Rychlovky Ládi Hrušky

Reality-TV
Česko, 2014, 15 min

Účinkujú:

Ladislav Hruška

To nejlepší z receptů gurmánského experimentátora. (TV Nova)

easer07

Asi také už začnu nosit to tričko, jak měl Zdeněk, přeškrtnoutou hrušku. Doufal jsem, že tu jeho rádoby knihu by si snad koupil jen Babica, Halina a Karolína, ale on to je BESTELLER, který si koupilo 200000 lidí, kteří snad podle té kuchařské nuly vaří. Ještě, že na YouTubu jsou ty parodie, to mu vylepšuje pověst. ()

Emperor1

Jako parodii bych to bral a možná i ocenil nějakou hvězdou navíc. On to ale bere vážně!!! ... Nicméně bod za nápad a drzost, se kterou jej dokázal realizovat a vydělat tím balík, dát musím, na to musí člověk mít náturu a nakloněné publikum ... ()

nudlis

Tak milej Láďa, jak si familiérně nechá říkat, je borec. Borec proto, že má takovou odvahu. Odvahu myslet si, že když dělaj z lidí blbce politici, proč by to nemohl zkusit i kdejakej něcojakomoderátor (nebo jak jim tam řikaj) z nějaký zbytečný TV stanice. A tak von to zkusil. Nevím, kolik lidí na něj zírá pravidelně a kolik lidí si ze svejch malejch důchodů a sociálních dávek lajslo vyhodit peníze za tu jeho pseudo-kuchařku. Ta jeho "kniha" je urážkou všech kuchařek a knih vůbec. Každopádně je mi těch lidí líto. Proto, že třeba málem zahodili svoje starý kuchařky po babičce a léta šlechtěný recepty na dobroty, načmáraný na kus umaštěnýho papíru nebo ubrousek. A taky proto, že si mysleli, že jim tenhle patla-matla ukáže něco novýho. A to něco se pak bude dát i jíst. No fujtalbl! Ale jak je vidět, kšeft s lidskou blbostí je pořád výnosnej. A ještě mně teď napadlo - bylo by fajn, kdyby si Láďa dohodnul rande s Holinou Patnáctitunovou a vařili by spolu. Třeba by ho Holina nakonec sežrala! A byl by klid. Aspoň od jednoho. A protože ona by se pak už nevešla na obrazovku (jen při pohledu z vrtulníku a to je u vaření na prd), byl by klid od obou. ()

williamriker

Jednu hvězdu si zaslouží za snahu a ukázku toho, co je český národ schopen ještě konzumovat, jak fyzicky (jídlo) tak i psychicky (z televize). Opravdu odstrašující případ spodiny .. ani nemohu napsat slovo "gastronomie". Konzumní styl nejhrubšího kalibru který navazuje na zpravodajství téže televizní stanice, ano televize komerční. ()

Snakefinger

Namazat chleba jednou stranou je fuška, říká Láďa Hruška. Ládinku. Nedej se. Zasloužíš si minimálně Michelinskou hvězdu. Co jednu. Pět ti jich tady dávám. ()

Larikazka odpad!

Jsem na to koukala s otevřenou držkou, jestli to myslí jako vážně a sežrala jsem mezi tim asi 3mouchy, pak mi došlo, že to asi vtip není ()

Tumbik odpad!

Ladislave, peněz máš dost, vykašli se na to... Nedělej ze sebe ještě většího osla... Ušetříš tím nervy spoustě lidí! ()

koprovka69 odpad!

Dle mě se dá jíst i jinak, než jako zvíře z koryta a abych se bál jestli mě to druhej den zabije! (pečený pangas v troubě pocákaný kečupem a tatarkou nebo tatarák ze špekáčků) A není to žádná konkurence pro české kuchaře. Je to jako srovnávat kripla s atletem. ()

bastard92

Nahodou je pan Láďa Hruška talentovaný člověk narozdíl od vás. Peču a vařím podle něj. Kam se hrabe nějaký Ramesay nebo jak se to píše. ()

kratajirka odpad!

Láďa Hruška - fenomén, kterého vytvořili důchodci. A to jsou ti, jejichž revírem jsou Kauflandy a jiné landy a pak taky Lady. A jak jednou necháte normálního reportérského vosla ke slávě přičuchnout, už mu to prostě neseberete. Generace Y je zlo, Generace Hruška je propadliště. ()