Ostrieľaný bojovník Robin z Loxley (Taron Egerton) a jeho maurský veliteľ (Jamie Foxx) sa po dlhých rokoch strávených na križiackych výpravách vracajú domov. Anglicko sa však veľmi zmenilo - všade vládne korupcia a strach. Preto im nezostáva nič iné, len opäť zobrať do rúk zbrane a postaviť sa na odpor. Nové spracovanie legendárneho príbehu prináša divákom vzrušujúce dobrodružstvo, nabité akciou, dokonale prepracovanými bojovými scénami a samozrejme nadčasovou romantikou. (Forum Film SK)

DanielP.

Jako fantas magory dobry. Ale to je tak vsechno. Moderni taktiky CQB v dobe Hoodovske... jasny chceme to priblizit omladine a mozna se to tomu filmu i povedlo pobavit urcitou cast publika, ale ten film neni dobry. Proste neni. ()

The_soloist odpad!

Opravdu hodně špatný vtip. Mizerný scénář, styl vyprávění, casting, efekty. Ale co mě opravdu nejvíce dožírá a zabíjí, jsou kostýmy. Opravdu nevím, jestli film neměla na starosti kostymérka Kate a Pippy Middleton nebo dotyčná osoba byla někde na pouti.... opravdu netuším. Nicméně takhle se ve středověku opravdu lidé neoblékali, spíše mi to přijde, že si Taron Egerton šel pro šusťákovku do Cropp Townu a pro boty do Deichmannu. Ben Mendelsohn si vzal na místo toho pánský oblek Bandi, nevím jestli se jeho oblečení hodí víc do Star Wars, Captain Marvel či Ready player one, ale do historického Robina Hooda fakt ne! Dále si dovolím rasistickou vsuvku....Před 30 lety se objevil v Robinu Hoodovi jistý Morgan Freeman, kde si dovolil hrát asi peršana, což je likvidační, ale nijak to celku neuškodilo. Nicméně doba pokročila a dnes se cpou černoši i do evropských postav. Ale proč proboha musí hrát Jamie Foxx s etiopskými kořeny malého Johna? Tenhle produkt je odpad nejtvrdšího zrna. Pokud si někdo chce užít relativně rozumnou adaptaci, nechť si pustí film s Kevinem Costnerem, pokud chce akci, nechť zvolí Rusella Crowea, ale tohle vážně ne! Taron Egerton si po tomhle může hrát maximálně na trapného Kingsmana nebo Eltona Johna. ()

Mograine

Byl jsem zhnusen. Miluju Robina Hooda a pověsti o něm, ale tento film domrdal celej jeho odkaz. Toto není jak v případě Krále Artuše od Guye Ritchieho, že se pěkná legenda převede do moderního hávu, protože Krále Artuše mám taky moc rád, ale hlavní rozdíl je v tom, že se jedná o legendu, která se nestala proto je zde velký prostor pro manipulaci, zatímco Robin Hood je příběh, který se stal a převedením do moderního hávu prostě nepůsobí dobře. Pominu veškeré korektnosti, jako třeba Malý John negr, válka v Iráku jako v dnešní době, riot shieldy, automatické samostříly atp. Prostě je to jeden velkej bordel, kterej nedávám smysl a uspokojí maximálně nenáročného diváka, který není rejpal jako já. ()

Drtikol9

Nový Robin Hood je další moderně pojatá klasika, která podobně jako Král Artuš, svoji původní předlohu akorát vydojila a zprznila. Vše je to zabalené do jakého si post-apo industriálního kabátku s prvky středověku, kdy člověk nedokáže určit v jaké době se nachází. Děj je pak klasickou kopírkou bohatým bral, chudým dával s prvky chování Bruce Waynea z Batmana. Nezachránilo to ani obsazení talentovaného Tarona Egertona a Jamieho Foxxxe. Hodnocení 2/5 ()

Domas88

I orel Eddie musel jednou spadnout, Taron musel holt už hrát asi v nějaké srágorovině, ale proč sebou vzali i Robina Hooda... a co takhle udělat ještě 2.. myslím, že to jde ještě víc pos... ()

schluke

Kamera, střih i hudba vše v nablýskaném stylu dokonce i koukatelném... ale celkově to moderní pojetí působí dost neotřele v tomto podaní, přestože je divák na začátku varován, že se tu opravdu nekoná historický film. ()

Allgreen odpad!

