streeper

Pohodový film, u kterého si odpočinete, občas zasmějete ale nic světového to není. Neviděla jsem původní Dannyho parťáky, na tenhle film mě převážně dostalo to skvělé obsazení včetně mé milované Cate Blanchett, Heleny Bonham Carter nebo Anne Hathaway. Sandru až tolik nemusím, ale v tomhle filmu se mi líbila, byla krásně odměřená a nebyla hysterická, což je plus. Krádež byla skvěle vymyšlená, do nejmenších detailů, to se mi na tom líbilo nejvíce, ale očekávala jsem více akce, více napětí a to mi tam bohužel chybělo, ale jedná se o ten lepší film, na který se klidně podívám několikrát do roka. ()

Dvojka Jumanji nabírá posily

Dvojka Jumanji nabírá posily

06.01.2019

Dvojka k hitu Jumanji: Vítejte v džungli! s Dwaynem Johnsonem (Rychle a zběsile 5) a Kevinem Hartem (Night School) se pomalu ale jistě řítí a tento týdne jsme se dozvěděli o dvou nových hereckých… (viac)

Debbie a její parťačky jsou rekordní

Debbie a její parťačky jsou rekordní

11.06.2018

Zlodějský spin-off Dannyho parťáků se Sandrou Bullock (Gravitace) a Cate Blanchett (Thor: Ragnarok) v hlavních rolích od začátku neměl úplně snadnou pozici. Nejsou to koneckonců ani dva roky, co… (viac)