Krvavý obchod

• Česko Krvavý obchod (viac)

Deacon Lyle (Jean-Claude Van Damme) prichádza na Filipíny, aby zachránil život svojej neteri, ktorá potrebuje novú obličku. O tú svoju však príde hneď v prvú noc, keď mu ju v spánku vyoperujú. Teraz si ju musí vybojovať späť, aby zachránil bratovu dcéru, ktorá čaká na transplantáciu. Deacon na Filipínach požiada o pomoc brata Georgea (John Ralston) aj starého priateľa Kunga (Aki Aleong), ktorý sa v oblasti vyzná a má dobré kontakty. Čoskoro zistí, že jeho oblička sa už nachádza v tele niekoho iného. Brat George s ním veľmi dobre nevychádza, no svoju dcéru miluje, a preto sa nebráni spolupráci. Obaja bratia napokon spoja svoje sily a spolu s priateľmi Kungom a Anou (Charlotte Petersová) pátrajú po mužovi, ktorý spôsobil všetky ich problémy. (TV JOJ)

Ellmariachi

Je tam týpek, co se jde mstít. Respektive chce zpět svou ledvinu. Docela mu to kope, střílí a dá se na to dívat. No a ten týpek je navíc Žán Klód, takže nemůžu jinak než 70 procent .Nic jiného nemá smysl psát. Je to hloupý po všech směrech. Jenže.... klidně začněte číst znovu. ()

kaylin

Taková pěkná akční klasika, která se snaží i o to, aby zde byl příběh, nějaké ty emoce a finále, které je funkční jak z hlediska soubojů, tak i z hlediska právě těch citů, které jsou zde možná až moc drány dopředu. Nevadilo mi to. Film má skvělý úvod, celkem dobře se rozvíjí, jsou zde vztahy mezi postavami. Jsem spokojený, protože něco takového jsem prostě chtěl. ()

Tony.cs

Základ příběhu dobrý, omáčka okolo tupá. Akce taková středně dobrá až polovičatá. Ale co mi vadí nejvíc? Digitální střelba, digitální díry ve zdi, digitální kouř, digitální výbuchy. Omg, všechno v tomhle filmu je děláno levnou animací. To hrozně sníží už tak nižší úroveň filmu. Nakonec tím nejlepším na filmu je Charlotte Peters, která vypadá jako kombinace Joan Cusack a Rachel Weisz a vypadá opravdu úchvatně. ()

AlistairMir

To máte tak - Zastanete se pěkné holky, pozvete jí na drink a pak na to skočíte. Druhý den ráno se probudíte ve vaně s ledem a zjistíte, že Vám chybí ledvina, kterou jste navíc slíbil darovat bratrově umírající dceři. No nenaštvalo by Vás to? Van Dammeovi to celkem zkazilo den a to mělo za důsledek dvě věci 1) tenhle sex stál až moc 2) obchodníci s orgány si vybrali opravdu ale opravdu špatného "dárce". Za mě jedna z těch vydařenějších Van Dammeovek z poslední doby. Pěkné fighty, sympatické postavy a JCVD je zde ukázkovej bad ass, kterej Vás buď ztříská rukama a nohama a nebo taky třeba takovou biblí a to pak doslova vidíte všechny svatý. Na nedělní večer jsem zvolil více než dobře a JCVD dokazuje, že na to stále ještě má a jestli za sebe někdy nechá zaskočit dubléra? Koho to štve :-) ()