Neviem na čo som sa to pozeral, ale určite nie na Robina Hooda. Tento stupídny Paskvil, ktorý má byť akože tzv. moderné spracovanie je absolútna hovadina. ()

McMurphy

V kině běží a mnohdy uspějí i daleko větší sra*ky. Tato doposud neviděná verze Robina Hooda je originální a má i skvělou akci. Určitě mezi 60-65% ()

karlos-rio odpad!

Nejhorší Robin Hood všech dob, ono to vlastně ani s Hoodem nemá nic společného, krom pár jmen. Porovnávat klasický příběh nemá cenu, les nahradil důl, uvidíme koňské spřežení, ale Spartakus to není, běhat koně do schodů a po střeše jsem taky ještě jinde neviděl, útok vzbouřenců, zakryté tváře, zápalné lahve, vojáci místo mečů obušky, ne to není protest anarchistů, stále je to Robin Hoddd. Pustit si tento film a neznat název nepoznal bych ho,možná bych tipoval tenhle průjem na Zorra. Děj ani nemá cenu komentovat, debilit a demence je zde nespočet,viz tajemný zloděj,který má přezdívku Hood,ale lidé na něho volají rovnou Robin Hood, ale největší šílenost a zvrácenost jsou kostýmy,Robin Hood v saku to je opravdu úlet, hlavní záporák, tady si můžete vybrat gestapák a nebo mužská domina. Marion vypadá jako štětka, Hood jako úd. ()

blondboss

Povedzme si pravdu, tento remake legendy je postavený úplne na hlavu. Katastrofálne dialógy, nedotiahnuté a neodpovedajúce kostýmy, kamera a strih na prd a navyše nie veľmi sympatické herecké obsadenie. Jamie Foxx ako malý John? To už bolo trošku cez čiaru. Ako guilty pleasure to ale celkom funguje a akčné scény neboli na zahodenie. Ale to ku skutočne dobrému snímku ozaj nestačí. Ten film proste nemal dušu a bol to v zásade len akčný výplach, hlavne v druhej polke, tá prvá sa dala zniesť. 60 % ()

blazma

Spoustu příběhu o Robinu Hoodovi až to prostě přestane bavit. Nemohlo to prostě přinést nic nového, nic zvláštního, nic překvapivého. Tuctové akční dobrodružství. ()

mnx odpad!

Nevím, jak hodnotit zfilmovanou pověst ze 12. století, kde se šerif promenáduje v nácovsko-fantomasovském slušivém šedém kvádru, a molotovovy koktejly lítají na typickém středomořském pobřeží Anglie jedna radost. Nezjišťoval jsem si, jak na to reagovali sami angláni, ale neváhal bych to ani označit jako hanobení kulturního dědictví. ()

Merenre odpad!

Za moudřejších časů končily tyto filmy hned po natočení v nejspodnějších patrech nejzapadlejších regálů ve špatných videopůjčovnách. Dnes jsou v kině coby dlouho očekávané trháky...toliko komentář ke stavu současné společnosti a obrazné shrnutí mojí teorie o exponenciálně postupující debilizaci lidstva. ()

Markeee

Ďalší zbytočný film podobne ako nový Artuš, Hollywood zabudol točiť historické filmy, dávam jednu hviezdičku iba za herecké obsadenie, inak to bolo dosť na piču a v kine som sa vyslovene nudil... stotožňujem sa s komentárom od: breckakamil ()

iceworld

Ako seriózny film to bolo tak na 1* ale ja som sa počas filmu super bavil a fakt dobre zasmial a presne s tým som na to aj do kina išiel čiže spokojnosť. Robin Hood v prostredí ako z Matrixu bol fakt divný a takto by sa dalo dlho pokračovať ale keď fakt dostanete presne to čo očakávate tak je to vždy fajn. ()

20 největších propadáků poslední dekády

20 největších propadáků poslední dekády

15.12.2019

Nejhorší filmy roky vyhlášeny

Nejhorší filmy roky vyhlášeny

23.02.2019

Zlaté maliny (v angličtině zkráceně Razzies) jsou ocenění za nejhorší filmy roku, které jsou každoročně „slavnostně“ udíleny den před Oscarovým ceremoniálem. Letošek pak nebyl výjimkou a byť nás ty… (viac)

Raubíř Ralf zdolal kina

Raubíř Ralf zdolal kina

26.11.2018

Pokračování Raubíře Ralfa Ralph Breaks the Internet vstoupí do tuzemských kin bohužel až v lednu, v zámoří ale mezitím sympatická disneyovka otevřela za úctyhodných 84,6 milionů dolarů v rámci pěti… (viac)