Thor: Ragnarok

• Česko Thor: Ragnarok (viac)

Thor je uväznený na opačnom konci vesmíru. Bez svojho mocného kladiva je nútený pustiť sa do preteku s časom, aby sa vrátil včas do Asgardu a zastavil Ragnarok – skazu svojho domova a koniec Asgardskej civilizácie, ktorý sa snaží rozpútať nový silný nepriateľ, nemilosrdná Hela. Predtým ale musí prežiť smrtonosnú gladiátorskú súťaž v ktorej sa ocitá tvárou v tvár svojmu bývalému spojencovi z Avengers – Neuveriteľnému Hulkovi. (Saturn)

TesterX odpad!

Tak a je to tu - s jistotou a bez ohledu na všechny hvězdy světa tenhle úchylnej galymatyáš posílám do absolutního odpadu. V nechutnější filmové žumpě jsem za posledních deset let určitě nestanul (a to jsem viděl tři minuty Šorknáda nebo jak se to jmenovalo). Sledovat změť pokusu o humor, či parodii v přebarvených zhuleneckých výjevech za doprovodu osmdesátkové diskotéky, kterou vzápětí střídá metalovka, kdy Asgardan v ultrazpomaleném záběru kosí při seskoku z vesmírné lodi obouruč AKčkama hordu oživlých zombies - to fakt chce otrlýho diváka (a to jsem úplně vytěsnil Hulka plácajícího se na zemi a jednajícího s iq batolete - takhle tady vážně vystupuje!). A ono by se to možná i dalo přežít, ale kua ne přes dvě hodiny! Možná jako 30tisekundový parodický trailer, ale fakt ne kua takovou dobu! Takovouhle trapárnu, co navíc až opravdu zneucťuje jakoukoliv mytologii všech postav, či míst, to chce fakt hodně odvahy, s něčím takovým střelit do Ačkové produkce. A hle - a to je to naprosto nejnepochopitelnější - diváci to žerou! Vono se jim to fakt kua líbí. To neni možný - buď jsem shlédnul nějakou verzi pro reardovaný, nebo jsem se spuštěním omylem zkonzumoval moc převařený hlívy. Pan Waititi, který tuhle věc zprocesoval, je nejspíš nasazený terorista, který má za úkol zlikvidovat prozápadní kinematografii - ostatně to, že se každých pět minut netancovalo a nezpívalo - to jsou určitě scény, které nebudou chybět ve čtyřhodinovým directors cutu. No nic - tohle je fakt zazitek, po kterem si minimalne barvy tv ci monitoru hodite do cernobile. ()

oli9

Největší jízda z MARVELOVEK doprdele ! Nepředvídatelné , samozřejmě že si stále drží akci , kvalitu jako je zvuk, filmařina scénář ale hlavně je tu víc vtipu a přesně jak měl, trefně  neovlivnil nijak děj ani postavy které si drží stále důležitost ! Prostě tohle mi sedlo :)) Připadal jsem si jako bych si dal pár piv, šnupnul kokain a posadili by jste mě na horskou dráhu která by mě kurva bavila a bylo by mi jedno jestli vypadnu nebo ne .. Prostě jeden z nejlepších filmů , MARVELOVKA určitě nejlepší ()

meda2016

Jasně že bych raději dal jen ** 40%. Ale za tu technickou kvalitu a uznání lidem od řemesla musí být třetí. Příběh je povinnost o něco menší, než povinnost vydělat další mega do daňového ráje. A větší, než vymyslet jiné dialogy z katalogu hesel Marvelu. ()

Karbos

Dal jsem si všechny 3 Marvelovky o Thórovi po sobě a musím říct, že trojka je jasně nejlepší, hlavně co se týče humoru. Je v tom hodně poznat, že film vznikal v těsné blízkosti se Strážcema galaxie ale vzájemná podobnost zde vůbec nebyla na škodu :) ()

Panza

Nejlepší Marvel počin, nebo efekty navoněný paskvil? Nemůžu se rozhodnout, už jen proto, že některé speciální efekty jsou tak vynikající, že bych se tady na to všechno nejradši vysral a byl součástí toho světa. Ovšem poté přijdou efekty, které dělal někdo neprofesionální a ještě k tomu dost narychlo. Dost jsem byl překvapený, že děj nebyl vůbec předvídatelný. A jako někdo, kdo neholduje filmům ztvárněných na základě komiksu chápu, že se snaží vtipy a anekdotami oblíbených superhrdinů zavděčit svým fanouškům, ale mohli by si to i odpustit. Ta "sranda" mě nutila stopovat film, protože jsem po celou dobu pociťoval pálení na hrudi. ()

Predator77

80 procent, Na konkrétně tuhle marvelovku jsem se hrozně těšil hlavně z důvodů mojí oblíbené postavy a to hulka který tady naštěstí dostal dostatek prostoru a společně s thorem tady vytváří skvělé scény u kterých se dle mého názoru snad každý pobaví, ale jinak celkově když bych to měl shrnout tak za mě jedná o další skvělou marvelovku kterou by neměl nikdo minout. ()

