Murray a Joyce míří na Aljašku a El je po uši v bryndě. Robin s Nancy vyšťourají pořádnou špínu na démony z Hawkinsu. Zprávy od doktora Owense vrátí El zpátky na zem. (Netflix)

kenkaku

Děj se plíživě posouvá do “stranger things normálu”. Obsahuje několik nebetyčných debilit (řešení okovů bylo tak debilní až jsem to málem vypnul, nebo ten způsob jak vrátit El schopnosti… ach jo) a několik retardovaných momentů (chování postav nedává smysl), že jsem bilancoval na dvou hvězdičkách, celkem dost dlouho. Nicméně díky celkovému rámci, který děj dostává hodnocení zvedám. ()

warrenur

Stale dufajuc, ze z braku a radoby-komedie sa z toho ukaze nieco serioznejsie. Meno 80koveho sci-fi si tento serial vybudoval prvou seriou. Tiez ziskal svojich skalnych a hlavne rozpocet. Nuz a z tohoto bude zit dalsich x serii. Zatial vsak kazdou dalsou ide celkovo kvalitou nadol. ()

Trešlson

Není náhoda, že ten prozatím nejlepší díl je ten nejkratší. Jsem rád, že se ve třetím díle dostáváme konečně na úroveň, která Stranger Things přísluší, ale pohled na stopáž následujících dílů mě přecijen trochu děsí. Zejména v prvním díle se dalo stříhat o mnoho více. Opatrně doufám a věřím v to, že laťka nastavená třetím dílem už nespadne a vypadá to, že nejlepšími postavami této řady budou Max, Steve, Dustin a Eddie.. ale uvidíme, co ještě předvede Hopp. ()

tomik99

Tak touto epizodou se to oficiálně rozjíždí. Napínavé, poutavé a dobře natočené. U všech postav se něco děje a jsou tu vidět náznaky propojení příběhu. I když je samozřejmě příhodné, jak vždy mladší postavy dokážou vypátrat nějaký starý článek z novin, zatímco policajti jsou často neschopní... ()

aR3Zz

Tak přeci jen úspěšný návrat k tomu, co fungovalo předchozí série! A mám z toho radost! Máme démona, máme záplatku s El, děti z Hawkins v plném zápřahu. Čekal jsem 3 díly, ale oplatilo se, rozjíždí se nám to! ()

MERKATtv

Doriti tak táto séria bude o Max. O postave ktorá bola v tak troch scénach v minulých sériách. Goddamn... Prečo neriešia radšej niečo zaujímavejšie? Prečo robia príbeh o najviac zbytočnej postave? Nevadí stále sa to nezlepšilo a stále je to hrozne od veci. Plus sa snažili spraviť nejaký asi character development s Eleven ale bolo to fakt také hrozne úbohé a vo finále aj zbytočné. Bola scéna s korčuľovaním dôležitá pre príbeh? Aj to že udrela tú týpkyňu do nosa? Nie vôbec. V ďalšej scéne ti povedia že to nie je podstatné. Táto séria nevie čo chce a to je hrozne zlé. ()