Fender Bender

Jennifer je mladé 17 ročné dievča, ktoré po prvýkrát vo svojom živote pocítilo, ako chutí sklamanie v láske. Aby toho nebolo málo, v deň rozchodu so svojím partnerom sa nečakane stáva účastníčkou dopravnej nehody. Následná výmena údajov s neznámym mužom, ktorý zrážku zapríčinil, jej však prinesie omnoho väčšie starosti, ako len priznanie sa rodičom, že ich rodinné auto už zďaleka nie je v takom stave, v akom jej ho pôvodne zverili. Jennifer a jej najbližších priateľov, ktorí ju následného večera poctia návštevou, čaká nerovný súboj so šialeným sériovým vrahom, ktorý svoje obete vyhľadáva pomerne podivným spôsobom: zdanlivo nevinnou zrážkou vozidiel. (*CARNIFEX*)

HorrFi

V tomhle filmu nefungovalo vůbec nic a je to skoro na odpad!, ale tu hvězdičku dávam za hlavní hrdinku na kterou se aspoň hezky koukalo.. nejvíc mě naštvala ta hudba, která se do toho absolutně nehodnotil.. tohle bylo hodně špatný.. ()

Deyw odpad!

lol jak se otocila k vrahovi zady a sla domu si zavolat a nechala ho tam lezet :D:D uz to vidim vole .D dorubu ho a pak pudu dopici domu si zavolat a seru na nej :D o boze kurva to delal nejakej borec :D ()

666Carnage

Klasický home invasion slasher, který neurazí ale ani nenadchne. Napínavá atmosféra tu je a super hudební podtext, ale toho násilí moc nebylo. Takový komornější to bylo. Průměr 50% ()

Corpsegrinder

První hodinka je víceméně jen seznamovací a věnuje se až moc hlavní hrdince, která je velice nesympatická a chová se jak natvrdlý pětiletý dítě, v nejedný scéně to vypadá že je nějak mentálně postižená a to říkám naprosto beze srandy. Její kámoši na tom nejsou o moc líp. Se zbytkem filmu nemám problém jelikož jsou v něm cítit osmdesátkový kořeny, ať už jde o vraha kterej vypadá retro i bez masky, nebo o muziku kterou má na starosti synthwave duo Night Runner. Vraždy jsou natočený slušně a vrah se s tim kromě dlouhý předehry moc nesere a tak tu máme několik brutálních ubodání. Moc od toho nečekejte a konce filmu se dožijete v pohodě. ()

Wancohoff

priemerny home invasion/slasher, v ktorom sa nedockame vela krvy a napaditych vrazd, ale za to je tu super hudba, a vcelku slusna atmosfera a spracovanie.bohuzial dementne chovanie hlavnej hrdinky, hlavne vo finale, ma nepusti ist nad 60% cize 3* ()

Junys

Jennifer je mladá a krásná dívka. Jednoho ne moc pěkného dne nachytá svého přítele jak randí s jinou dívkou a aby toho nebylo málo, stane se jí malá dopravní nehoda. S řidičem který mohl za nehodu si vymění osobní údaje aby to mohli vyřídit s pojišťovnou. Když o tom řekne svým rodičům ,tak jí dají domácí vězení a na víkendovou dovolenou jedou sami. Večer ji přijdou navštívit její kamarádi ale ti nejsou jediní kteří se tam večer ukážou. - Ta scéna jak si vyměňovali údaje mě přišla tak strašně hloupá... Jinak hodinu se tam nic neděje a poslední půl hodina byla průměrná. Gore scénky slabé! A tohle určitě nebyl slasher! Byl to velice slabý Home invasion. ()

animario

Celkem zajímavej komorní nízkorozpočtovej home invasion "slasher" z maloměsta, s hodně stylovým killerem a originální zápletkou (to spolu se syntetickou hudbou evokuje starý 90' thrillery). První půlka je fajnově pomalá a atmosferická. Finální konfrontace s řidičem už scénáristicky slabší, chybí tomu drive. Vyvážil to cynickej a lehce znepokojivej konec.. ()

