Deadpool 2

• Česko Deadpool 2 (viac)

Pripravte sa na druhý príchod Wade Wilsona alias Deadpoola (Ryan Reynolds). Možno s ním prežijeme okamžiky, keď ako kuchár prežíva smrtiaci hovädzí útok a hneď potom prahne po splnení svojho veľkého sna: stať sa najvyhľadávanejším barmanom v Mayberry. A súčasne sa chce vyrovnať s tým, že úplne stratil chuť a snaží sa teda znovuobjaviť správne životné korenie. Bojuje s nindžami aj s japonskou jakuzou a vzdoruje svorke sexuálne agresívnych psov. Deadpool tiež vyráža do sveta, aby objavil pre neho významné životné hodnoty: rodinu, priateľstvo, novú chuť prežívať dobrodružstvo a tiež, aby si zaslúžil vytúžený hrnček s nápisom „Najlepší milovník na svete“. Alebo iba žeby nie. Deadpool je skrátka chlapík mnohých podôb, aj keď tá jeho pravá, ukrytá pod maskou, je pekne hnusná. Ale za to nemôže. Čo avšak neplatí o jeho dosť čiernom zmysle pre humor a netradičnému prístupu k superhrdinským pravidlám fair play. (CinemArt SK)

Klajnik

Dvojka naplnila to, jaká měla být už (divácky nadhodnocená a produkčně podhodnocená) jednička, která na mě vůbec nefungovala (obzvlášť po stránce humoru, na kterém stojí). Druhý díl je po všech stránkách lepší (doporučuji Super Duper Cut). Snad jen není takovým "zjevením". Mimochodem: stejně smýšlím i o prvních dvou dílech Kingsmanů. ()

Standic1

Pecka největšího kalibru, která je nahláškovaná od začátku do konce. Navíc tu najdete za mě nejpovedenější cameo vůbec. Co se týče týmu X-Force, tak "první pokus" mě dostal a totálně jsem ho nečekal. Domino mi připomněla staré časy, kdy jsem pařil Metal Gear Solid 2, kde figuruje postava, která má totožnou schopnost a scény s ní... no dalo by se říct, že to bylo jako koukat na Nezvratný osud v nejlepším provedení :o) Uznávám, že bez té občasné romantiky bych se obešel, ale celkový dojem z DP2 to rozhodně neovlivnilo. Co je velké mínus, tak to, že ty dvě hodinky utekly jako voda... No nic, asi si to dám znovu! ()

Dunadan

Aj tentokrát som sa kráľovsky bavil! Druhý Deadpool je totiž oproti jednotke ešte akčnejší, brutálnejší a zábavnejší, a to aj napriek skutočnosti, že časť z tej obrovskej nálože vtipov nie vždy vyjde. Príbeh po pomalšom rozbehu naberie slušné tempo, ponúkne hneď niekoľko nečakaných prekvapení (to cameo!) a dokáže vyvolať aj nejakú tú emóciu. Postavy takmer neustále hláškujú a celé to veľmi pekne odsýpa. Pokračovanie sa síce nevyhlo ani niekoľkým drobným chybičkám krásy, celkový dojem mi však nepokazili. PS: Zrodila sa tu pravdepodobne tá najgeniálnejšia potitulková scéna, aká bola kedy natočená! 9/10 (viac tu) ()

Brejlil

Je to vtipné? Bezesporu. Byť někdy jen občas. Paroduje to kde co? Naprosto zběsilým tempem, takže ani nestíháte. Má to nějaké vady? No, spoustu. Ale to je jedno, protože je to vtipné. ()

TheSpearCZ

Deadpool je zpátky a pokud jsem u prvního dílu řekl, že je "vyhypeovaný", tak teď bych druhý díl popsal jednoduše "královský". Opravdu v tomhle díle je více humoru (kvalitnějšího než v prvním díle), daleko lepší postavy (nemůžu jmenovat, protože pak bych na nějakého zapomněl a bylo by mi to líto), neuvěřitelné kvantum odkazů na X-Meny, ale HLAVNĚ na filmy jako Kokosy na sněhu nebo Saw 7 na začátku filmu a když k tomu všemu dostane parádní příběh a "shots fired" momenty na DC jako třeba scéna se zkrvaveným scénářem ke Green Lanternovi, tak opravdu nemůžu hodnotit jinak. Jo a ty "fourth wall" momenty, které Deadpool využívá po celou dobu filmu jsou prostě skvělý. První díl mě nenadchnul, ale za to ten druhý kompletně všechno vynahradil i s úroky. 5* ()

Blue.Shark

Deadpool 2 nakopává tomu prvnímu zadek a o něco méně trapně u toho hláškuje. Není se co divit, první díl pouze prorážel cestu. Druhý díl tím pádem mohl přijít s příběhem, co má hlavu a patu. Také o něco méně tlačil na pilu v záchodových hláškách, přičemž naopak silněji brnkal na notu popkulturních odkazů. S velkým potěšením podotýkám, že jsem se dostkrát od srdce zasmál. Protože se také výrazněji střídá tempo, nebojím se Deadpoola 2 vyhlásit zábavnějším, než Infinity War. ()

husokachna

Moment překvapení je pryč a s ním částečně i lehkost a punkovost jedničky. Přibyl sentiment a děj a světe div se, mě se to líbilo víc než první díl. Takže dostaneme všeho víc, v podstatě stejně, ale zároveň se mi to chce vidět znovu, což u prvního dílo nebylo. A navíc tam hraje Bradley Pitts, takže palec vzhůru. ()

