Láska cez apku 2

• Česko Planeta nezadaných 2 (viac)
Poľsko, 2018, 119 min

Réžia:

Sam Akina

Agnieszka Więdłocha, Maciej Stuhr, Danuta Stenka, Piotr Głowacki, Weronika Książkiewicz, Tomasz Karolak, Joanna Jarmołowicz, Aleksandar Milićević (viac)

Vzťah učiteľky hudby Anie (Agnieszka Więdłocha) a moderátora televíznej tolkšou Tomka (Maciej Stuhr) zažíva veľkú krízu. Tomek sa nemieni usadiť, zatiaľ čo Ania chce pevný zväzok. Všetko nakoniec vyústi v hádku. Keď sa ukáže, že obaja chcú od života niečo iné, bublina ideálnej lásky praskne a rozídu sa. Lenže musia spolu moderovať priamy prenos vianočnej televíznej šou, na ktorú musia trénovať. A do toho sa tvorca a majiteľ zoznamovacej aplikácie Planéta nezadaných Aleksander (Kamil Kula) zamiluje do Anie, ktorú mu algoritmus aplikácie určí ako tú pravú. Nielenže je pekný a inteligentný, ale aj neskutočne bohatý. Keďže na obzore sa črtá vážny súper o srdce Anie, Tomek sa bude musieť rozhodnúť, na čom najviac záleží. Dá sa obľúbená dvojica znova dohromady alebo zvíťazí presnosť, ktorú určuje aplikácia Planéta nezadaných Aleksanderovi? (TV Doma)

Marze

Vztah Anii a Tomka má problémy a věci se ještě zhorší, když muž, který naprogramoval apku na seznamování projeví zájem o Aniu. Občas jsem se zasmál, ale moc humoru zde kromě zácpy není. Pobavil mě bonmot "tvoje agrese mi blokuje čakry, jak mám mít ideální porod". Učitel a slavný televizní host vánočního speciálu musí skrýt ne tak pěknou romanci. Mělo to potenciál na originální vyvrcholení, ale nic. ()

EvilPhoEniX

Po skvělé jedničce přichází skvělý sequel a to se nepodaří každému. Poláci doslova excelují v žánru Romantický/Komedie a servírují jak hutnou emocionální romanci, tak velmi vtipnou komedii a to především zásluhou ústředními aktéry. Kdo rád český humor, tak polský se příliš neliší. Emocionálně nabité finále má slušné grády. 80% ()

oveckaoa

Jednička byla lepší průměr, ale dvojka je tragická.  Ania a Tomek jsou spolu Marcel domluví vánoční speciál , který budou moderovat oni se , ale pohádají  a jdou od sebe mezitím za ní dojde ředitel a řekne jí, že děti co učí tam mají vystupovat a ona to má moderovat , ale musí si  s Tomkem hrát na to, že spolu pořád jsou. Do toho Aniu nabaluje chlápek co vynalezl tu seznamovací aplikaci a chce ji požádat o ruku Marcel se sbližuje se svou matkou co ho odmítla, když zjistila, že je teplý a Anina kamarádka čeká děcko a dala se na jógu a chodí na lekce co učí nějaký Ind co po ní jede a pozve ho na Vánoce k nim jejímu starému to vadí a jejich dcera se bojí toho, že až porodí nebudou se jí věnovat. Oproti jedničce je hudba příšerná není to už ani vtipné a do popředí se dostává ten tlustoprd z jedničky konec se to snaží zachránit, ale už není tak dobrý jak v jedničce . Hlavní herečka  je pořád pěkná a má tam dvoje pěkné šaty za to ty 2 hvězdy 40 procent ()

Arsenal83

"Ja nie som tučný, mám len problémy so štítnou žľazou." "Aké problémy? Zožral si ju?" Tak to bola hláška. A tých vtipov tu je viac, len škoda, že si to neponechalo ten nádych jednotky - teda viac humoru a trochu romantiky. Tu to je naopak. Je na čom sa zasmiať, ale preromantizovali to trochu. Ale stále to je dosť dobré. ()

filipvrbik

Jako komedie super, mám rád polský humor - jen škoda, že to nebylo v polštině, ale nevadí i tak dobrý.. Romantika je taky v pohodě, škoda jen že scénář je vlastně jen o přípravě na Wigilie Cudów a tím to hasne. Trošku to vykrádá Jáchyme hoď ho do stroje, takže i česká stopa tu je, kazdopádně palec hore...80% ()

• Po závěrečných titulcích následuje ještě jedna scéna. (griph)
  • Film sa natáčal vo Varšave (Poľsko). (Arsenal83)