Max je ve smrtelném nebezpečí a dochází jí čas. Jeden z pacientů léčebny Pennhurst má návštěvu. Hopper se v Rusku činí, až se z něj kouří. (Netflix)

warrenur

Trosku akcnejsi diel vdaka comu prislo slabe zlepsenie. Zial, tvorcovia opakuju neustale tie iste serialove "vzory", wtf-moment vojenskeho prepadu, "zmobilizovanie a odhodlanie statocnych deciek" az po neuveritelny escape. :) ()

fixaman

Sadie má z celého “dětského” castu s přehledem největší herecký talent a tuhle sérii si na plné čáře ukradla pro sebe. Závěr epizody byl to nej, co zatím Duffer Bros předvedli. Neskutečný! ()

Trešlson

Tak to vypadá, že to náramě jde i bez Eleven. Jeden z nejlepších dílů seriálů s neskutečným lovecraftovským finále (takhle nějak by to mělo vypadat, až se do jeho díla někdo pustí) a přiznanou inspirací v Elm Street. Max FTW ()

aR3Zz

Stranger Things tak jak je známe a naplno! Tohle jsem si od pokračování sliboval a jsem nadšen, že jsem to dostal! Pěkně se to zamotává, napětí lze krájet, zápletky na všech frontách dostávají spád. Tak doufám, že to ještě není vše! ()

dainio

Tak takhle epizoda mě naprosto emočně vyždímala. Tohle jsem skutečně nečekal. Na konci jsem byl fyzicky i psychicky vyčerpán. Finále s Max a Vecnou - to bylo něco nezapomenutelného. Na poli seriálů a filmů "masterpiece". Měl jsem strach a zároveň mi šli slzy. Tohle si Sadie Sink ukradla pro sebe. Úžasná herečka. Úžasný seriál. 4.serie ma hodně temný tón. ()

TomasRichtr

Tykrááso! Fantastická nervydrásající jízda. Moc se mi líbí, že tahle série začíná být podobně strašidelná, jako byla první série. Nechce se mi věřit, že takhle dobrou epizodu režíroval stejnej týpek, co dělal Free Guy nebo Adam Project . ()

Sharpooter

Úžasná epizoda nabitá emocemi. Celý díl nás provází fantastická atmosféra, která ke konci vyvrcholí k neskutečně emotivnímu a na pohled úžasnému konci. Musím uznat, že jsem nemohl odtrhnout oči od obrazovky. Zatím jsem každému dílu dal pět hvězd a to proto, že každý díl je něčím originální a hlavně každý z nich je skvěle zpracovaný. Ale když jsem předešlým dílům dal pět hvězd, tak tomuhle bych velice rád dal deset, protože to co jsme zde viděly bylo neskutečné. Bez spoilerů to nejde dále okecávat, zkrátka tento díl je mistrovské dílo všech mistrovských děl. A pak že seriály nejsou umění. 11/10 ()

MERKATtv

Dobre tu si ľudia museli dačo šľahanúť. Kvôli tomu že na konci je emocionálna scéna tak tomu dávate 5 hviezd? :D. Veď skoro celých 1,20 hodiny sa nič nedeje až na backstory Victora Creela a to finále kvôli ktorému tu všetci dávajú 5 hviezd. ()

kyjo

Příběhová linka na Kamčatce docela zajímavá. Dvojka Winona Ryder + Brett Gelman má chemii a je zábavná. Gelman sice - aspoň co jsem ho zatim viděl - hraje vždycky všude stejně (sám sebe), ale tady ten jeho sarkastickej komediální talent docela sedí. Naopak, příběhová linka děcek mi přijde čim dál tim hloupější, otravnější, a nudnější, jak po stránce příběhu a postav, tak herecky. +1 ★ za realistickou akční přestřelku v domě. ()

Maniax

Asi mi ne úplně vyhovuje délka epizod. Přestřelka fajn, Rusko vlastně nečekaný, ale ta linka s Max mě osobně moc nebaví. Moc natahovaný, moc ubulený. Není to špatný, to vůbec, ale hýkání jakože to je nejlepší epizoda seriálu? Ts ts ts, tady někdo zapomněl na první dvě řady. ()