Stranger Things

Dráma / Fantasy / Horor / Mysteriózny / Sci-Fi / Thriller
USA, (2016–2024), 36 h 1 min (Minutáž: 42–150 min)

Tvorcovia:

Matt Duffer, Ross Duffer

Winona Ryder, David Harbour, Millie Bobby Brown, Finn Wolfhard, Gaten Matarazzo, Caleb McLaughlin, Natalia Dyer, Charlie Heaton, Joe Keery, Noah Schnapp (viac)

Recenzie používateľa DarweyD k tomuto seriálu (11)

Stranger Things (2016)

''Špatný to neni, dobře vymyšlej příběh, ale přece jen z toho šlo vyždímat ještě víc a trochu nechápu, že to je líp hodnocený než netflixový kolega Daredevil, který je dle mého názoru seriálovou dokonalostí. I tak skvělý prvná první série a skvělý nadprůměrný herecký výkony, včetně herců co ztvárnili joyce a jima hoppera který musim vypíchnout.'' ... tak přesně tohle byl můj komentář v létě 2017 po dokoukání první série, a po dokoukoukání 3. série se na sebe víc než zlobim, že jsem byl netrpělivej. Vymáčkli z toho trochu víc, a ještě víc než jsem čekal, jeden z nejlepších seriálů co jsem kdy viděl, s přehledem, a jsem opravdu rád že jsem mohl být u toho ()

Kapitola sedmá: Ztracená sestra (2017) (S02E07)

hodně velkej problém kterej s timhle seriálem mám je Eleven/Jane, její linka je sice plná emocí a bolesti která na nikom nenechá nit suchou, ale od začátku mám problém s jejím spratskovstvím, arogancí a superschopnostmi (příliš neoriginální kopírování X-men série) a v tomhle díle je moje znepokojení nejvyšší, nejenom že nalezení dalšího člověka se superschopnostmi je velice nezajímavý, ale i schopnsot a postava samotná je ještě nesympatičtější než sama Eleven... díl bez kterého bych se opravdu v klidu obešel ()

Kapitola devátá: Brána (2017) (S02E09)

Tak pohodový konec k tak stresující sérii je jak pohlazení po duši, skoro si přeju sby 3. Série byla už poslední, aby všichni naši oblíbení hrdinové žili šťastně až došrti ()

Season 3 (2019) (S03)

seriál který jsem po první sérii těžce kritizoval se po skončení třetí série dostal do mojí top 10 ... viděl jsem toho za život spoustu ale rozhodně ne tolik věcí najednou pohromadě a tak dobře zpracovaných : Věc, Terminátor, Vetřelec, Neuvěřitelný Hulk, Starcraft, Indiana Jones, Návrat do budoucnosti, Nekonečný příběh, Walking Dead, Resident Evil, rodinné drama, Horor, Krimi, Thriller, Komedie to vše v jednom naprosto úžasném balení které je zakončeno jedním z nejemocionálnějších konců co jsem kdy zažil. nemám moc co víc dodat, esence dokonalé série 120% ()

Kapitola čtvrtá: Test saunou (2019) (S03E04)

čekal bych že už tvůrcům začnou docházet nápady a zápal... ale tyyyyvoole, ani náhodou ()

Kapitola pátá: Armáda (2019) (S03E05)

Oukej, čekal jsem nejintenzivnější sérii, ale že to dosáhne takovýho bodu varu to fakt ne, nářez jak svině ()

Kapitola první: Klub Hellfire (2022) (S04E01)

Klasická ST kdy je hodně vztahovýho obsahu, a do toho se vmísi sci-fi mysteriózno, který je ale nadupaný jak kráva. ()

Kapitola devátá: Hon na Vecnu (2022) (S04E09)

Čekal jsem něco lehčího jako třeba Iron Maiden nebo tak. Ale nasolit tam natvrdo Mástra, fakt jako ne. Upřímně jsem nikdy nezažil nic tak epickýho. Série trošku natahovaná, ale skvělá určitě taky. ()

Netflix chystá americkou Korunu

Netflix chystá americkou Korunu

14.10.2023

Streamovací gigant Netflix dobře ví, jaké seriály patří mezi jeho nejzajímavější. Stejně tak si jsou hlavouni z programového oddělení vědomi, že nic nejde natahovat věčně, většinou navíc nechávají… (viac)

Poslední řada Koruny má datum premiéry

Poslední řada Koruny má datum premiéry