Chcete být milionářem?

Réžia:

Matthias Schwab

Účinkujú:

Marek Vašut (moderátor)

Nejúspěšnější soutěž všech dob opět na TV Nova! Nové studio, nová pravidla, nový moderátor. Hrajte o 10 miliónů korun s Markem Vašutem. (TV Nova)

kajas

A já si myslím, že Nova s obnovením jednoho ze svých nejúspěšnějších pořadů udělala moc dobře. Vašutovo moderování je samozřejmě jiné než Čechovo, o kvalitě některých otázek by se dalo dlouze diskutovat, ale soutěžícím upřímně fandím a a baví mě hádat "nanečisto". ()

OG_Swifty

Marek Vašut je zlo..... když tam dělal, že mluví slovensky, ale dělal nespočet gramatických / fonetických chyb, tak jsem ho musel odsoudit. Nehledě na to, že při prvních pěti otázkách vždycky už potvrzuje správný odpovědi, aniž by je ještě označil... ()

Martrix

Když jsem se dozvěděl, že se soutěž opět rozjela, nelenil jsem a hned se přihlásil. Sice to asi nedopadne, protože jsem se přihlásil tři dny před premiérou, ale i tak mi to za pokus stojí. Ze všech soutěží byla tato jediná, která nabízela tak vysokou výhru pro soutěžící a současně byla vzdělávací, napínavá a zábavná pro diváky. Veliký podíl V. Čecha na tom, že měla soutěž skvělou moderátorskou úroveň, nemá smysl zmiňovat. Zatím jsem viděl jen jeden díl s M. Vašutem a s povděkem kvituji, že se nepouští do napodobování VČ a že je na něm vidět, že soutěžícím vcelku přeje. Přesto mi nepřipadá jako vhodná volba...ale je pravda, že mě nikdo lepší nenapadá. Asi je to jen o zvyku. Uvidíme kolik dílů TV Nova ještě natočí; resp. jak dlouho potrvá, než jí dojde trpělivost s těmi, kteří si odnáší vyšší částky. Změna pravidel nejspíš možná nebude, takže očekávám max. 15 pokračování. PS: kdybych se tam náhodou dostal...dám vědět ;o) ()

Alfréda

Ne, prostě to nejde. Dala jsem tomu šanci, ale Vašut je pro mě dement a nevydržím poslouchat ty jeho trapný monology, který mnohdy nechápou ani soutěžící. ()

filmmovier

Za mě parádní vzkříšení legendární soutěže (a proto doufám, že to pár let vydrží). Všichni víme, že jediný pravý Milionář je pouze s ďábelským a geniálním Vladimírem Čechem, Vašut je za něj ale vynikající a asi i nejlepší možnou náhradou. V prvním díle byl sympatický, charismatický (ale jinak), pohotový a hlavně vtipný, soutěžícím se snažil pomáhat, chrlil hlášky, bylo vidět, že mu to sedne. Nová nápověda podle mě super, studio taky, jen tam je až moc světel. A i když se vytratilo napětí, já jsem si to užil, bavil jsem se a rozhodně chci být milionářem i nadále. A včerejší první díl mi navíc potvrdil, že Milionář je skutečně tou nejlepší soutěží ze všech. Za mě 90% a za Vašuta a posledního soutěžícího ještě body navíc. Jsem spokojen. ()

Khumbac

Matematik Vašut se směje tomu, že spravne spocital desetinu z miliardy. Nejlepší je jak tam Nova znova mrdne reklamu před odpovědí. KOKOTINA ! ()

Dagoussek

V. Čecha nelze nahradit, to víme všichni, byl jednička. M. Vašut převzal roli zodpovědně, ale otázky čte moc rychle a nedává tolik prostoru na rozmýšlení. Také si myslím, že některé otázky jsou mimo rozsach základních vědomostí. ()

ghatos

Marek Vašut je zvláštní volba. Někdy jsem měl pocit, že si z toho dělá srandu či předvádí sebeparodii :) . Soutěž jede svým tempem v osvědčených kolejích s malinkým updatem. 45%. ()

KeithMaxwell

Neskutečně mě tu serou otázky na dementní pořady TV Nova, opravdu se tady musí ptát kdo hraje v ulici a vyhrál superstar? Jinak není moc co vytknout, Vašuta nemusím ale tady překvapivě v pohodě, zábavné a rozhodně lepší než zaplnit středeční večery dalším dílem ordinace nebo nějakým podobným klenotem. ()

moukey

Vlkodlak s nejchlupatějším obočím byl nahrazen člověkem, co vypadá jak po chemu.. asi chtěli vzdát čest Vláďově památce :)) ()

Lukoboss

Starší verze s V. Čechem byla dobrá, ne-li skvělá. Troufám si říct, že to je dodnes nejpovedenější a nejlepší vědomostní soutěž, jaká u nás kdy v TV byla (jojo Riskuj! tomu šlape na paty). A teď jsme u jednoho z bodů - vědomostní soutěž. Mělo by to být o všeobecné znalosti ze školy, z knih, odkudkoliv.. ale dávat tam otázky zaměřený na TV Nova? Jako fakt? Jakože co se objevuje ve znělce seriálu Ulice, co bylo v Peříčku atd.? No to snad ne. Tímhle soutěž značně ztrácí na serióznosti. M. Vašut není špatnej, ale bude to muset ještě trochu vyladit. Vezměme si napínání a glosy V. Čecha, ten si to dával jak pán. No a možná to taky fungovat nebude.. i to se může stát. Každopádně bych nepsal nikde "nové studio, nová pravidla..". Novej je tam jenom ten moderátor, studio je takřka stejný (maličko modernější, ale nic zásadního) a nový pravidlo je jenom jedno (i když zajímavý), ostatní zůstávají. Tak uvidíme... ()

