Moderná zvieracia metropola Zootropolis je mesto ako žiadne iné. Skladá sa z niekoľkých obytných štvrtí, od nóbl predmestia Saharské pole po mrazivé sídlisko Tundrovka, domov polárnych zvierat. Je to skrátka miesto, kde všetky zvieratá žijú spolu, bez ohľadu na veľkosť a stravovacie chúťky, od najväčšieho slona, cez leva po najmenšieho piskora. Keď však do mesta dorazí ambiciózny policajný nováčik Judy Hoppsová, zistí, že byť prvým králikom medzi veľkými zvieratami policajného zboru nie je vôbec jednoduché. A pretože chce svoje kvality dokázať, využije prvú príležitosť a spojí sa aj s pouličným podvodníkom, lišiakom Nickom Wildom, aby vyriešila zložitý a záhadný prípad, smerujúci na najvyššie miesta mesta zvierat... (Saturn)

Zoubek123

Ačkoliv animované filmy nepatří k mým oblíbeným, musím říct, že Zootropolis je skvělý zábavný film vhodný pro celou rodinu. Má povedenou animaci na špičkové úrovni a naráží do spousty stereotypů, u kterých vám bude cukat koutek na tváři. V neposlednířadě musím výjiměčně doporučit český dabing. ()

Warriosparky

Rozhodně nadprůměrně natočený animák s hezkou grafikou, se spoustou vtípků a fajn detektivním příběhem, který sám o sobě rozhodně neurazí. Bohužel celý film ale brutálně zabíjí levicová propaganda. To je přece tuze krásné, že ovečka může žít s vlkem a neměla by mít strach, že jí vlk sní. Však to je taky zvířátko, jako ona, milé děti. Tvůrci ovšem zapomněli, že reálný svět funguje trošku jinak, a že když má vlk hlad, tak ovci prostě sežere. 6/10 ()

roswell47

Jedna z mojich najobľúbenejších Walt Disney rozprávok, keďže to obsahuje kopu vtipov, dobrých animácií, pestrých farieb a hlavne super postáv. Príbeh je klasický ktorý vám určite nebude prekážať v ničom, bol som s ním spokojný. Mal som z tejto rozprávke obdivuhodné pocity plné pestrosti, šťastia atď. Určite by si to zaslúžilo sequel pretože takáto rozprávka sa nedá ohrdnúť. Dávam pestrých 10/10!!! ()

Thalin

Krásná kombinace vyšetřování, humoru a roztomilého animáku. Rozhodně patří mezi moje oblíbené. Vlastně si ani neumím představit, kdo by měl ty dva hrát v reálu, aby tam ta chemie a špičkování a gesta fungovalo stejně. Humor propracovaný a zábavný, zápletka taky a velmi dobrý dabing. Nemám co  vytknout. ()

soukyd33

Skvěle vymyšlené, a to není všechno. Velmi dobrý příběh, a dokonalé detaily. Některé věci by vás sotva napadli. Každá postava tu má jiný charakter, a u některých situací se vážně zasmějete. Soundtrack dobrý. Animace výborná. Poznámka: Klidně to může i pokračovat. Rozhodně to má co nabídnout. 👍 Doporučuji. Hvězdiček 5 ()

MirINDay

Moc pěkný animák. I když je teprve březen, dovolím si tvrdit, že bude jeden z nejlepších, za letošní rok. Jediné, co bych vytkl, je, že film se v pár scénách snažil až moc zasáhnout. Šlo to udělat mírněji, ale není to nic, co by kazilo pocit z požitku. ()

JaninaM

V této pohádce opravdu musím ocenit úžasně titěrnou práci v detailech. Město Zootropolis je rozděleno do světových podnebí a každé je zpracované do dokonalosti, u které se vám pozastaví dech. Zvířata v lidských profesích , jejich mimika, vtipy ..to je paráda. Bláznivé honičky, projížďky městem byly zábavné, dětem zářily očka, ale bohužel film působil také tak trochu jako osvěta. Spousta dlouhých minut , kdy zvířátka mezi sebou diskutovala o problémech xenofobie, či vysvětlovala drobnosti k zápletce....to vedlo k tomu, že se děti v kině začaly nudit a vůbec nechápaly, co se na plátně řeší. Naštěstí postava lenochoda v roli úředníka vše zachránila a nakonec děti i dospělí odcházeli z kina spokojeni. Projížďku městem všem vřele doporučuji, a vizuálně i poslechově si to opravdu užijete hlavně v kině. ()

Jazziek

Takže, když jsem na tenhle film šla do kina, věděla jsem jen, že to bude příběh o Judy Hopps, která je králičí policistka a o Nicku Wildovi, který je prohnaný lišák. A ti budou spolupracovat, aby vyřešili případ. Vůbec jsem nevěděla co od Zootopie mám očekávat. Nikdy by mě ale nenapadlo, že to bude tak úžasný film. 1. Postavy - Všechny postavy jsem měla ráda už od začátku. Nick byl vtipný a upovídaný, a Judy byla hrozně pozitivní. Lenochodi byli úžasní, ten na konci mě fakt dostal. A všechna zvířata byla hrozně hezky naanimovaná. 2. Detaily - Krajiny Zootopie jsou moc povedené, vypracované do nejmenších detailů. Moje oblíbená scéna je, když Judy jede vlakem do Zootopie, hraje k tomu písnička "Try Everything" a projíždí všemi krajinami. To v kině na velkém plátně vypadalo úžasně. A aby se ani rodiče nenudili jsou tu odkazy na Kmotra, Breaking Bad a další. 3. Příběh je spíš jednodušší, aby tomu děti rozuměli, ale je doplněný krásnými vtipy a někdy i dost smutnými scénami, které jsem nečekala. Zootopia není od pixaru, ale pro mě je na stejné úrovni jako pixarovky a také jedna z nejlepších disneyovek. Na Zootopii moc lidí jít nechtělo a moc od toho nečekali, ale hodně lidí říká, že je tento film mile překvapil. Jestli nechcete jít na český dabing, tak doporučuji jít do Slovanského domu, kam jsem šla i já. Dávají to sice bez titulků, ale je to v angličtině a dávají to ve 3D i ve 2D. Za mě 5 hvězdiček - 96%. ()

io.

