Jigsaw

• Česko Jigsaw (viac)

V meste za záhadných okolností začnú objavovať mŕtve telá, ktoré nesú neklamné známky krutého násilia. Pátranie privedie políciu k šokujúcemu odhaleniu. Všetky dôkazy ukazujú totiž na jediného muža – Johna Kramera. Ale ako je to možné? Muž neslávne známy pod prezývkou Jigsaw, je už viac ako desať rokov mŕtvy.... (Forum Film SK)

GOTFAN odpad!

To tak jednoho dne někoho napadlo, že sedmičku nelze brát jako už dost překombinovaný konec a definitivní pohřeb značky Saw v horším stylu, ale s lidma co divák znal. To se jednoho dne někdo rozhodl, že třeba vykopat tu zdevastovanou věc a co nejvíc jí ztrapnit s lehkým nádechem vytření si s tím vším prdel. Hlavně, že z toho budou prachy, protože lidi budou zvědaví co se bude dít, když už by se nemělo nic dít. Nacpeme tam mrtvoly co budou mít samozřejmě v kůži díru ve tvaru puzzle a jsou total zmrvené, ale jsou po venku mimo pasti :O . Určitě Jigsaw styl. Teď pár nudnejch poldů a co nejvíc divných keců co jsou celkem dost chaotické. A samozřejmě na konci si Jigsaw vybral čistě random týpka co byl v jeho pasti a tak nějak asi z lásky by si ho rád představoval jako svého nástupce i když je to očividně magor co se jeho pravidly řídit nebude. Detektiv je taky zlej náhle má dost problémů a do hry vlezl jen proto, že ta hra se odehrála dvakrát ? Proč ? A uchyl vytáhne nakonec dvě 10 let staré mrtvoly ? Běžte ku*va do p*dele s takovou sragorou. Tohle už s tou značkou těžce vyje*alo. A jestli tenhle narušeny gyzd je nástupce ... Tak Saw budou už jen jatka pro hříšné duše bez šance na záchranu , protože za tím už nebude nikdo s mozkem. ()

redme

VYNIKAJÍCÍ,BRUTÁLNÍ , DECHBEROUCÍ, NAPÍNAVÉ, DRAMATICKÉ !!!!!! HOVNNOO !!!! Větší nudu jsem v poslední době u filmu neabsolvoval. Trapné, až amatérské výkony herců tomu rozhodně nepřidaly . 2* za hru . Jinak nic..... ()

KcarlosK

Pěkný nápad s časovými rovinami, ale to je asi tak všechno. Konec jsem si pustil několikrát a fakt nedává smysl. Škoda. Jigsaw je borec a zasloužil by si něco lepšího. ()

PORTER44

Další díl nezklamal,nové pasti,nové herecké obsazení,objeví se na docela dlouhou dobu i T.Bell,nechybí krev tak skvělé napětí kdo vlastně pasti připravil,skvělá podívaná,závěrečná scéna s laserem povedená. ()

blexster

Další pokračování již pro mě legendárních saw, ne všechny se podařily to uznávám, ale tento díl jsi dovolím přiřadit k těm lepším dílům této série ()

C.A.T.

Čekala jsem v podstatě o hoodně větší průser. Nakonec to nebylo tak zlý, i když by toho věčného "dojení" už mohli nechat. ()

SNCIS

"Hra začíná." Jigsaw alias Saw 8. Jede to podle stejné šablony, kterou měli předchozí díly. Opět je tu partička, která plní smrtící úkoly. Vada filmu je v tom, že Saw měl svůj závěr. Tento film Saw znovu otevírá a trochu ho překrucuje. Tady vlastně zjistíte, že příběh který znáte začal jinak. Navíc s postavou, o které v předchozích 7 filmech napadlo ani slovo. Tohle neustále měnění udalostí mně už nebaví. - 50%. ()

PanIncognito

První díl je průkopnickým počinem. Druhý díl usilovně navazuje na ten první, ovšem od třetího dílu tvůrci předvádí nepřirozeně nucenou úroveň. Tento nový začátek však sérii pomáhá! Hra je plná brutálních úkolů, přiznání, trýznění a zvěrstva. Kvalitní je zde především modernost... za ty roky od posledního dílu je produkce hold někde jinde. Poutavé jsou akční scény, výbojné retrospektivy i zabíjení. Finále a jeho pointa je šokující a zaráží dech. Skládačkový vrah prostě stále umí upoutat. ;-) ()

