El a Max hledají Billyho, a Will proto vyhlašuje den bez holek. Steve a Dustin sledují podezřelé živly a Joyce a Hopper se vrací do laboratoře Hawkins. (Netflix)

Sany33

Príbeh: Atmosféra začína hustnúť. El a Max sa snažia nájsť Billyho a dúfajú, že nemá prsty v zmiznutí plavčíčky. Hooper a Joyce sa vracajú do laboratórií aby odhalili záhadu magnetov. Prevedenie: S príbehom to ide ako na hojdačke. Akoby každú časť tvoril iný produkčný team. Najprv sú časti plytké a bez nápadu a potom dostanete takúto atmosférickú a príbehovo vygradovanú jednohubku od ktorej sa nedá odtrhnúť. Jednoducho to nechápem. Prečo si seriál nevie držať štandard. Pocity: Napravená reputácia z predchádzajúcej časti. Vynikajúci diel. Tá atmosféra z laboratória, alebo to počasie vonku. Úžasné. 98% ()

Mitin

První díl ze série, kde začíná vyvrcholovat pomalý nájezd a všechny eventy, které se zatím odehrály začínají nabírat hodně rychle směr do prdele. Všechno v seriálu zatím excelentní. ()

helraiser

Tak se nám to trošku rozjíždí, rusáci tančí aerobik, dětská vztahovka nám pokračuje a i hororová část se nám trošku probrala, takže je to opět o něco lepší. Kouká se na to pořád fajn a děj plyne pomalu kupředu. ()

aR3Zz

Lepší a lepší! Naplno se rozjíždí všechny dějové linky a nemůžu se dočkat, až se začnou prolínat! Pořád tomu ale za mne něco chybí, díly kráčí stále ve stejných šlépějích, vše je až moc šablonovité. Aby ale taky ne, vždyť je to už třetí série a úroveň drží slušnou! ()

Selixinho

SPOILER Tak mě zase bratři Dufferové dostali. Trvalo jim to tentokrát jen dva díly. U tohohle třetího jsem konečně chytil ten správnej Stranger Things vibe. Vyzvedl bych například scénu s Willem, kde baseballovou pálkou rozbíjí slavný "Castle Bayers." Za doprovodu toho nejlepšího od Kyla Dixona a Michaela Steina je tato scéna zatím nejlepší, kterou jsem viděl od tohoto seriálu. Trochu mi to připomnělo mě samotného. Pamatuji si totiž den, kdy při hraní s legem jsem se pozastavil a řekl si, že toto už mě nebaví a asi jsem vyrostl. Kéž bych se nad tímto nikdy nepozastavil :-) ()