Camulator

V zásadě má tenhle film úplně stejný problém jako třeba Kingsman 2 a vůbec všechny filmy, které sází na wow (nebo spíš wtf) efekt. Jednička byla něco ve své době nevídaného, nečekaného a osvěžujícího. U dvojky už člověk tak nějak ví, co má očekávat, takže musí být ještě úchylnější, nechutnější a divnější - což už u Deadpoola snad ani nejde. Pořád je to vcelku dobrá taškařice, ale už to prostě známe. ()

majec4

Tento film som si uzil neskutocne. Jednotka bola dobra, predsa si uz ale vsetko nepamatam a v tejto casti mam pocit, ze bol for za forom, narazka za narazkou. Fory na X-Menov, Justice League a samozrejme aj na Avengers museli potesit kazdeho fanusika filmu. Vadili mi len tie gay vtipy, ale cez ciaru sa islo velmi casto aj v inych temach, takze az tak ma to nevyrusovalo. Sceny pocas tituliek su TOP. Film hodnotim podla mojho zazitku, lebo par veci by som mohol vyktnut, ale to by nebola taka sranda. Hlaska filmu: "I`m Batman." ()

cskomando

Skutečně, bylo to lepší jak dějově, tak méně trapnýma hláškama dokonce i ten konec mě dojal... Tedy pokud by si scénáristi neudělali úplně ze všeho pr*el. ()

Flopik

Vedel som že Deadpool 2 bude strašná nálož a nebudem klamať dostal ma aj tak. Smial som sa až mi slzy tiekli.Nekompromisná nálož hlášok , výborných nápadov a nekompromisný Ryan Reynolds ktorý sa pre túto rolu proste narodil. O tom, že je to aj skvelo akčné sa ani nemusíme baviť, súboje boli jedným slovom výborné. Čo sa X-Force týka tak to bolo tak geniálne, že sa na tom musel zasmiať snáď každý. Pre mňa Deadpool2 rovnako orgazmický ako jednotka a veľmi si prosím trojku. Pochváliť samozrejme treba aj Cabla.Úžasná akčná, komediálna pecka. PS: Geniálne podtitulkové scény.A tak isto skvelá hudba, určite si to skoro zopakujem druhý krát.Dokonca ani na druhý deň nenachádzam slová aké úžasné to bolo.Jeden z najlepších filmov. ()

lardko

Po zhlédnutí Deadpoola 1 sem byl opravdu hodne rád , když jsem zjistil že bude i pokračování. Sice tato dvojka není už tak vtipná jako to bylo v prvním filmu , ale rozhodně má co do sebe. Znovu jako v jedničce tu zazní píseň od DMX X Dont Give , a muzete se tešit na plno akce a výbuchy smíchu. Sice film opravdu nemá na jedničku ale užil jsem si ho do poslední kapky , doporučuji film zhlédnout , a jen doufám že bude i třetí pokračování tohohle maskovanýho frajera. Za mě naprostá spokojenost 100%. ()

Johny303

V porovnání s prvním dílem je dvojka krokem zpět a na humor impotentní první polovinu filmu zachraňuje až polovina druhá. Pořád je to však kvalitní film, který mi mimořádně imponuje svým pojetím. Opovrhuji mohutnou vlnou komiksovek na jedno brdo, co se berou až příliš vážně a každý měsíc beznadějně zahlcují programy kin... Deadpool je jiný. ()

nonick1 odpad!

Podle rádoby "tarantinovských" scén soudě, měli scénáristé zřejmě hodně neradostné dětství... Na jedné straně infantilní komiks plný infantilních hlášek - a na straně druhé "erkový" rating kvůli samoúčelně explicitnímu násilí. To je jako kdyby si Tlapková patrola přibalila do své výbavy ještě katanu a pár skalpelů... Za mě tedy skutečně ne e - a to mám komiksy celkem v oblibě, včetně předchozího Deadpoola. ()

Muel

| 20th Century Fox | Pokračovanie, aké som si prial. Je to drahšie, ale zas tomu nechýba správne nekorektný humor a hláškujúci Reynolds. Najoriginálnejšie potitulkové scény široko ďaleko. | Hodnotenie: 9/10 | ()

Další Jurský svět natočí David Leitch

01.08.2022

Joker na cestě k nejvýdělečnějšímu eRku

Joker na cestě k nejvýdělečnějšímu eRku

24.10.2019

Ať už se vám nový Joker líbil, nebo ne, jedna věc se režiséru Toddu Phillipsovi nedá zapřít. Natočil totiž masivní hit, který je na cestě k tomu, aby se stal nejúspěšnějším eRkovým filmem všech dob.… (viac)