Čtyři kamarádi se rozhodli vyzkoušet svůj intelekt ve hře, která se ale osudově zvrtne. (Filmbox)

Hernycztek

Fenomén posledních let, únikové hry, nemohl uniknout pozornosti filmařů a ti nám tak chystají jeden film s touto ,,Saw'' tématikou za druhým. Do téhle Escape Room jsem šel výhradně kvůli ,,R'' ratingu, a jako malou přípravu na Escape Room, která šla začátkem tohoto roku do kin, leč s ratingem PG-13. Konkrétně tenhle Thriller však nemá divákovi moc co nabídnout. Dlouhých 50 minut se řeší vztahy mezi přáteli a skládají se hlavolamy, a to asi není úplně to, kvůli čemu jdete do projekce. Pasti jako takové nejsou špatně vymyšlené, dokonce při nich uvidíme nějakou krev, ale žádné brutality od kterých budete uhýbat pohledem nečekejte. Napětí funguje, stejně jako v Saw nebo Cube, kdy se vcítíte do děje a čekáte, co se komu nečekaně stane. Herci jsou vcelku neznámí, ale možná by se mezi nimi dal najít oblíbenec nebýt tak stupidního scénáře, který byl napsán jejich postavám. Závěrečné vyústění vneslo spíše nové otázky, než řádné ukončení, takže mi z toho ve finále vychází průměrný průměr, který když neuvidíte, o nic nepřijdete. Navzdory mnou nenáviděnému ratingu PG-13 doporučuji spíše letošní Escape Room, protože ten vyšší rozpočet je tam opravdu znát. ()

Rathalos

Escape room je jeden z hororov,kde je skupina ludi uzavreta v miestnosti a bojuje o zivot tym,ze riesia rozne zahadne hlavolamy,sympaticki herci,zaujimave pasce,mne sa to lubilo...:-) ()

BOURQUE

Na svoje pomery napínavý thriller, kde pozornosť diváka je udržaná na rovnakej úrovni. Nie je to zbytočne dlhý ani prekombinovaný. Hlavolamy sú (na prvý pohľad) celkom premyslené. Nehovorím, že tu nie je pár klišé momentov, ale nie je to až taký kritický. Kvôli záveru som však takmer dal 2 hviezdičky. Osobné hodnotenie: 70% (***) ()

chaturga

Nejhorší to nebylo, ale musím to tu rozjet. SPOILER: Scéna s kyselinou neskutečná hovadina, cucají se tam jak vemena a dávno by cítili, že se jim něco děje (a to jejich cucání a ohrabávání jak dva totální puberťáci, co si poprvé zajebali, celou dobu až do jejich smrti, když jsou všude kamery? Nemůžou už sakra z těch filmů tyhle trapný krávoviny konečně dát do háje?) To samé, když otevíral ty těžké dveře! Ihned by napadlo i totální vokurku se zapřít nohou o zeď proboha!!! Má tak minimálně trojnásobnou sílu!!!! A dalších nesmyslů bych se asi nedopočítal. Konec naštěstí ujde. Dávám 3 hvězdy a to jen proto, že ten žánr se mi líbí a vyšší rozpočet je na filmu znát - solidní práce. ()

ANTYCHRYST

Moderní unikovka ala Saw... Ovšem takovej slabší odvarek saw.. Hlavní postavy dosti nesympatické..v celým filmu jen 4 druhy úmrtí..to je málo..za zmínku stojí asi jen tlama medvěda..Konec jsem moc nepochopil.. 35% atmosféra, napětí, strach..vše dosti bídné..téměř nulové. ()

Pitryx

Namlsaný včerejším "No Escape Room" jsem totálně zklamán. Jediná povedená scéna s párou, nebo jak oni tvrdí kyselinou, je vinou rychlého střihu naprosto k ničemu. Konec je tak blbý, že mi to fakt nedovoluje dát víc než tu dvacku. A to ještě dávám s přimhouřenýma očima, protože mám tyto filmy celkem rád. ()

J.Mayen

Nez se film dostane do tech spravnych obratek tak si divak pocka, navic logika a pohyby, uvazovani jednotlivcu v Escape Room jsou totalne nelogicke, mistama i trapne, konec trochu potesi oko hororoveho maniaka s troskou gore,ale opravdu jen trosku, proto jen 2 hvezdy. Slabota. ()

wowylgu313

No katastrofa ;) co víc napsat. Obsazení bída, příběh hrůza, hodně špatně natočená vykrádačka těch povedených na toto téma. Jedna hvězda za cecky v kleci z lítosti. ()

brasek

Sklamanie! Od Escape Room som očakával oveľa viac. Žiaľ tento snímok ponúka iba málo napätia, rozlúštenie hádaniek v jednotlivých izbách tiež nič moc a samotný príbeh dokonca nemá žiadnu pointu. V závere filmári vsadili na chaotické šialenstvo postáv a tým zabili všetko. ()

nicolePavs

Ze začátku je děj absolutně nudný, první zajímavý a napínavý moment začne až po hodině filmu a více méně se vše odehraje v poslední půlhodině. Konec filmu je dost odfláknutý. ()

pichta

Dobre som sa pobavil. Postavy boli dobre vybrate, film bez nejakých failov. Islo to cestou Saw. Film sa nevedel rozbehnúť. 50% ()