Skautův průvodce zombie apokalypsou

• USA Scouts Guide to the Zombie Apocalypse (viac)

Tři skauti a dlouholetí přátelé spojují své síly s drsnou servírkou, aby se stali tím nejnepravděpodobnějším týmem hrdinů. Když jejich město zpustoší invaze oživlých mrtvol, je na čase složit toho nejdůležitějšího bobříka ze všech a pomocí skautských dovedností zachránit lidstvo před zombie zkázou. (Magic Box)

Prochy38

Upřímně to naprosto těžce předčilo má očekávání. Celkem jsem se zasmál, mělo to fakt solidní spád a na nohy S. Dumont bych se taky ještě pár hodin vydržel koukat. Jako jo, bylo to vtipné, ale na mě asi zbytečně moc sprosté. Alespoň, co se toho mladýho skauta týče. Ale jinak proč ne. Spousta věcí nedávala smysl, ale to asi ani neměla... Spokojen, neuražen. ()

Mimomisu

Cim jsem starsi, tim me teenage filmy min a min serou, kdyz jsou povedeny. A tohle je povedeny je. Staci trochu vypnout hlavu a neresit logiku, zabavnejch scen je tam spousta, slo z tohoh vytriskat vic a urovne Zombielandu to nedosahuje, ale zadnou ostudu si to urcite neutrhlo ()

Milky.

Na jedno podívání ve společnosti podpůrné pivní promile je to paráda. Bavil jsem se, smál jsem se a užíval jsem si to. Podruhé už to jaksi nebylo ono. Každopádně je to skvělá parodie na moderní vlnu zombie-filmů a kupodivu nesklouzává do trapných vtípků (kterým se ale úplně nevyhýbá) a daří se jí i nudná klišé využít originálně a vtipně. Ono celkově originálních nápadů je tam poměrně dost. A co je u těchhle filmů důležité, nebere se vážně a dělá si prdel i sám ze sebe. Já se bavil královsky, za mě 4* pro boží zomBÉČKO. ()

mosnak

Zombie komedie mám rád, jen nesmí být tyto filmy moc trapné. Od chvíle když ten tlustej skautík začal zpívat písničku se zombíkem jsem odpadl a neměl jsem náladu dál pokračovat. Nakonec jsem to dokoukal a řekl jsem si: "Hmmm.... nic moc!" - 35% ()

BlackHood

No tak tohle byla děsná debilovina :))))) Skvělá brutální akce, krásný vizuál, na zombie film celkem dobrý příběh :) A je to opravdu sranda. ()

Flopik

Nemám slov...Hlavná ženská postava mi ich zobrala(dabing mala teda ale na .....Ale inak v pohode zombie komédia. PS: neviem prečo ale Tye by sa mi hrozne hodil na Spider-mana. ()

majec4

Necakana pecka. Pred spustenim som cakal, ze to po par minutach vypnem, alebo ze pri tom zaspim. Opak sa stal pravdou a ja som si tuto jazdu uzil. Samozrejme tomu pomohli aj tie dievcence, na ktore sa dalo kukat. Ci uz na obraze bola jedna, druha, alebo pani policajtka :). Sem tam som fakt vybuchol smiechom, lebo niektore sceny boli, dovolim si tvrdit, epicke. Treba vidiet, nejdem spoilerovat. ()

cskomando

Slušná podívaná, která tentokrát vystihuje jak komediálně vtipnou stránku, tak krev stříkajíc hororovou stránku. Správně ujetej film. ()

Blueeyes

Dámy a pánové, račte vstoupit! Uvidíte nevídané, uslyšíte neslýchané... Jako ale vážně, přísahám na smrt mého křečka, že to co tady, to se jinde nevidí. V tomto nekonvenčním snímku spatříte zombíky skákat na trampolíně, uvidíte je komunikovat za pomoci zpěvu songu Britney Spears, ale taky zříte sáhodlouhé, vetché natahovací nádobíčko páně zombíkova nebo zombie kočky domácí. Nebudu lhát, po většinu stopáže jsem měla oči navrch hlavy, ale stálo to za to. Ať nejsem suchar, ty čtyři frčky tomu musím přiznat. Protože, ač jsem se tomu bránila vší silou, tak nějak podivně, na té nejnižší úrovni mě to vlastně hrozně bavilo :-D ()

TheSpearCZ

Já tyhle extrémně zábavné zombie komedie na styl Zombielandu prostě miluju a v tomhle filmu se to sešlo všechno. Christopher Landon se tu jako režisér a scénárista uvedl v tom nejlepším světle, samozřejmě dnes už je jistotou, což potvrdil v dalších filmech, ale tady se jedou bomby od samého začátku až do posledního záběru, navíc má film jenom 93 minut a opravdu málokrát se mi stane, že bych si vyloženě přál, aby byl film delší. Gagy jsou tu těžce vtipné a je jich tu spousta, zmínit se ale musí sekvence na trampolíně, u který jsem se řehtal jako už dlouho ne. A tou nejsilnější věcí je tady herecká sestava, která je v žánru zombie komedií asi úplně nejdůležitější, no a tady ta chemie hlavních postav je nepřehlédnutelná, Tye Sheridan je skvělý herec, Joey Morgan typický "tlusťoch", ze kterého si lidé dělají srandu mi hodně připomínal Jonah Hilla (budiž mu země lehká), ze sexy Sarah Dumont Vám garantuju, že nespustíte oči a potěší i vedlejší postavy jako nesmrtelný Scouts Leader Rogers. Obecně humorově mi tohle strašně sedlo a byl bych moc rád, kdyby podobné filmy stále jednou za čas vycházely, protože co si budem, moc jich není. Čisté 4* ()

Zemřela oscarová herečka Cloris Leachman

Zemřela oscarová herečka Cloris Leachman