Dceruška mě přesvědčila a tak jsme šli. Nejprve mně trochu vyděsila stopáž 109 minut, ale musím říct, že jsem se ani trochu nenudil. Velmi dobře vyvážený animák detektivka-minihoror-komedie - všechno se tam vešlo a rozhodně to stojí za to. Doporučuji jít s dětma :-). 3D bylo fajn, ale když to bude jen 2D nejspíš o moc nepřijdete. ()

BR23

Rozprávka ktorá má grády, veľmi sympatické hlavné postavy v podaní rozkošnej zajačice a coolového lišiaka, tak si myslím že tento počin nemožno hodnotiť horšie než na 3 hviezdičky (samozrejme z piatich) Mnoho vtipných narážiek, akcia, zaujímavá štylizácia do prostredia (aby z toho nebol zmätok tak sa jedná len o cicave) samostastatné vtipy atd. Godfather a Breaking Bad pobavili :D Moje hodnotenie: je to SUPER :) ...... P.S.: aaaaaaaaaaaahhhhhooooooojjjjjjj Niiiiiiiiiiiiikkkkkkkkkkkkk ..... :D sk dabing je úplne v pohode ;) Edit: ,,toto nieje len nejaký muzikál kde si postavy zaspievajú a všetko sa zázrakom vyrieši,,..... To bola narážka na Disney? alebo som to len tak pochopil? :D tak či tak 90% ()

majorzeman13

První dojmy hodinu po shlédnutí jsou super,perfektní,parádní podívaná od Disneyho. Na začátku roku mohu už ríci ,že jde o jeden z nejlepších animovaných filmů roku 2016. Super animák s precizní grafikou animací+ gagy,humor,mimika a hlavně buddy movie s kriminální zápletkou ! Ps: V Zootropolis se může stát kdokoli,kýmkoli,že?! ()

Joral

Výborný animák, dávno som sa tak pri filme nenasmiala ako pri tomto. Niekedy ma udivuje, kam ti Holywoodsky scénaristi chodia na nové vtípky aby sa neopakovali. A nebola núdza ani o prekvapivé zvraty ako sa na správnu detektívku patrí. Doporučujem. ()

Dr.Zed

Já velký fanoušek animovaných filmu zvedám jednoznačně palec nahoru. Tento film je ukázkou povedeného díla. Disney se v podlesní době snaží a sklízí to úspěch. 100% (3D, kino, dabing) ()

vlcekmirek

Zase jeden z těch lepších animáků, co má veselý, vtipný a poutavý děj pro děti a k tomu navrch dost vtipů, odkazů a dvojsmyslů, co pobaví i dospělé. Bez nadsázky jsem se bavil od začátku do konce a popravdě mi bylo líto, když to nakonec tak rychle dořešili. Klidně bych pár minut protkaných gegy navíc vydržel. Dobrý film. Dost dobrý film. ()

Scoobys

Zajímavý animák pro děti i starší. Hlavní plusy tohoto úžasného animovaného zvířecího filmíku jsou například jednoduché klasické příběhové struktury, které jsou v disneyho animácích taková klasika, která dokáže pobavit nebo taky citově nadchnout jako například Hledá se nemo. Každopádně mluvící zvířata,na které si myslím, že jsme v Disneyho animácích zvyklí, nás znovu nepřekvapila, ale i tak docela na srdíčku potěšila. Taky se mi líbilo, že byla zvířata oblečena a žila podobný život jako lidi. Pracovala, žila spořádaně a tak dále. Jestli máte rádi animáky, doporučuji, jestli však ne, tak vás to bude nudit, ale možná objevíte nový svět animované tvorby. Hodnotím, jak se to líbilo mě, ne jak by se to mělo líbit vám, takže 4mi hvězdami. Jednu ubírám, protože si myslím ,že by disney mohl vymyslet něco nového, co by mě překvapilo a otevřelo pusu dokořán. ()

Disney oznamuje pokračování a premiéry svých hitů

Disney oznamuje pokračování a premiéry svých hitů

08.02.2024

Při příležitosti chlubení se tím, jak olbřímí mělo studio Disney tržby za první část roku 2024, se CEO myšáckého molochu Bob Iger vytasil s několika překvapujícími oznámeními. Hlavouni u Disney totiž… (viac)

Do Ledového království se vrátíme i počtvrté

Do Ledového království se vrátíme i počtvrté

17.11.2023

Disney dlouhodobě sází na jistoty. Vzhledem k tomu, že nejvýdělečnější filmová sága všech dob, tvořená superhrdiny od Marvelu, je v nemalých problémech, jež byly jen zdůrazněny obrovským kasovním… (viac)

Disney oznámilo kupu animáků a taky vyhazovy

Disney oznámilo kupu animáků a taky vyhazovy

09.02.2023

…a všechny jsou pokračování starších hitů. Tak by zhruba šlo shrnout to nejdůležitější z první letošní čtvrtletní konference společnosti Disney, na které vracející se šéf Bob Iger ubezpečil akcionáře… (viac)