Gyrphos123

Pořád je to zábavný, vcelku zachovává svoji původní podobu, ale Vašut mi tu trochu vadí, jeho řeči, které nedávají smysl mě trochu vytáčí :D .. Každopádně mě to baví :) ()

Foxhound#1

Proti Vašutovi nic nemám, Čecha nenahradí, ale V. Čecha nemůže nahradit nikdo, ten byl prostě jenom jeden. Vašut si jede po svém a popravdě je to lepší volba jak Preiss nebo Hejma. Ale co to je proboha za skladbu otázek? Vědomostní soutěž degradovaná na znalosti průměrného diváka TV H@vna. Jestli se to po pár dílech nezlepší, půjdu s hvězdama ještě níž. ()

dan4815

Milionář s Vašutem je jako sex se psem - bude se vám to zdát divné a možná z toho ještě něco chytíte. Vašut sám o sobě má dobrý hlas, dobře vypadá, ale moderátor vědomostní hry je naprosto na hovno. Občas jsem měl pocit, že zrovna prodělal nějaký záchvat nebo má obrnu, takže někdy se stávalo, že soutěžící to ukončil dříve, než aby tam zůstal... nebo že by byli idioti? Nevím. Jedno je ale jisté, Vašut to nijak neprožíval. Nepřemlouval hráče, nevnucoval jim myšlenku, zdali jejich odpověď není špatná, i když byla dobrá. Někdy se o to pokusil, aby se neřeklo, ale viděl peníze hlavně ve své peněžence. A největší nevýhodou Vašuta v tomto pořadu? Byl hloupější než kdejaký hráč. A to je pak těžké, když ani on sám nic neví, a když ano, několikrát jsem zpozoroval, že se prořekl a pak se to snažil zahrát do autu... pokud na to teda zrovna přišel. Ostatně, on Vašut znal snad odpovědi na tupé otázky týkající se TV Novy. Otázky týkající se trapností na TV Nova tuto hru degradovala o několik úrovní níže. Člověk chce být milionářem, je na to dostatečně inteligentní, ale když nenechá svou mysl lobotomavat seriály TV Nova, nedokáže odpovědět na jejich stupidní dotazy, kdo zrovna v Ordinaci mrdá s Bobinou. ()

mira007

Marek Vašut mne mile překvapil. Po prvních rozpačitých dílech si našel svou polohu a jistotu a už se na to dalo koukat. Ale byl jsem asi jedinej, protože pro malou sledovanost to stáhli a já si to teď sjíždím jako jednohubku na zahnání nudy na netu. ()

Hepy13

Já bych řekl že nový Milionář je dokonce ještě lepší než ten starý s Čechem a Šmuclerem (o Preissovy nemluvě, ten byl příšernej}. Marek Vašut má velký charisma a uplně s přehledem to celý zvládá na jedničku. A se žolíkovou čtvrtou nápovědou je to ještě o fous zajímavější. Mám rád vědomostní soutěže, a nový Milionář za mě uplně v pohodě. ()

Everyone

Osobně mě štve, že si z toho Nova dělá vlastní propagandu dávno zapadlých nebo současných pořadů, ptát se na Natoč to!, Ulici, Peříčko je zoufalost (v prvním dílu) !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ___ Příště snad bude kolik cen vyhrála Lucie Borhyová nebo kdo neuváděl počasí na této televizi?! Jinak Vašut se srovnání s Čechem nevyhne, ale proč každého hned odsuzovat, když má jiný styl, osobnost. ___ Myslím, že je adekvátní alternativou. Vedle této soutěže jsem měl v oblibě i 1 proti 100 (Člověk je soupeřem lidí, tudíž je to spíše ještě těžší. - a eliminuje to stupiditu zadávajících...něco se zkrátka vůbec neví a nikdo o tuto informaci zájem nemá), nejen kvůli vysokým výhrám, ale i stylu, napětí a vlastně celkovému pojetí, i když, co do kadence otázek, zůstává králem Riskuj nebo AZ kvíz. ()

Endavour

Jen málokdy hodnotím televizní pořady, přesto zde udělám výjimku. Marek Vašut je konečně adekvátní náhrada za zesnulého Pana Čecha. Vtipný, pohotový a nenudí, jak tomu bylo u minulých rádobymoderátorů. Tato soutěž určitě pobaví :) ()

pilarius

Vašut je sice v moderátorském křesle horší než Čech, zato je ale mnohem lepší než Preiss. Nové doplňkové pravidlo je zajímavé a hodnotím ho kladně, na druhou stranu jsou otázky mnohdy mizerné (self-promo). Sečteno a podtrženo: s Čechem to bylo o hodně lepší, ale pořád se na to dá slušně koukat. ()