The Last of Us - Season 1 (2023) (séria)

Hledej světlo (S01E09)

(epizóda)
  • USA Look for the Light
TV spot

Těhotná Anna vkládá důvěru do celoživotního přítele. Joel a Ellie dojdou na konec své cesty. (HBO Max)

jirikzaboj

Flashback na Annu byl skvělým doplňkem do celkové série a nahlédnutí tak na to, co se ve skutečnosti stalo a zároveň klíčová vysvětlivka k tomu, proč je Ellie imunní. Nemocnice se světlonoši mírně urychlená, opravdu se to mohlo natáhnout ještě o epizodu. Zároveň ale krásně zadaptované, zahrané. Nejlepší záběr kamery byl na zavražděného doktora:))))) ()

thoreau

Brácha prezidenta Pavla má prostě jenom jednu hereckou polohu okoukanou od Johnnyho Ramba, Bella Ramsey konečně hraje trochu sama sebe a ne nějakou Brutální Nikitu, což jí vůbec nesedí. Tenhle díl snad trochu připomíná to, co jsem od seriálu čekal, kdyby se celá série sestříhala na jeden celovečerní film, vynechala by se laciná LGB (Let's Go Brandon!) ideologie, pak by se to asi dalo vydržet. Také bych přehodnotil unlimited ammo (nevím, kde dvacet let po krachu poslední zbrojovky pořád berou takovou fůru spolehlivých útočných pušek a střeliva) a dostatek elektřiny (výtahy jezdí, světla svítí, stěrače stírají, dokonce si můžeš i jako prd roztočit lunapark). Je to taková postapokalypsa pro začátečníky. ()

Decado23

Nevím, kde se to zlomilo, ale týden mi trvalo se vůbec k epizodě dokopat a pak jsem jí celou přeskákal za deset minut, protože mě ti furt nudilo a nutilo posouvat. Škoda, začátek seriálu byl super. Pak se jak říkám něco postupně měnilo, až se to zlomilo. ()