Nebezpečné pokušenie

• Česko Nebezpečné pokušení (viac)

Evan Weber je úspešný architekt, šťastne ženatý muž a otec dvoch detí. Jeden víkend zostane sám doma, aby mohol pracovať. Vonku prší a niekto klope na dvere. Keď Evan otvorí, stoja pred ním dve krásne mladé dievčatá Bell a Genesis, celé premočené a stratené. Chcú sa iba osušiť a použiť telefón. Ich nevinná návšteva sa však čoskoro zmení na peklo a nebezpečné zvádzanie vyústi do smrteľnej hry na mačku a myš. (TV JOJ)

coscarelli

Elirothovka bez kvapky krvi? To snad neni mozne :D Nudny absurd rezany dvomi (ne)vzrusujucimi, mentalne zaostalymi psychopatkami , ktoremu chyba vlastne vsetko.L. Izzo mali zozrat kanibali v zelenom pekle a de Armas zasa zozrat pracka v pracovni. Zial, tesil som sa na thriller, horor, ale tento film obisiel kazdy zaner jednym velkym oblukom a skoncil v prazdnej priekope. ()

Arkanoid

Psychologický thriller s prvkami komédie, kde sa dá spoľahnúť akurát na moment prekvapenia. Na hutné postavy alebo výrazné herectvo nie. Keanu by sa mal vrátiť k týpkom s dvomi-tromi výrazmi, lebo zobraziť postavu pod psychickým tlakom mu zjavne nejde, dokonca aj príbehovo to vyzerá nevierohodne, no nejakou zvláštnou náhodou sa na to dobre pozerá. ()

666Carnage

Je to dobrý film, jenže je v něm hodně ALE. A díky tomu se dostává jen lehce k nadprůměru. Keanu je dobrej a holky jsou vydařený bestie. 60% ()

KoRner

Moralistická kravina o tom, že podvádzať je zlé, aj keď sa vám ponúknu na podnose dve mokré študentky. S čudnou ľahkosťou prebijú Johna Wicka a nejak im to prechádza veľmi ľahko... ale čo čakať od Eliho Rotha. Nepremyslený, čím ďalej nezmyselnejší dej zakončí myšlienkou, ktorá je každému jasná od začiatku. ()

klukluka

Obtížně se mi to hodnotí. Příběh o dvojici krásných dívek, které ženaté muže usvědčují ze slabé vůle (podle nich samých spíš z jakési amorálnosti a falše), protože nedokázali odolat pokušení a nechali se od nich svést, je značně nadnesený. Nejprve jsem ho měl chuť nekompromisně zavrhnout coby totální nesmysl, kterým celá ta myšlenka plus mínus opravdu je, nehledě na to, jak hloupě se tady projevoval Reevesův Ewan a další mužská postava, která mu mohla pomoci, místo toho se ale chlapík jal zachraňovat sádrovou sochu. Prostě mi to přišlo blbý, na čemž se od začátku až do konce nic nezměnilo. Nicméně jsem si uvědomil, že se mi na tu ptákovinu dobře kouká. A nejen proto, že neznám hezčí ženskou tvář, než je ta Any de Armas. Všechna ta destrukce, chaos, určité napětí, jestli a v jaké podobě se Ewanovi dostane pomoci, určité překvapení ze skutečné podoby finále všeho toho řádění, znamenaly posun o několik levelů směrem vzhůru. Přesto jsem si i tentokrát uvědomil, že Keanu Reeves soudě dle výběru rolí nebude žádný myslitel a ve své jednoduchosti se často míjí s rolemi, které by z něj nedělaly příslušníka armády herců hollywoodských B filmů. Zdráhám se pochopit, že tam možná dávno právem patří. ()

Hanys_

Málo erotiky, málo napětí. Herecky to taky není žádná výhra, takže i v rámci žánru slabota. Ten nápad, že tentokrát bude někoho terorizovat ženská, prostě není spásonosný. ()

lucijelucije

Keanu zase trochu jinak. Musím říct, že mě tenhle snímek celkem překvapil. Přesně tak, jak se tady v komentářích píše, námět působí velmi nezajímavě. Ovšem není to tak. Možná první polovina je taková nijaká. Holky vypadají na rebelky a trochu zloběj, ale posléze se to trochu zvrtne a z holek se stávají větší ďáblice, než se zdá. A ten závěr mě hodně opravdu hodně potěšil, protože hlavně nějaký byl a byl takový, jaký podle mě, měl být. 3,5 *. ()

