Skautův průvodce zombie apokalypsou

• USA Scouts Guide to the Zombie Apocalypse (viac)

Tři skauti a dlouholetí přátelé spojují své síly s drsnou servírkou, aby se stali tím nejnepravděpodobnějším týmem hrdinů. Když jejich město zpustoší invaze oživlých mrtvol, je na čase složit toho nejdůležitějšího bobříka ze všech a pomocí skautských dovedností zachránit lidstvo před zombie zkázou. (Magic Box)

Cheeter

Když jsem se o tomto filmu dozvěděl, věděl jsem, že se na něj budu muset podívat. Zároveň jsem víc než tušil, že to bude pořádná kravina. V podstatě jsem se nemýlil. Kdyby se ve filmu neobjevili některé scény, které podle mě byly za hranou, asi bych zvolil vyšší hodnocení. ()

nithiel

Z velké části přesně tam slaboduché jak byste čekali, ale velké množství více či méně využitých, ale velmi invenčních (a místy krásně nechutných) nápadů to pozvedají výrazně nad průměr. ()

Martrix

Mezi horory patří zombie filmy společně ze survival vybíječkami, k mým nejméně oblíbeným. Ale zase je to námět, který se nejlépe paroduje, nebo promíchává s komedií...což je pravda trochu zvrhlé, ale to už tak někdy zábava na úkor druhých bývá. Skautův průvodce zombie apokalypsou, mohl být hodně zábavný horor. Má šikovného režiséra, vcelku fajn nápad a nadprůměrně dobré obsazení. Skautíci jsou sympaťáci a servírka je kočka. Ostatní krmivo, popř. zombíci jsou taky ok. Takže kde to vázne? Málo chytrého, nebo fakt hodně černého humoru, nezajímavá hudba...nenadál bych se, že to napíšu...ale chtělo to víc Tarantinovský přístup. Od první chvíle víme, o čem ten film bude. Nějaký prvek překvapení, něco bizarního...nic. Jen útěk před zombíky a následně likvidace zombíků. A pak vztahová vata, která byla sice vcelku ok, ale spíš tak pro děcka. Ale abych nekřivdil...jeden, možná dva momenty jsou opravdu ... povedené. Ale ty z průměru celý film nevytáhnou. Skoro 4* ()

zette

Solidni sranda s vdecnym tematem ozivlych mrtvol... Britney Spears prezpivana ve filmu nema chybu a pohled na mladez skrz skauty je taky zajimavy. Skoda jen, ze v hlavni roli nehrala jina kocka:-). ()

campix

Klasické hororové béčko, které si vůbec na nic nehraje. Totální kravina, která je ale tak neskutečně zábavná, že na spoustě míst to oko prostě lehce přimhouříte. Díky tomu se dá tahle skautská zombie jízda zvládnou prakticky bez úhony. Je vidět, že peněz na film tolik nebylo, ale všichni zůčastnění si natáčení nesporně užívali. Největší mínus je asi chování zombie, jelikož popírají jakékoli zažité mechanismy danného žánru a často se popírají a mění jejich schopnosti v průběhu filmu. Suma sumárum jde ale o zábavnou jednohubku. ()

Juto

Pre väčšinu ľudí bude tento film príliš hlúpy a neslušný, ale ak sa vám páčili všetky zombie komédie, ktoré tu boli predtým, tak budete spokojný. Je to príjemná zábava. 6/10 ()

FAITH.BABE

Takový překvapení tenhle film? Bavila jsem se od začátku do konce! Čekala jsem další marný pokus o kvalitní, již stopadesátou tisící zombie komedii a hle. Dílo se zdařilo, takže objednat pizzu, vychladit colu, ubalit, pozvat pár přátel a s chutí do toho :) ()

mortak

Škoda, že tvůrci neriskovali a zůstali u obyčejné hororové přisprostlé komedie jedoucí sice ve slušném tempu bez zbytečných zastávek, ale povětšinou po notně vyjetých kolejích. Skauting vlastně vůbec nevyužit (kdyby hrdinové byli dobrovolní hasiči, vyšlo by to nastejno), a tak tu máme zase posté nadrženou trojici teenagerů a jednu blonďatou servírku. Ale tři hvězdy si to zaslouží alespoň za tu trampolínu a to upadlé kolo. ()

