Zlouni: Vánoční zlo

(TV film)
  • USA The Bad Guys: A Very Bad Holiday

Tradice se mají dodržovat, a to platí i pro vánoční loupeže. Pan Vlk s partou zvířecích padouchů proto musí ve městě hodně rychle nastolit pravou sváteční atmosféru. (Netflix)

rublik05

Jen slabý odvar oproti povedenému filmu, jenž nezaujme příběhem, který cílí především na nejmladší publikum, jinak nenabízí nic zajímavého ani nic moc vtipného, a ani animací, jež zavání lacinou televizní produkcí. Díky krátkému formátu to alespoň rychle uteče, při sledování jsem nijak zvlášť netrpěl, zkrátka taková nenáročná, obyčejná, možná až triviální jednohubka, která sice neurazí, ale bez ní bych se v pohodě obešel. 3/10. ()

ArsenalEagle

Účelová jednokvaška, což napovídá už nepůvodní obsazení (kterého si ale české děcko nevšimne). Původní animák se povedl, byl vtipný, svižný a přestože rozhodně nešlo o topku ve své váhové kategorii, upřímně bavil. Tady se bavíme úplně o něčem jiném, stejné jsou pouze ústřední postavy. Působí to naprosto genericky (zápletkou, animací, VŠÍM!), potenciálně vtipné scény nepůsobily nijak humorně a celkově jsem si říkal, že ani jako 8 letý špunt bych nebyl spokojený. 20 minut je jediný důvod, proč se to dá dokoukat, člověk se totiž pořádně nestihne nudit. ()

Chrustyn

Narychlo spíchnutý odvar povedeného animáku. Chybí původní herecká sestava, vizuálně to je o několik levelů horší než původní film a celkově je vidět, že to je pouze pro nejmenší, nenáročné publikum. ()

BOURQUE

Úmysel bol dobrý, výsledok však zanecháva za sebou viaceré otázky. Chýba z toho väčšia vášeň, energia a nápaditosť. Vtipy a akože „zábavné“ scény bohužiaľ taktiež nefungujú tak, ako by mali. Z hľadiska nápadov a vtipných dialógov je to od celovečerného animáku ďaleko. Osobné hodnotenie: 67% (**) ()