Robert de Niro hrá vo filme Stážista Bena Whittakera, 70-ročného vdovca, ktorý zistí, že na dôchodku to nie je také, ako si vysníval. Chopí sa príležitosti a vráti sa späť do pracovného kolobehu ako stážista online fashion stránky, ktorú vlastní Jules Ostin (Anne Hathaway). (Continental film)

Dumaru

Aktívny dôchodca Robert De Niro chce pracovať ako stážista vo firme s internetovým predajom, ktorú v krátkom čase vybudovala Jules - Anne Hathaway. Počiatočná nedôvera tejto dvojice sa zmení na priateľstvo, ktoré vyrieši každú krízu v práci aj osobnom živote. Túto hereckú kombináciu som vopred zavrhol, tak ako mám rád De Nira tak nemusím sladkú Hathawayku. Ale tentokrát som bol milo prekvapený, film Stážista je oddychovka a dve hodiny sledovania mi prešli rýchlo. Tým ktorí majú radi nenáročné rodinné komédie alebo filmy z pracovného prostredia by sa tento film mohol páčiť, u mňa hodnotenie 7/10,,, ()

Mastik222

Na tenhle film jsem se těšil, ale byl pro mě docela zklamáním. Až na pár zajímavých minut to byl pro mě dost nudný film. Nechápu tak vysoké hodnocení. ()

Pignon

Pohádkové blouznění o byznysu a o řešení manželské krize. Ve skutečnosti by ten manžílek byl rozšlápnut hetewejkou z otočky. Ale to děti nikomu nemusí vadit. ()

HMTD

Hodně jsem se bavil, a jsem rád že byli obsazeni ti herci kteří byly, protože hrát to Nicolson a Witerspoon tak by to nebylo ono asi by nevznikla ta atmosféra řekl bych až otce s dcerou jakou si protagonisté během filmu vypěstují. ()

Mark1983

Stážista je po celkovém posouzení klidný,úsměvný a oddechový snímek pro odpočinkové odpoledne. Jsem přesvědčen,že když snímek možná někoho nenadchne tak rozhodně ani neurazí. ()

xhonza5

První polovina je sice pomalejší, ale je nutná pro správné překlenutí do druhé části filmu. Skvěle jsem se bavil. Konečně zase parádní komedie! :) ()

gael83

Nancy Mayers je americký ekvivalent naší Marie Poledňákové, točí filmy absolutně vytržené z reality, laskavé a ještě laskavější až mi z toho lítá glykemie. Já plně rozumím, že je těžká doba a lidi si chtěj u filmu především odpočinout a nechat se unést do světa stejně nereálného, jako scénář k tomuto snímku, což o to De Niro hraje bodrého starého pána velmi dobře až s dojetím sledujeme, jak stařík odmítá sedět doma a krmit rybičky a vrhá do dnešního digi světa, do firmy s rostoucí tendencí lokálního prodejce halenek, jak chce být prospěšný světu a nečekat na smrt k tomu samozřejmě přičteme stále velmi špatné herectví Anne anorexie Hathaway a vyjde nám z toho velmi předlouhý film s mizivou hodnotou a bez přesahu. Scénář je fakt totální SHIT! ()

m.holas1

Velice svižná a příjemná komedie, která pobaví snad všechny. Zaujala mě od samého začátku. Neviděl jsem na ni jedinou chybu, která by se zde dala komentovat, ale pak najednou bum prásk a konec, který jsem v žádném případě nepochopil (samozřejmě ano, vím proč se za Benem vrací) . ale film končí ve zbytečné scéně, buď bych to ukončil dříve a nebo bych konečnou scénu dále rozvedl.. Ten konec na celém filmu mě velice zklamal. Tudíž hodnotím standart 60% *** ()

StanleyVanH

Já nevim, komedie to zase až tak nebyla jako, spíš takové pozvolné, slabší drama. Tento film jsem dokoukal, jen že mě zajímalo, jestli se dědek s brunet kundičkou vychrápe. Možná kdyby to bylo o něco kratší, taky by se hovno stalo. ()