Prometheus69

divný... Nebejt tam ten 20 minutovej opening, kdy se jak už je to zvykem musí všichni píčovsky z každým seznamova... šel bych z hodnocením možná i o půl hvězdy vejš... Proč film vidět? GORE, GORE, ptákolano, GORE.. BOOM! ... a konec... hmm: ()

URBAN

Nebylo to tak špatný a ani nobrý, ale máme tu přeeci Zombieland, který toto téma zvládl výborně. Toto byl spíše jeho slabší odvar. ( 3.3.16/MAC ) ()

dr.fish

Pouštím si teď spíš odpočinkové věci a tahle je opravdu velmi oddychová. V podstatě mne ničím ani nenadchla ani nenaštvala, takže lehký nadprůměr. 60% ()

Doudis19

Něco mi řiká, že tahle ujetá, teen, zombie zábava se jednoho dne stane zatraceně kultovním a vyhlédavaným kusem. Objevuje se tu totiž, dozajista mnoho budoucích hvězd hollywoodu. O Schwarzeneggerovi (podoba až komická) nemluvím, ale Tye Sheridan je sympaťák a talent až to bolí. A přesně ten typ co teď frčí, co mimo jiné exceluje i co by komik. Postava do nových Hvězdných válek na tři epizody minimálně ;-). Zpět k filmu.. Trošku čvachtavější efekty a nebál bych se doporučovat, takhle se musí "Skautům" sem tam něco odpustit. ()

Mr.Bulanek

Když jsem se v Rize rozhodoval na co jít, tak jsem uvažoval mezi tímto a Vin "Pēdējais raganu mednieks" Diesel. Myslím, že jsem si vybral dobře "Skauti pret zombijiem". Puberťáci se v kině bavili, někteří i lekli. Úvodní scéna byla jak z grotesky a bylo jasné jakým směrem se bude film ubírat. Ze Zombie koček mohli vytřískat více, než jen jednu scénu. Zombie zvířata už byla v nějakém seriálu, ale myslím, že ještě dříve byla v RotLD a dost možná už i v něčem dříve. Ale trampolína neměla chybu, stejně jako zpívající zombie, hned by mohl asistovat na koncertech Britney Spears. No a tajná párty? Here I am! Rock you like a hurricane! Scouting Rules! Přidejte se k nám a budete připraveni i na zombies. ()

viperDavid

Další zabie nářez. Koukat na partu skautských puberťáku už je tak ujetý, zvlášť když si plní bobříka zobie. Sahara Dumont se fakt povedla, byla tam teda spíš na okrasu, ale musí se jí nechat, že by za to stála. Kdyby byla válka, ani by nemusela být moc velká .... ()

Johnny.ARN

Ach zombíci. Nevyčerpateľná téma. Tento krát sa proti nim postavili skautíci, sexi barmanka zo strip baru a zopár členov armády. Uletenosť sama o sebe, ale tak čo iné sa dalo čakať? 2 z 5 ()

Mrkvič

Celkem na žánr nadprůměrně vtipná a nápaditá jízda s dlouhonohýma kozatýma potvorama. Hlavně vtípky s písní Britney Spears nebo s vemenatou policistkou stojí za to to vidět. Kdyby do svých ujetých komedií Simon Pegg dával i kozy a urvané čůráky, vypadalo by to asi nějak takhle. ()

ivan_drago

Film jsem sledoval s přiblblým úšklebkem na tváři a několika výbuchy smíchu... a i když tématem, jak mnozí bystří lidé dokážou usoudit už z názvu, jsou zase ti Zombíci, kteří mi lezou poslední dobou dost krkem, tak to ani nevadí, je to svižné, vtipné a nijak nenásilné... jinak lízačka od zombíka asi poprvé ve filmu, utržený čurák už jsme viděli, osahávání zombie koz asi taky poprvé... ()

Zemřela oscarová herečka Cloris Leachman

Zemřela oscarová herečka Cloris Leachman