Karlosik_4

Po né úplně dobrém pokračování 1. Thora tu máme 3. díl jehož otěže převzal Taika Waititi a rozhodl se vnést do Marvelu trochu toho vesmírného bláznovství a barevného odlehčení právé od již zmíněné 2. A povedlo se, spolu s akční hudbou přichází klasický avšak lehce ztřeštený "Hero's journey" který je však zajímavě ukončem odvážným rozhodnutím. Spolu s nádechem severské mythologie a dávkou Waititiovksého humoru jsme se po minulém Thorovi dočkali krásného překvapení. ()

JesterKruger

Miluji Marvelovky. Tato je má nejoblíbenější. Vždyť ji nic nechybí. Má perfektní děj, skvělou sci-fi akci, a všechno, co k dokonalé Marvelovce patří. ()

Kral.Prdlin

Film, která mě vlastně dostal k Marvelu. Příběh Thora, který se po událostech Avengers: Age of Ultron vydává hledat kameny nekonečna. Po smrti svého otce Odina, se setkává se svou sestrou Helou, bohyní smrti. Padne do zajetí na planetě Sakaar, kde potkává svého spojence Hulka. Skvělý počin, plný vtipných hlášek a herců, jako třeba Cate Blanchett, Chris Hemsworth nebo Karl Urban. Film střídá napětí a akci, které jsou vyváženy inteligentním a skvělým humorem. 9/10 ()

Ondry20

Se svojí recenzí půjdu směle proti proudu...teď o pul jedenácté jsem dorazil z kina a vůbec nelituji, že půjdu pozdě spát a ráno brzo vstávat protože film byl alespoň pro mě naprostá pecka!! Nejlepší na Marelovkách je to, že jsou (nebo se o to aspoň snaží být skoro pokaždé trochu jiné) a tom případě se jim to daří. Humoru je zde na rozdávání a konečně je více prostoru na vykreslení postav Thora a Hulka a jejich vzájemného vztahu. Cate Blanchet je skvělá a roli si vyloženě užívá a dost těžko je věřit, že jí bude 49 let!! Film je nakloněn dosti do stylu Strážců galaxie a aby ne když se celý odehrává jejich galaxii. Led Zeppelin nezůstali pouze v traileru, ale rozjedou to i ve dvou bojových scénách což mě přímo nutilo skákat v křesle kina...sečteno podtrženo za mě dobře utracené peníze za lístek, ale rozhodně to není film pro každého :) ()

Tezuka

Tak za tohle to kino opravdu stálo, vynikající 3D efekty, hlavně na začátku, to byl fakt zážitek. Skoro bych tomu filmu vytknul, že do žánru zapomněl připsat komedie, protože takhle vtipnou Marvelovku jsem snad ještě neviděl :D. Mělo to náboj, gladiátorský souboj legend Thor vs Hulk byla neskutečná prdel, Thor se bezpochyby zařadil na top mých oblíbených marvelových postav a opět jej parádně ztvárnil charismatický Chris Hemsworth a v roli Lokiho opět vysotupil neméně skvělý Tom Hiddleston. Za mě je to úplně jasná 5, bavil jsem se skvěle. ()

Chris Hemsworth naznačil konec v MCU

Chris Hemsworth naznačil konec v MCU

24.11.2022

Od té doby, co bylo Chrisu Hemsworthovi (Thor, Vyproštění) v dokumentárním seriálu Tělo nezná hranic s Chrisem Hemsworthem na Disney+ naznačeno, že má předpoklady k vážné formě Alzheimerovy choroby,… (viac)

Je Thor 4 úspěch nebo ne?

Je Thor 4 úspěch nebo ne?

17.07.2022

Uběhl první týden od uvedení novinky Marvelu Thor: Láska jako hrom, což znamená zhodnocování jeho trvanlivosti u publika. A to není vůbec jednoznačné. Lord (tedy bůh) hromu za první víkend… (viac)

Taika Waititi natočí Star Wars

Taika Waititi natočí Star Wars

04.05.2020

…a scénář mu napíše Krysty Wilson-Cairns, jež získala nominaci za 1917 a naposled pro Edgara Wrighta napsala thriller Last Night in Soho. Zprávu potvrdil samotný Lucasfilm v Den Star Wars. Informace… (viac)

Taika Waititi dostal nabídku na Star Wars

Taika Waititi dostal nabídku na Star Wars

17.01.2020

Zpráva, která nejspíš nikoho, kdo sleduje dění okolo Lucasfilmu, Star Wars i režiséra Taiki Waititiho, nepřekvapí. Disney teď totiž talentovanému filmaři nabídlo možnost natočit si vlastní Star Wars… (viac)