Martin741

Ze Barbarash toci hnoj /Najemni Zabijaci, kostka 0/ je uz dlhodobo zname a tak ani tu neprisiel so zmenou. Dejova linia je umelina az strach, herecke vykony ziadne /sak ved Van Damme, no/, dialogy az nepocuvatelne a ani ten 1 suboj to nezachranil. Slo to v telke na akejsi stanici, kebyze to vyslo na DVD, ani o film nezakopnem. Hroza tak za 5 % ()

peto12

Dosť dobrý film s van Damme, čudujem sa, prečo to nevyšlo na dvd s cz dabingom. Nebol to az taky zly film s nim. Ten začiatok ma trochu nenadchol, ale potom sa to rozbehlo. Pripomínalo mi to na konci film s ním AŽ DO SMRTI. Lebo aj v tomto filme na konci zomrel. ()

bourec

Zase jenom slabší průměr.Herecky děsný,u JCVD už je člověk připravenej na tu jeho strnulost,akce spíš míň ,příběh dost nudnej,a konec k nevydržení.50%. ()

otík

Van Damme nezadržitelně stárne (stejně jako my všichni tady na čsfd:-)), ale sem tam natočí ještě ucházející akční film céčkové řady, na který se jeho fanoušci zvládnou podívat. Ano - je to debilita na entou, námět s vyříznutou ledvinou je neskutečně uvalený a fakt blbý (to mohl vymyslet jen vyšinutý scénárista čekající na transplantaci mozku), přesto se to však místy dá a trošku té atmosféry to taky má. Bohužel film obsahuje obrovské množství hluchých a nudných míst a hlavně zase neskutečně unaveného Van Dammovského hrdinu, který s čerstvě vyřezanou ledvinou, díře v zádech jak od Rambova nože a hektolitrech ztracené krve vymlátí z každého duši, střílí přesněji jak Arnie v Komandu a pobíhaje přeskakuje zábradlí jak za mladých let Dvojitého zásahu. A když už to nejde jinak, vezme do ruky Bibli a s její pomocí se podívá na očička a zoubky zoufalých padouchů. To je mimochodem jediný originální a dobrý nápad, který je ale bohužel stejně jako všechny akční scény natočen zcela nepřehledně a trhaně. Ale nechme kritiky. Konečně od návštěvy u pana Sylvestra Van Damme ukázal hrdinu, který pořád slušně vypadá, je ochoten pro dobro své rodiny dělat provazy a trošku i ty slavné otočky (ale opravdu jen malinko), a i když občas vypadá neskonale unaveně, pořád je vidět, že kdyby dostal slušný scénář a dobrého režiséra, mohl by vzniknout odlehčený akční snímek typu Kontrabant nebo Double team. Je to jen zbožné přání Van Dammova fanouška nebo se toho ještě dočkáme? PS: v dabingu mluví Jeana jeho dvorní dabér Jiří Pomeje, takže dabing doporučuju - a žádný hlásek konipásek tam naštěstí na rozdíl od nových komiksovek NENÍ. ()

Johnny.ARN

Čistokrvné Bčko z osemdesiatok. So všetkým, od množstva súbojov, cez spomalený stred až po veľké finále s odhalením a emóciou. A samozrejme, JCVD aj keď má 150 rokov bez DPH, stále dvihne nohu, vystrelí a spraví šnúru na idúcom aute. Trochu umelo natiahnuté, ale netreba pri tom rozmýšľať a len obdivovať asi posledný Darrenov film. Bol to veľký bojovník. 2 z 5 ()

Beky odpad!

Příšerný!!! Jeden výbuch lednice, který je fajn, nic neřeší! Bitky jak v hospodě. Skin Trade je někde jinde a i ten Seagal Absolution zvládl lépe! Tohle je dno i v béčkovém a céčkovém světě!! Škoda. ()

JohnSmith

Nebylo to tak špatný. Z traileru jsem sice čekal víc, ale je to trochu nadstandardní van dammeovka. Akce dobrá, i když mohlo by jí být více ale co naplat. ()

upson

Režisér Barbaráš se tak nějak drží zlatého středu béček. Ze třetí spolupráce s Jeanem nemusí mít špatný pocit ale oba jmenovaní by se měli dát vlastní cestou. Spolupráci si mohou zopakovat až van Damme bude slavit šedesátiny :-) Tato dvojice patrně nepřekoná snímek Šest výstřelů ale jeden nikdy neví ........ 60% ()