Perverz

:D Víte co je na tomhle úplně nejhorší? Že si Eli Roth myslí že je dobrý režisér. Ono to nefunguje ani jako thriller. Ten začátek dává tušit že se nám to nějak zvrhne, a ta atmosférka tam nějaká i je( lidi tu píšou že ty dvě herečky nic nehrajou, ale jo, něco hrajou ). To zpracování je naprosto příšerné!! Je očividné co chtěl Roth točit, jenže je to tak mdlé, že, já ani nevím proč jsem to dodíval. Žádné napětí, nic. Nějací lidi chodí po baráku.. :) Že se Eli nebojí krve, to víme, jenže tady vsadil na něco jiného (krev tady nehledejte..), vsadil na, no on si myslel!!, vlastně, že na něco si vsadil, ale nevyšlo mu to. Když mu tam napochodují ty dvě slečny, tak jsem se těšil až se svlíknou, no a pak bylo po všem a zbytek filmu už mě nechyt. Jestli tohle měl být nějaký psychonátlak, no shit. Víte co? Kdyby si Eli tak nevěřil, a třeba to netočil on, ale někdo jiný, a prostě by se to netvářilo tak jakože tuctově, asi bych šel i s hodnocením nahoru. A to Pixies na konci?? To jsi jinak nedal. Eli ty jsi asi v jinčí piči!!! ()

Prochy38

Koukám, že svým kladným hodnocením zde lehce trčím z davu. Já jsem nadšený. Nechybělo mi vůbec nic, naopak. Ani jsem nečekal takovou pecku pro mě. Lehce komický nádech to pro mě mělo, kdy vidím, co zkusil K. Reeves mezi Wickem 1 a 2 :). Ne, vážně se mi to líbilo. Kočky neskutečný. A. de Armas nádherná a L. Izzo krom krásné ještě ve své roli perfektní. Dobře se koukalo na ně a tím na celý film. Postavě Evana jsem vůbec nezáviděl, bylo to brzo fakt peklo. Konec už hodně vyhrocený, asi možná i chybělo, co se dělo další hodinu pro návratu rodinky. Ale možná taky ne. Za mě super. ()

Klajnik

Film, jehož kvality jsou zřetelnější, když se na něj podíváte s přáteli. Je to totiž sračka, která však dokáže dobře bavit, jelikož je prostě zábavné sledovat muže, který se dostane do takové situace a následně sledovat, jak mu je to dáváno sežrat. Navíc je to dobře vyhrocené až do samotného závěru - jakoby tvůrci dobře věděli, s čím pracují a dokázali tu látku pořádně vyždímat. V takovém případě mi ani nemůže vadit, že to je poměrně pokleslá záležitost (což lidem nevadí, když je takový film aspoň drahý, jenže ono spíš záleží na tom, co scénáristé zvládnou z látky vyždímat). Keanu Reeves občas působí trochu mimo, což se ale do tohoto filmu velmi hodí. Lidé ho však chtějí vidět v jiných typech filmů, takže tohle asi neocení. ()

mira007

Keanu Reeves produkoval horor do kterého se obsadil , aby si zahrál tatíka, který je sám doma a na dveře mu zaklepou dvě na kost promoklé kočandy a on udělá chybu, že je pustí dovnitř. Hodinu se tam hraje hra na pokušení a svádění a je to ta inteligentnější část filmu a docela baví ikdyž to je okaté přestřelené, protože kdyby po mně ve dvě ráno tyhle děvy bažily, tak bych se logicky bál spíš o peněženku a cennosti, ale Keanu je zvyklý asi na něco jiného. A po hodině filmu zjistíte naplno, kdo je režisér Eli Roth , milovník hororů, jehož vrchol filmografie jsou pecky jako Hostel a Piraňa3D a tento film pošle do bizarního kopru, kde to ocení jen skalní fanoušci béčkových hororů. Ani nepomohlo, že Eli dal Keanovi do sprchy svoji nahatou chilskou manželku Lorenza Izzo a navrch Anu de Armas, protože v hlavě mi zůstal pocit promarněných hloupých 96 minut. ()

Milky.

Zezačátku opravdu psychicky nepříjemné na sledování, ten žánr horor tady opravdu odpovídá. Bohužel od druhé půlky už se tam celkem vrší stupidity. SPOILER: Hlavně posledních cca 10 minut měl Evan alespoň 5 pohodových šancí se zachránit a sejmout je, ale bohužel scénář to nedovolil a dál na sebe vršil blbé náhody. Nakonec tak film spadnul do až béčkového vyznění. Přehrávající Keanu Reeves a trochu neuspokojivý konec (ikdyž finální like byl super) tomu taky nepomohl. ()

Ana de Armas opět mezi špióny

Ana de Armas opět mezi špióny

14.12.2020

Sympatická herečka Ana de Armas, jejíž kariéra započala v erotickém thrilleru Nebezpečné pokušení s Keanu Reevesem, a později pokračovala snímky jako Týpci a zbraně, Blade Runner 2049 nebo Na nože,… (viac)

Blade Runner 2 dorazí už příští rok

Blade Runner 2 dorazí už příští rok

23.04.2016

Když se u očekávaného filmu hýbe s premiérou, odvykle se od nás vzdaluje. Dvojka Blade Runnera je ale výjimkou z pravidla, právě se totiž přesunula z 11. ledna 2018 na 5. října 2017. Že to jsou… (viac)