Nancy má děsivé vize. El zvládne důležitou zkoušku. V Hawkinsu pak parta shání zásoby a chystá se do boje. (Netflix)

drackula

Preskupiť, doplniť muníciu, vymyslieť plán - výsadok! Alebo príprava na veľké finále. Línie sa pomaly preplietajú a prinášajú prísľub, že záver bude epický. A dúfam, že El bude lietať ako Superman. :P 80% Netflix ()

zsn odpad!

S pauzama to sleduju už asi 3 dny! Otřesný! Nudný! O ničem! Celá čtvrtá řada už je totální pojeb! Vaří z vody, přetahují, vymýšlejí nové entity na starých základech. Nejsou už ani vtipní a zapomněli na životy všech ostatních dětí krom už fakt nudný 11. Je čas skončit a to zrovna já u seriálů nikdy neříkám. Smutná pravda je však ta, že holt došly nápady. ()

kenkaku

Naprosto nebetyčně mě sere jak je na všechno čas. Asi nejvíc iritující je linka 11ky. Tu prostříhat na 10% a bylo by ještě málo. Ta debilita chování postav okolo jedenáctky je až bolestná (nemluvě o hloupostech ve scénáři). Hned v páté minutě jsem vybouchl smíchy, když Nancy vytrhává prkna ze zatlučených dveří (prkna zatlučená do futer), aby ve vrcholu dramatické scény otevřela dveře OD SEBE! Epizoda vůbec nemusela mít hodinu a půl. Linka Hopper bizár a stále působí dojmem vaty navíc. Ještě, že se linky začínají postupně spojovat. ()

peetrejr

Najnudnešia časť série. Prepáčte ale ak mala Brennerova smrť vyzerať ako totálne emotívna scéna, kde mi majú slziť oči, tak nie. Veď Bože, ten muž zobral deti svojim rodičom, držal ich ako nejaké pokusné králiky niekde v laboratórii tvrdil im že ich rodičia sú mŕtvi, nechal sa nazývať ,,papa" a ešte nakoniec unesie El a proti jej vôli, síce jej navrátiť sily, lenže na konci ešte žiada o odpustenie? Akože vážne? A aby toho nebolo málo tak Joyse s Murrayom zachránia  Hoppera, Mike s Willom a feťákmi majú emotívne plakačky kde sa Mike opúšťa ale Will mu dodáva nádej a motivuje ho. A najprv sa z toho rozplače iba Will a Mike stále robí akoby neexistoval. Dospeláci a deti, ktoré ostali v Hawkinse chcú poraziť Vecnu aj keď je tak silný ale oni to istotne zvládnu a jediná kto ho môže poraziť je naša mocná El, ktorá sa opäť dostáva do deja. Finále sa bude snažiť byť veľkolepé ale predsa tu ešte bude piata séria, takže neočakávam nič extra od poslednej časti štvrtej série. ()

albionlady

Teším sa na finále. Všetky línie smerujú k naozaj úchvatnému vrcholu a neviem sa ho dočkať. A v tejto epizóde som si uvedomila, že by som jedného dňa tiež chcela mať karavan a cestovať v ňom v lete kade-tade. ()

tomik99

Dobrý díl, ale už by to chtělo i víc sestříhat. Některé scény jsou opravdu zbytečně natáhlé. Zápletka v Rusku se zbytečně prodlužuje a vlastně i shánění zbraní nám zabralo hodinu epizody. Jako furt to má tu správnou atmosféru, jen všechny scény jsou zbytečně delší, roztaženější a to není vždy ku prospěchu. ()

aR3Zz

Všichni dorazili do finální rovinky! Příprava některých dějových linek je však až moc zdlouhavá a za mne ji šlo ukončit dříve (např. Ruskou výpravu uzavřít už v tomto díle) a ve finále se soustředit na to jediné hlavní... Protože za mne to bude zase jen natahovat poslední díl. A zbytečně. Už tak je za mne 2h 20min šílených. Takže dobrý (nadprůměrný) díl, ale zdaleka ne dokonalý. ()

Bobbyk69

Čekala jsem měsíc na tento díl kvůli rozdělení dílů a musím říct, že mě trochu zklamal. Čekala jsem od této epizody, která se jmenuje Papa, že trochu více rozebere jeho život předtím, proč udělal věci, co udělal, než ho prostě zabije. Oproti předešlým dílům se mi zdá i slabší. Mám pocit, že její velká část je o ničem, prostě postavy se chystají na boj a vedou mezi sebou dialogy, ale žádná větší akce nebo tak něco... Doufám, že mi to vynahradí alespoň poslední epizoda, která má 150 minut a nebude to jenom ztráta času. ()

PaTeXx

Epizoda, jak říká název, byla především o vyústění komplikovaného vztahu El s Papa (nebo s Papou?), které vedlo v ohromný klimax plný akce a emocí (chudák Will). Do toho ještě ta příprava na bitvu Hawkinsovské skupinky a velice se těším, až do příběhu ještě promluví jednoduší basketbalisti. Jdeme na finále. ()

hwnd

Ach jo, tolik času na objímání, útěk z pustiny v dodávce samozřejmě bez problémů. A proč mám pocit, že se někam vytratil minimálně jeden vrtulník. Je mi z toho smutno, ale tahle série je prostě tragédie. ()