sedm.1

Na Van Damma překvapivě výrazný, zajímaví a v podstatě v rámci možností i docela dobrý film, který disponuje poměrně poutavou zápletkou, která tedy není rozhodně nějak složitá, či vynalézavá, nicméně rozhodně ani na chvíli nenudí, má spád, a to hned od začátku, má zajímavý vývoj, s několika vážně nečekanými zvraty a opravdu působivý konec, kde slabší nátury, jako třeba já :-), mohou i slzičku uronit. Oni vůbec emoce fungují v rámci celého filmu opravdu působivě, což je v případě vandammovek fakt nečekaná a neobvyklá věc. A navíc se zde podařila tvůrcům navodit i slušná atmosféra a momenty napětí. Co se akční stránky Krvavého obchodu týče, souboje jsou též docela fajn, naštěstí tu tvůrci tolik nevyužívali kamerových veletočů a zběsilých střihů, takže v tomto ohledu to šlape, ovšem přestřelky byla opět jedna velká zrůdnost, bez špetky soudnosti, borci proti sobě stojí tři metry, vystřílí po sobě celý zásobník a ani jednou se netrefí, no děs, a to již v několikátém filmu za sebou, nechápu, proč to takhle trestuhodně špatně vůbec točí. Herecké obsazení pak také vůbec nevadí, Van Damme sice vypadá film od filmu hůř a hůř, ale to charisma v sobě má prostě pořád, a ostatní jsou tady spíš jen jako doplněk, ovšem tentokrát vůbec ne iritující. Pound of Flesh je sice zkrátka pořád jen těžkotonážní béčko, se vším všudy, ovšem tentokrát zábavně, svižně a poutavě natočené, a minimálně ve vandammově kariéře jde po mnoha, mnoha letech zas o sledovatelný a netrapně vyznívající filmový kousek. Prostě pěkný průměr. ()

James87

Co dodat? Člověk je rád, když vstane po operaci slepáku, ale po odebrání ledviny můžete vykopat rovnou celej klub. Kamera pokulhává a přestřelky stojej za starou belu. Ale Van Damme se docela drží, což v režii Barnabáše musí být dost náročné. ()

iXtr3m3

Jeden zo slabších Dammových kúskov. Pokus o drámatičnosť na pol ceste, keďže pozadie hrdinu roky rovnaké. Ale fajn pokus znovu aj o nejaký charakter a skutočné "hranie" nielen spoľah na večné a nekončiace fighty. ()

Lefty86

Tak Van Damme už je přeci jen o něco starší, takže bratři už se zmrzačili samy, manželky už zabili no, a tak mu ukradnou ledvinu. Seagalovi kradou nájemníky tak Jeanovi ukradnou ledvinu, Po které celý film pátrá, nějaké pooperační bolesti s tím na něj nechoďte, šňupne si brufen a může předvádět akrobacie jaký svět neviděl a vytřískat půlku Manily. Ano toto s etam opravdu děje, ale když to člověk všechno pomine je to celkem koukatelný film, bitky jsou dobře natočený. 50% ()

mira007

Kde je moje ledvina ? zásadní otázka nesoucí se celým filmem, kde Jean Claudemu po vášnivé noci s prostitutkou odeoperují ledvinu, proto se prvních patnáct minut potácí náš Belgičan nahý po hotelovém pokoji v Manille, přičemž pochybují, že filmový štáb kdy Filipíny navštívil, krom pár záběrů z auta ( asi převzatých z nějakého cestopisu ) protože všechny exteriéry jsou natáčeny asi v USA, kde občas komparzisti vypadají filipínsky. Célé tohle béčko je hodně bizardní svou zápletkou, ale je to jeden z nejnovějších filmů, takže aspoň víme jak ten náš karatista vypadá. Po třech rozvodech a kokainu mu to docela skáče. ()

sadlokan

JCVD na začátku nedobrovolně věnuje ledvinu a tak se mu to zalíbí,že na konci věnuje i tu druhou.Má bratra,absolutního křesťana,kterému se,s pomocí toho boža,málem podaří vystřelit z prázdný pumpičky,no dávam plnou palbu za obrovský koulení vočima(myslim moje voči!) ()