doogiemus

Po dlhej dobe veľmi príjemný film, ktorý obsahuje normálne ľudské správanie, nielen nejaké afektované hlúposti. Aj keď s podsúvanou ideológiou nesúhlasím, musím povedať, že si to určite zaslúži byť v červených číslach. Pri filme som sa nenudil, herecké výkony boli fajn, príjemný jemný humor, a na konci filmu dobrý pocit. Už dávno som taký pocit pri filme nemal. Ale ak načriem do kritickej časti müsli a pozriem sa na to z druhej strany, musím dvíhať prst na pozor. Ako kresťan verím v určité hodnoty rodiny a úloh v rodine, a tu sa mi to dosť bilo. Ženy, ktoré zostávali s deťmi boli v určitom momente aj zosmiešnené, vyzdvihnutá je tá, ktorá sa presadí, je úspešná a ide si za svojimi snami. Kašľať na to, že porodila dieťa, že má nezastupiteľnú úlohu v rodine ako matka a manželka. Nie, je tu nová éra - éra úspešných žien riadiacich všetko a chlap je pochybujúci, neistý človiečik, ktorý je matkootcom vytvárajúcim domov a starajúci sa o domácnosť. Ak je tu chlap, tak je to milý starček poskytujúci utešujúce rameno a zlaté rady. Samozrejme, nejde o to, že by žena mala byť nejakým otrokom či čo. Ale obetovať čosi musí každý člen rodiny. Tu mi to pripadalo, že rodina má byť orientovaná na matku. Pastierska rola otca nikde. A taká je aj naša spoločnosť - bez otcov a mužov. Škoda, že tento film v tichosti tejto idei napomáha. Koniec úvahy. ()

PotatoCZ

Konečně film ze současnosti! Jsem nadšen. Robert de Niro ve filmu, který by se hodil na obrazovky komerčních televizí jako zábava, pro celou rodinu, jen drží styl filmu z roku 2015. Moc se mi to líbilo. Pohodový film. 75% ()

katherine7

Byla jsem velice příjemně překvapená. Film zasazen do prostředí New Yorku.. to je zkrátka něco, čemu člověk nemůže odolat. Tomuto filmu se dá vytýkat opravdu málo.. nebo spíše nic z mé strany. Líbil se mi výkon Anne a starší ale stále charizmatický Robert zaválel. Nechyběly velmi vtipné a neotřelé scénky a i vcelku překvapivý vývoj děje. Popravdě se mi absolutně nezamlouval týpek, který hrál přítele (manžela?) Jules (Anne Hathaway).. byl mi už od začátku nesympatický. Samotný děj, který vypráví o úspěšné ženě, která se rozhodla vytvořit firmu pro online nakupování oblečení, se mi hodně líbí.. samozřejmě, které ženě by se tohle nelíbilo. Tento snímek má prostě vtip, nápad a SRDCE. Hodnotím 5*. ()

Raziel811

Jednoduše řečeno - velmi feelgood snímek. Neříkám, že by se na film člověk měl díval každý rok, ale minimálně při prvním shlédnutí člověka uvede do pohody. ()

zekon

Takový normální film o starším chlapovi. Není to nijak veliká komedie, nicméně vtipně a slušně to táhne směr konec a nenudí. Nicméně, když jsem se nad tím zamyslel, nebýt tam DeNira asi by to nebylo dívatelné vůbec :) 3 a 1/2. ()

chytri

přes jak psal Evinphoenix. Je to film, který vám zvedne náladu a vystoupení De Nira musí uklidnit snad každého. Velice milej filmeček ()

Kacaa26

Vcelku příjemná oddechovka. Anne Hathaway nemám ráda, ale celou dobu to úspěšně zachraňoval sympaťák De Niro se svojí dokonalou neohrabaností a vtipností osamělýho důchodce. Předvídatelná, kýčovitá komedie s ohranou zápletkou, u který jsem se ale několikrát ze srdce zasmála a pocejtila i náznak lítosti. Upřímňák Robert De Niro je v některejch situacích až roztomilej a v podstatě tam jedinou zábavu obstarává on, ale nic víc jsem ani nečekala. Trošku mi teda vadil Epl na každým kroku a upracovanost hlavní hrdinky, kdy si bere notebook snad i do vany. Jinak celkem normální průměr mezi komediema. Nijak mě to nepohoršilo ani neurazilo, zasmála jsem se a někdy (za delší dobu) se na to klidně podívám znova. Nebo taky ne... ()

ardeas

Dobree... fakt! Dva protipoly doby, ktore ukazuju ako sa nestastne vsetci zenieme za nepodstatnymi vecami, aj ked pochybujem ze to bol zamer. Dnesna uponahlana doba so vsetkymi technickymi vymozenostami nemozu zastat dobrych priatelov, a tym nemam na mysli tich co mame na soc.sietach... ale postava De Nira mi prisla az tak dokonala ze je neuveritelna, to ale bude scenarom. Inak chvalim. Za hlasku, kde za sedemdesiatnik vidi za 10r.od mladenciska 100 bodov, lebo presne tak sa bavia mladi so starsimi. Bez uváženia a pri tom si myslia ako sú na koni,.. ()

Sofinek

Fajn oddychový film s podobným námětem jako The Devil wears Praha, jen bez tolika luxusních outfitů. Příliš jsem toho od něj nečekala a nakonec jsem byla velmi spokojená. Anne Hathaway to jako vždy slušelo a De Niro jí v roli postaršího getlemana skvěle sekundoval. Lidské, milé, dojemné a místy i vtipné (viz vloupačka nebo Benovo zápolení s technikou) - dávám 80 %. ()