Skautův průvodce zombie apokalypsou

• USA Scouts Guide to the Zombie Apocalypse (viac)

Tři skauti a dlouholetí přátelé spojují své síly s drsnou servírkou, aby se stali tím nejnepravděpodobnějším týmem hrdinů. Když jejich město zpustoší invaze oživlých mrtvol, je na čase složit toho nejdůležitějšího bobříka ze všech a pomocí skautských dovedností zachránit lidstvo před zombie zkázou. (Magic Box)

elimS

65% - komentář 20ti slovy: Samozřejmě nic úžasného, ale když přimhouřím jedno oko, tak to špatné nebylo a díky fakt vtipným vsuvkám, jsem se i bavil. ()

beso74

Byť skautom, to je vám páni iný pocit. Ten pohľad, akým sa na vás pozerá okolie, no síce s rešpektom to nemá veľa spoločného, ale dá sa na tom solídne budovať. Veď raz nastane ten čas, keď všetkým zvlhnú zápalky, potratia sa zapaľovače a vy škrtnutím kamienkov vybavíte životodárne teplo pre zvyšok ignorantského sveta a obdivné pohľady nežného pohlavia spočinú len a len na vás. Trojici Ben, Carter a Augie sa však o takomto leveli zatiaľ len sníva, ich okolie ich berie do úvahy tak intenzívne asi ako hroby na cintoríne a do rozhovoru sa púšťajú len v krajnej situácii akou je napr. zrážka s jeleňom. Chlapci však majú šťastie v nešťastí, v ich mestečku vypukne zombie nákaza a oni sú jednými z mála, čo jej odolávajú. Komediálny zombie horor, ktorý si príliš sevítky pred ústa nekladie kombinuje v sebe to najlepšie z Return of The Living Dead a American Pie. Nadržaní adolescenti vs. hladní zombíci dajú nenáročnému divákovi regulérnu možnosť kráľovský sa zabaviť. Niektoré hefty sú fakt viac ako podarené, napr. tvorba pop hviezdičky dostala ďalší rozmer, potom, čo pomocou jej piesni bojujú proti somálskym pirátom, stála sa aj súčasťou arzenálu použitého voči nemŕtvym. To treba jednoducho vidieť. A na záver, ako bonus je tu zbierka viac-menej podarených selfie, ktoré si skupinka v rámci hesla BEZ SELFIE ANI NA KROK, stihla pri neustálom úteku pred hladošmi urobiť. ()

papadoce

Odpadol som. Toto bola taká pičovina až som sa na tom bavil. Dosť nečakane. Buďto starnem, alebo starnem. A tie kočky, dal by som si povedať. ()

Scraffy

Čakal som zasa nejakú trápnu komédiu, ale ostal som až prekvapený, že ako moc to na mňa zapôsobilo. Dej sa odohráva svižne a nie je miesta na nudenie. Je to prevŕtané nápadmi, ktoré sa na počudovanie vydarili. Obsadenie je super a hlavná trojka spolu veľmi pekne ladí. Nebol by som proti, keby sa natočilo pokračovanie. ()

Bezda22

Ty vole, musím teda říct, že mi Skautův průvodce zombie apokalypsou přišel dneska k chuti. Jak prdel na hrnec mi to dneska sedlo. Pár opravdu vtipnejch scén a jinak celkem svěží zombie komedie. Scéna s utrženym pérem úplně bomba :-D.... 70% a na ty obrovský zombie kozy Sary Malakul Lane bych si taky šáhnul :-D... ()

maramashi

Tak 2-3 roky dozadu by som si na tomto neskutočne uletel ale teraz my to prišlo skorej trápne ako vtipné dosť som tam videl podobu so Zombielandom. Alakože nebolo to úplne zlé stále som tam našiel prvky svojho guilty pleasure. Napríklad ma potešilo pár scén kde zabili zombie rôznymi spôsobmi alebo rabovanie supermarketu. U mňa to zostáva iba ako šedý priemer na ktorý pravdepodobne zajtra zabudnem 50%  ()

intro

Tak tohle mi opravdu sedlo. Parádní hororová komedie o skautech a zombících, plus nějaký ty hezký holky :) 75%. Prosím víc takhle povedených filmů. ()

Lakash

Kozy, skauti, krev a zombie apokalypsa. Největší blbost od Movie 43? Dost možná. Ale sakra, takové filmy jsou třeba. Jo, je to nesmyslná blbost, ale kdo by od toho čekal něco smysluplného? Na neděli večer, když chcete vypnout a jen se bavit, je to paráda. Jako skaut se ale cítím oprávněn vyvrátit jeden mýtus, který může film v lidech vyvolat a to sice ten, že doopravdy nechodíme všude v kroji ;-). Scouts 4ever! ()

XXXXXXXX

Od dob Zombielandu asi první ucházející zombie komedie. Jen škoda gay scény v tělocvičně a skautského obsazení do hlavních rolí. JInak však pecka. ()

MartinTerran

V tomto filmu jde vidět, že heslo skautů "vždy připraven" opravdu platí vždy, i při zombie apokalypse. Film je parodie celého žánru, takže to berte s nadhledem. Film obsahuje pár fakt dobrých vtípků. Příběh nikterak vybočující ze standardu, prostě klasická zachraňovačka s velmi zajímavým arzenálem. Jen škoda, že nedodrželi všechny "zombie pravidla". Příjemné pobavení na zkrácení dlouhého večera, takže lepší 3*. Hodnocení: 66/100. ()

habertek

Po dlouhé době jsem se podíval na oddychovou a vážně zábavnou komedii. Už od prvních minut jsem se bavil...vtipné scény fungovaly jak měly, postavy byly dobré + zombie jelen a kočka...no konec! ()

Pitryx

Čekal jsem béčkovou blbinu a dostalo se mi velmi slušné zábavy. Jsou zde slovní i obrazové gagy, lehoučce erotiky, a velmi dobré efekty. V podstatě lze snímku vytknout jen pár maličkostí, které v podstatě nestojí za řeč, a teprve sečteny, u mne hodnocení snížily. Jasně že jako plus je zde účast Sarah Dumontové. Takže komedii hodnotím jako nadprůměrnou a k nějakému odlehčenému večeru ji mohu jen a jen doporučit. ()

JosefTomas

Sice to nemá takový styl, jako Zombieland, ale má to celkem slušný scénář, nápadité akční scény, fantastické nápady (zpívající zombie, to se vážně jen tak nevidí). Celkově to má ale i rychlý spád, herci hrají celkem dobře a pokud nejste suchaři, tak si tento film parádně užijete. ()

Zemřela oscarová herečka Cloris Leachman

Zemřela oscarová herečka Cloris Leachman