Chcete být milionářem?

Réžia:

Matthias Schwab

Účinkujú:

Marek Vašut (moderátor)

Nejúspěšnější soutěž všech dob opět na TV Nova! Nové studio, nová pravidla, nový moderátor. Hrajte o 10 miliónů korun s Markem Vašutem. (TV Nova)

Lachtaan

Novácká snaha po x letech obnovit jeden z vůbec nejpopulárnějších soutěžních pořadů na české scéně. Kdyby se moderátorského křesla neujal zrovna Marek Vašut, tak by se možná ani nejednalo o takový propadák, jenž po několika dílech zmizel z obrazovek. Princip soutěže se ale nezměnil, takže nebudu tentokrát nijak přísný. ()

castor

Myslím, že v roce 2000 to byl boom jako v devadesátých letech Tutovka. U barevného kola štěstí, Přemka Podlahy a bláznivé vrásčité babky každý slintal nad sumami, které byly k mání. Šlágrem pak byl rozhodně i Milionář. Démonický Vladimír Čech je evidentně nenahraditelný, sympatický závan od hostitele Marka Vašuta tam občas je, pokušitel mu docela jde, ale místy zbytečně tlačí na pilu a zdaleka není tak bystrý a pohotový jako nejslavnější tuzemský moderátor tohohle fenoménu. Tehdy to mělo atmosféru, dnes musíme strpět i otázky, které jsou určené ryze pro diváky TV Nova. To do vědomostní soutěže prostě nepatří. Coby comeback ale překvapivě snesitelné. ()

MM_Ramone

"Chcete byť milionárom?" Nuž, kto by nechcel? V tomto prípade to nebolo až také jednoduché. Súťažiaci museli preukázať svoje všeobecné vedomosti, ak sa chcel dopracovať ku peknej sumičke peňazí. No a otázky za vyššie finančné čiastky boli naozaj náročné. Dosť zaujímavá televízna súťažná show. Najmä prvé vydania s Vladimírom Čechom ma dostali, bavili, zaujali. Perfektná vedomostná show. Formát, ktorý sledovali miliony divákov po celom svete, uspešne zabodoval aj v našich krajoch. Keď to však v roku 2016 začal moderovať Marek Vašut a pozmenili sa pravidlá, tak už to prestalo byť zaujímavé.** ()

Jacinda

Je zajímavé vidět, kam se posunuly otázky.....youtube, stream, ...jsem na zvědavá, kdy se objeví otázkas, kdo je Sing Sing....jinak Vašut se mi líbí, akorát mi přijde, že mají ještě trochu nevybalancovanou hudbu. a to nové pravidlo je taky super. ()

kingik

I když nejsi Čech, Čech, Čech, tak si to nehaž! Jsi Vašut, Vašut, Vašut, tak si to nekaž! Návrat v pravou chvíli, nebo to rychle vyklidí obrazovky? Češe si Vašut patku: A/ doleva, B/ doprava, C/ nemá vlasy, D/ nosí paruku. Správná odpověď je za H. Je to jedna z inovací, se kterou se lze setkat v nové verzi. Je to ďábelská soutěž se šikovným moderátorem. 60% ()

Dzeyna

Vašuta jsem měla vždycky ráda, ale na tohle se moc nehodí. Snaží se být až moc vtipný, ale je to spíš křečovité. Navíc, některé otázky jsou opravdu stupidní. A taky ta inovace je docela kravská. Tak jsem se na to těšila a teď mě to při sledování druhého dílu akorát rozhořčilo. Nicméně, je to prostě Milionář a ten v mém srdci zůstane spolu s Čechem. ()

SOLOM.

Vašut se snaží to je sice pravda, ale plnohodnotně nahradit Čecha se mu nepodařilo. To snad ani nejde a ani bych mu to úplně nezazlíval – no každopádně si v mých očích po zpackaném Trosečníkovi napravil reputaci. To nové pravidlo se mi moc nelíbí, ale tak rozhodně jim připočítám k dobru, že tuto soutěž (kdysi velice oblíbenou) vrátili na obrazovky. Pořád lepší jak ta kvanta debilních rádoby seriálů (českých). ()

SLOTH

Bohužel Marek Vašut je lidový vypravěč a spíše se hodí na bavení posluchačů u hospodského stolu než na moderování Milionáře. Jinak třikrát hurá za to, že se nova odhodlala vrátit k téhle soutěži! ()