Fiffty

Myslím, že táto séria už veľmi nemá čim prekvapiť a pomaly sa utápa v podpriemernosti a predvídateľnosti. Ak chceli s touto sériou pokračovať chcelo to niečo nové, prekvapivé a neopozerané, čo sme ešte v minulých častiach nevideli, no žiaľ nekonalo sa je na čase túto sériu nechať ležať ľadom. ()

modrapapaja

Jako vždy, zcela nesmyslné hodnocení série SAW na CSFD. Jako by se dalo čekat něco jiného. Podle stejného klíče by musel mít průměrný snímek hodnocení kolem 40 %. Celkově je to celkem dobrý film, s trochou napětí, trochou gore a krátkým vstupem skvělého Johna Kramera. Závěr poteší. Především se mi líbila scéna s brokovnicí. Kdyby tu nebylo tak nesmyslné hodnocení, tak bych dal 4 hvězdičky. 70 %. ()

Jelen

Skvělý film, líbí se mi, ale pár věcí úplně nesedí. Hlavně jde o technologie a moderní prostory, protože část filmu se odehrává před prvním SAW, ano vím je to film z roku 2017 ale postě to tam někdy nesedí. A jinak je to klasické SAW, takže nic moc ke psaní. ()

Dajman

Tak ako by som začal. Najpv asi tie zlé veci. Nič nové pod slnkom, proste to isté. Ten istý scénar, dej atď. Partia hriešnych ľudí, musia dačo obetovať bla bla bla. ALE. Sakra ma to bavilo. Po dlhej dobe z tejto série som nebol unudený dejom a aj keď som vedel čo príde bol som trošku na ihlach ku koncu, lebo ten koniec je fakt na tom všetkom najlepší. Čo sa týka toho dobrého, tak je to atmosféra a to napätie. Ku koncu som bol trošku zmätený a znásilnenie časovej kontinuity je podobné ako pri sérií X-men. Nádherná rajcovná zvrhlá doktorka tomu len pridáva šťavu. Hneď som si ju musel nájsť internete. Samozrejme nesmieme zabudnúť že v partii obetí je černoško a taktiež STRONG FEMALE CHARACTER, ktorí to dotiahnú ďaleko. Ale tak HOLLYWOOD iný nebude, aj keď ma to pri moderných filmoch začína pekne srať. Za mňa 4 hviezdy, príjemne stráveny večer. Podotýkam s neplánovaným filmom. ()

jirik2103

Kdo by čekal moderní upgrade, dočkal by se. A právě tenhle moderní upgrade doslova ničí podstatu celé série - propletený a poutavý příběh. Nic z toho! Nic! Takže zbyla jen podívaná na litry krve mimo těla a znovuzrození Krejmra. Slabých 50% ()

Final

Snaha o vzkříšení slavné a úspěšné série. Dalo se čekat, že to jednou přijde. Jenže očekávání přináší často zklamání. ne jinak je tomu i v pokračování, které se odehrává 10 let po smrti Johna Kramera. Na sérii bylo skvělé při nejmenším to, že všechno tak nějak do sebe zapadalo a bylo složité najít logické rozpory. V případě osmého dílu je to ale celé krapet jiné. Dá se říct, že příběh se nikam neposouvá a dává nám pouze informaci o tom, že vedle Amandy, Hofmana a Gordona si John vycvičil ještě jednoho padavana a svěřil mu smysl své síly. Ovšem zatímco John je v celém filmu probírán ze všech směrů, o jeho slavných následovnících ve filmu nepadne ani slovo. Nedozvíte se tak pořádně, co se stalo s tělem Hofmana, nebo zda Gordon sehrál ještě nějakou roli v přípravě. Co na plat. Alespoň že Jigsaw přináší staré dobré pasti a drastické způsoby zabíjení. jenže i tady film trošku ztrácí šťávu a nápady. Jistá genialita a propracovanost hádanek se tak vytrácí v nelogickém rozvržení mezi hlavními aktéry. Koho sakra napadlo dát dohromady lháře, pokrytce, násilníky a zloděje a předhodit je mezi morální dilemata, zda mají zachránit život svým kolegům, nebo sobě? Až na slabší promyšlenost je však Jigsaw, průměrnou zabíjačkou, ve které je alespoň využita původní hudba, což v nejednom divákovi vyvolá vlnu nostalgie a trochu zmírní ten celkový dojem z jisté horké jehly. No, další díly by to mohli trochu vylepšit, pokud budou. ()

PF 2017

PF 2017

31.12.2016

Na třetí Cloverfield si počkáme

Na třetí Cloverfield si počkáme

09.12.2016

Filmy z thrillerové antologie Cloverfield (Monstrum a Ulice Cloverfield 10) měly v únoru dostat nového kamaráda. Ze sci-fi God Particle, v níž se posádka vesmírné stanice potýká se zmizením Země, se… (viac)

Kdo natočí osmý díl Saw?

Kdo natočí osmý díl Saw?

15.07.2016

Velké značky v Hollywoodu prakticky neumírají. Dokud na něco diváci slyší, točí se další a další díly, takže vás asi nepřekvapí, že bude pokračovat i Saw. Hororová série, jíž nastartoval James Wan (V… (viac)