dannyd14

Tento horor mi vyložene nesadol. Aby som sa v mojich komentároch k filmom stále neopakoval a nepôsobili len jednotvárnym dojmom, tak k tomuto filmu pristúpim viac ústretovo. Tým myslím to, že jednotlivým logickým dieram vo filme sa vyhnem a budem písať o tomto viac v globále ako keby som mechanicky vymenoval každé blbé chyby, čo film obsahuje. V konečnom dôsledku ich má už skoro každý horor a s tým sa treba občas nejako vyrovnať. Mark Pavia, známy či menej známy režisér, ktorý nenatočil od roku 1997 nič až doteraz prišiel s ďalšou nekonečne ohranou platňou, home invasion hororom alebo ak chcete, slasherom. Tých sme mali za poslednú dobu niekoľko, spomenúť si môžeme napríklad na nie príliš nápaditý Home Sweet Home, nie príliš oslnivý Strangers a potom sú to skvelé napínáky You´re Next, či Sweet Home. Popis a plagát tohto snímku evokoval vo mne pocity, že pôjde o niečo neprebádané v tejto žánrovej oblasti, ako som sa len mýlil. Home sweet home ako cez kopirák, no možno o niečo lepšie. Hneď v úvode môžeme sledovať zaujímavú scénu, ktorá nás má vtiahnuť do deja a kde vidíme o čom celý film aj bude. Potom už sledujeme protagonistku Jennifer, ktorej sa stane niečo, čo by sa každému vodičovi nechcelo stať a to ťuknutie áut. Tu sa nám " Tajomný " záporák, ktorý vyzerá ako reinkarnovaný Jake Busey z filmu stopár 2, odhalí v plnej paráde, čo úplne pochováva dobre budovanú atmosféru v samom začiatku. Po nej už nastáva až neuveriteľne skoro celá hodina ukrutných minút, kde sa strieda jedna hluchá scéna za druhou ako zo sérií filmov pochovaný zaživa. Nejaká tá akcia a vraždy prídu až v poslednej polhodinke, čo je pre mňa dosť málo. Hoci hlavnú hrdinku hrá mladšia sestra Alexy Vegy a usilovne sa snaží ako môže, nijako to nezachraňuje. Vraždy sú ale výborne natočené, gore scénam určite nepohrdnete a maska vraha, ktorý ukrýva dávno prezradenú tvár tiež v pohode. Záver snáď nikoho neprekvapí. " This movie is meaningless, death of this movie will be legendary ". ()

elimS

20% - komentář 20ti slovy: Je to vlastně skvělý návod jak procestovat zadara Ameriku. Nabourate - zabijete - okradete - natankujete a jedete dál. Jako horor celkem kravina. ()

ANTYCHRYST

Fetisisticka, kožená, BDSM maska toho uchylného vraha je dobrá, ale to je asi tak Vše.. Úplně nejvíc mě srala zvuková stránka filmu, která mi rvala uši a absolutně se k filmu nehodila. Normál nevýrazný slasher, vraždy slabé, chování dívčiny na konci kdy ho skoro sejmula.... radši nekomentovat.. :( 35% ()

Clark_Kent

Tuhle masku jsem už někde kdysi zahlédl, něco na způsob My Bloody Valentine. Nic co dokáže zabavit, nudná až otravná příběhová linka bez špetky originality. ()

intro

Plusem je dobrá muzika, jak ze starých dobrých osmdesátkových bijáků a taky maska zabijáka. To ostatní ničím nepřekvapí, jako je ostatně u podobně založených hororů zvykem. Prostě průměr. ()

petrik11

Neuveriteľná nudná zlátanina, plné nehercov, všetci hrali akoby práve mali tanec svätého víta. Brr, a toto som si dal na helouvinsku noc. ()

Martin29

Chlápek jezdí s autem po silnici a vráží do jiných aut. Pak si vymění s dotyčnými informace a jde je zabít. Oceňuji námět i vraždy jsou v pohodě (vrah má takový větší nůž) dalším plusem je vražda té feministické blondýny nic jiného si nezasloužila zvláště ji muselo štvát, že ji zavraždil chlap. To je asi vše co se dá ocenit zbytek už je klasický slasher máme tu vraha v kostýmu, který vypadá jak půjčený někde z sadomasochistických hrátek, který přežije několik ran klíčem (ve skutečnosti by nepřežil více jak 2) a upálení a celkem 5 vražd což je lepší průměr. Díky za titulky Kasparov88 ()

Nedos.

Naprostá ztráta času. Myšlenkový pochody hlavni hrdinky mi mistama pripominaly urvanou bednu kytu. Tohle proste bylo tupy i na beckovej horor. ()

kristovanoho odpad!

Ahoj, jsem Hilery Dyjazová, jsem baletka, běhající jako retardované sloní mládě a krom toho jsem píča, která nakonec zdechne jako ostatní. Nebudu řešit stopáž, napětí nebo zápletku, byť akce trvá cca 15 minut a napětí se zápletkou nejsou přítomny. Vlastně bych něměl řešit ani logiku jednání hlavní postavy, vzhledem ke kategorii filmu. Nelogické chování postav je u slešrů základem, aby bylo koho zabít. Jenže čeho je moc, toho je příliš a nechat kylra dvakrát vstát, aby mě nakonec mohl kuchnout, přičemž poprvé ho sejmu klíčem na kola, poliju benálem, uteču, protože se mi nedaří škrtnout sirkou, abych ho následně opět sejmula, tím samým klíčem, odešla si sednout do jeho auta, dala nažhavit autozapalovač a mezitím se střídavě psychovala tím, že to trvá a střídavě si prohlížela sbírku drajvinklajsensí obětí, které má pan psycho nalepený na stropě auta. Ve chvíli, kdy se psycho opět zvedá se ozve CVAK, vytáhnu zapalovač, házím na psycho a vítězoslavně sleduju, jak cca 15 vteřin hoří, převaluje se do louže, zhasíná a zůstávál v ní bezvládně ležet. Připomínám, že mám v ruce stále klíč na kola, ale proč mu s ním rozšvihat hlavu, když to jeho kombiné z tlustý kůže určitě prohořelo až na kost. Radši mu vyškrábnu z kapsy telefon, zahodím klíč a odcházím do baráku volat cajty, abych byla nakonec hrozně překvapená, když se opět zjeví a konečně mě kuchne. Oumajgáš a bacha na spojlery. ()