Kamca_

Tento nově udělaný pořad se mi zdaleka nelíbí, tak jako starý. Ten měl svoji atmosféru a kouzlo. Vašut mi v tom novém provedení prostě pořád nesedí a ty zbytečný kecy kolem by si určitě mohl odpustit. Věnovat se hlavně otázkám a ne soukromí soutěžících by bylo určitě lepší ... 45%. ()

Tommassi3

Novácký návrat k osvědčenému a s přibývajícími roky stále sympatičtější Vašut, který je prostě svůj, balancující na hraně trapnosti.. ()

Pink.Panther

Milionář patřil a asi i bude patřit k těm nejlepším soutěžím. Pro celkový dojem je tu zásadní osoba moderátora. Jak všichni víme Vladimír Čech nasadil latˇku hodně vysoko a bude asi těžké ba nemožné ji přeskočit ba co jen se vyrovnat. Proto se mi následující(ho) moderátora ani moc nechce kritizovat. Raději tedy budu parafrázovat slova klasika Járy Cimrmana a poradím následovníkům toto: Latˇku nasazenou Vladimírem Čechem můžeš i podlézt, ale potom se musíš hned narovnat ! ()

FFilipCZ

Myslím, že se tu všichni (a nebo alespoň většina z nás) shodneme, že Milionář byl, je a bude pouze jeden - a to ten s panem Vladimírem Čechem, který stále ještě ze záznamu můžeme sledovat na TELCE. Každopádně potvrzuji, že Marek Vašut je za něj celkem důstojná náhrada (rozhodně lepší než Šmucler nebo Hejma), i přes to, že je někdy až moc hrrr a tlačí na pilu humoru, ale to bych prozatím dal za vinu jeho "premiéře" v této moderátorské pozici. Jednu hvězdičku si sice nechám pro sebe, každopádně si myslím, že tato soutěž bude velice kvalitní výplní televizního času v porovnání s těmi všemi trapnoseriály a béčkovými filmy, které ostatní programy (potažmo i TV NOVA) nabízejí. PS: Nová nápověda je zajímavým zpestřením a troufám si říci také nejsilnější nápovědou ze všech nabízených. PPS: "Nové studio" není zas až tak nové, jak se zdá, v podstatě to samé, jen v HD kabátku. ()

fannah odpad!

Opravdu příšerné, vasut se svými kecy "pojďme mluvit vážně" a tisíce tupych keců. Příběhy konci vždy vypraskanim všech napoved na jedné otázce, debilní logicko-matematické otázky, trapné obkecavani soutěžících a finální výhra max 160. Fakt vrchol televizní zábavy. ()

ArsenalEagle

Sakra Vašut. Ač se ještě nyní rád kouknu na staré díly s Čechem, tak nejnovější verzi z roku 2016 prostě nedám. Vizuálně pěkné, ale to je asi tak vše. Některé otázky jak pro děti, které potřebují 24 hodin dozor, některé ovšem podané tak, že by s nimi měl i v daném oboru znalý člověk problém. ()

Laxik

Není to špatné. Vašut kupodivu ujde, i když bych nikdy neřekl, že zrovna jemu sedne moderování Milionáře. Otázky se nám maličko zjednodušily, ale pořád cílí na univerzální znalosti z různých oborů. Takže zvažuju, že se přihlásím a doufám, že mě nevylejou na otázce za 10 000, která jak vidno obsahuje povinnou reklamu na nějaký (většinou sračkoidní) produkt TV Nova... ()

Pierre

Tak po dalších dílech se můj názor něják zvlášť nezměnil. Vašut je v pořádku, akorát občas zbytečně věnuje moc času zbytečnostem místo hry a moc soutěžícím radí. Jinak se mi v horkém křešle jako moderátor líbí. Zvlášť kdž si uvědomím, že na jeho místě mohl sedět někdo typu Mareše. A jsem hrozně rád, že se Milionář vrátil. Tuhle soutěž naprosto miluju a doufám, že jednou u nás opět někdo díky ní získa velké peníze.Dodám dvě slova: Hlavně to nezrušte. ()

gogos

Nový soutěžní formát starého známého pořadu. Moderní háv a volnější pravidla dávají soutěži větší napětí a Vašut coby moderátor mě hodně baví. Za mě jeden z nejlepších comebacků posledních let. ()