Populárny moderátor televíznej tolkšou, ktorý hľadá divácky atraktívnu tému, a nesmelá učiteľka, ktorá hľadá pána dokonalého, spoločne vytvoria televízny hit. Zdá sa, že sú si navzájom súdení, až kým si učiteľka nenájde toho pravého online... (TV Markíza)

Supremit

Niekedy k dobrému filmu nepotrebujete, tie klasické americké „hviezdičky”, ktoré čakajú len na to jediné, čím je teplučké miestečko v niektorej z komparzistiek. Dôležitý je aj scenár a samotný príbeh. Žiaľ... Málokto z vplyvných ľudí sexbiznisu, pardon showbiznisu za „veľkou mlákou” to vie. Možno by pomohla príručka od Poliakov nesúca názov: „Čo a kam to nestrkať!” (Myslím tie repliky, samozrejme.) Urgentne poslaná tam, kam už ani John Cusack nemá chuť vkročiť. Konečne žiadna, typicky gýčovitá sračka. Práve naopak, jednoducho pôžitok byť súčasťou filmu. Nekonvenčný intelektuálny humor tiahnúci sa celým filmom, ktorý je k pobaveniu ale i zamysleniu. P.S. Nie, že kvôli Agneške nebudete vedieť zaspať, podobne ako tomu bolo v mojom prípade. :* ()

Awer

Krom devatenácté dvacetiny, která je trochu moc roztahaná, prostě ono. Jinak ta stopáž. Ta stopáž! Dvě hodiny milé zábavy.. Stačí jen mít náladu něco takového vidět ()

tosastava odpad!

Podľa hodnotení usudzujem že znudené žienky domáce a gayov to evidentne pobavilo. Mňa toto x-krát recyklované klišé s romantickou tématikou(navyše s krajne nesympatickou Agnešou v hlavnej úlohe) vôbec nezaujalo ()

Gelaos

Romantické komedie prakticky nesleduji, ale myslím že Planeta Singli je trefa do černého. Romantika je příjemná, humor fungující a místy i hezky ztřešťený, sem tam se zabrnká na smutnou notu a samotný pohádkově laděný závěr je pecka. Všechny postavy jsou fajn, působí přirozeně a ústřední duo je velmi sympatické. Soundtrack též povedený. Polská kinematografie je prostě jinej level. ()

drovi

Poliaci ma.nesklamali. Smiech, plač, smiech plač, ako na horskej dráhe. Tvorcom sa podarila skvelá romantická komédia s príjemným hereckým obsadením. ()

Ganka

Jen málo režisérům se podaří vám vykouzlit na tváři zároveň slzy i úsměv. Okornovi se to rozhodně podařilo. Planeta singli je pastvou pro oči (díky mému oblíbenci Maciovi i skvělé Agnieszce) i pro duši. Málokterou romantickou komedii jsem takhle hltala. Hold polská kinematografie mě nepřestává překvapovat. ()

aneken

Nejpříjemnější filmové překvapení za dlouhou dobu. Romantická komedie zdaleka není můj oblíbený žánr, ale tu jsem se po celý film bavil. Herci hráli výborně, scénář fungoval pěkně a bylo tam i pár překvapivých momentů. Závěr je dokonalej a řehtal jsem se u něj jak malé děcko. A kromě zábavy si s sebou film nese i jasné poselství o době mobilně internetové, ve které žijem... ()

BStone

Komedie o radostech i strastech seznamování aneb co může způsobit jedna internetová aplikace. Klišovité téma podané neotřelým a zábavným způsobem. Komedie, ve které dávají naši polští sousedé v mnohém slušně nafrak některým našim tuzemských tvůrcům a jejich "komediím". 75% ()

Opeth

Předvídatelný, patetický, dobře končící na všech frontách, takže žádní poražení, nerealistický. A pořád se tam "šuká". No, bylo to prima. ()

VideneFilmy

Nájdeme tu niekoľko typických dejových vzorcov, ale práve vďaka ich kombinácii sledujeme celý čas vtipnú a elegantnú zábavu. Emócie sa striedajú a divák má chuť ich prežívať spoločne s hlavnými hrdinami. Z každej (aj vážnej) situácie dokáže táto komédia "vykľučkovať" s humorom, ktorý pôsobí, akoby tam prirodzene patril. Počas sledovania prvých troch štvrtín máte niekoľkokrát pocit, že viete, ako to skončí, ale vzápätí o tom začnete mať pochybnosti. V poslednej časti sa to však všetko zmení a viete presne, čo sa bude diať. To je na jednej strane výhodou, pretože to umožní naplno pracovať s humorom, ale na druhej strane narazíme na niekoľko až veľmi neuveriteľných miest, ktoré nám môžu pokaziť dojem. Herecké výkony sú v poriadku a dokonca aj komparz reaguje viac než v mnohých iných filmoch. Napriek svojej minutáži je film vo väčšine scén záživný a prekvapuje. Situačný humor a elegantné "vyvlečenia" sa zo žánrových "klišé" vo vás vzbudí pocit, že stále je možné aj v tomto odvetví prekvapiť. ()

Sejkorka

Skoro 5* , 4,5 . Asi za ten mírně praštěnej závěr s rytířským vyznáním. Ania je skvělá filmová postava. Okrajově připomíná Amelii, i když je jiná. Tvrdohlavá, nekompromisní. Ale nesmírně lidská s velkým srdcem. Že to s Tomkem spěje ke společnému hapyši bylo jasné již od počátku, ale nevadí, cesta k němu byla dost složitá. Jinak mě zaujala podoba Weroniky Książkiewicz s Olivií Wilde. a Obličej Macieje Stuhra v plechové helmě, jak by byl dvojníkem svého otce. ()

lili5

Tento film ma aj rozosmial, rozplakal, prekvapil jednoducho všetko čo od komédie a romantického filmu môžeme chcieť. Treba pochváliť režisérov, hercov a celý nápad. Poliaci by s takýmto filmom kľudne porazili aj mnoho amerických filmov s podobným námetom. ()

VOD tipy na konec srpna

VOD tipy na konec srpna