Jigsaw

• Česko Jigsaw (viac)

V meste za záhadných okolností začnú objavovať mŕtve telá, ktoré nesú neklamné známky krutého násilia. Pátranie privedie políciu k šokujúcemu odhaleniu. Všetky dôkazy ukazujú totiž na jediného muža – Johna Kramera. Ale ako je to možné? Muž neslávne známy pod prezývkou Jigsaw, je už viac ako desať rokov mŕtvy.... (Forum Film SK)

hony23

Celá ta SAW série jde už delší dobu do kopru, všechny nápady na smrtící pasti už byly vyčerpány a nějak nechápu, proč mají tvůrci potřebu točit další a další pokračování. ()

HonzaBarta

Slabý odvar toho na co jsme byli doposud zvyklí, ale není se čemu divit vyždímat tolik dílů z jednoho příběhu je poměrně obdivuhodné. Dle mého už zbytečné podprůměrné pokračování, plné nenápadných slabých pastí, které byli opravdu nuda. 30% ()

tybro

Předchozích sedm dílů bylo super ... mělo to myšlenku, napětí, zvraty, (skvělou) hudbu a směr. Tohle se jaksi vymyká všemu. Bohužel směrem dolů. připadá mi to jako díl sám o sobě a do předchozích dílů to jaksi nezapadá (snad ani dějově, ale nevím ke konci už jsem koukal jen na půl oka tak nevím). ---SPOILER--- čekal jsem návrat některých (ne jen jigsaw) postav. Ale jak píšu, pořádně jsem to nedokoukal, páč děj byl plytký. Takže snad se tam někdo dříve známý mihnul. ---Spoiler--- Bohužel jen 2 (cákance krve). Třeba si s tím tvůrci "příště, bude-li jaké" vyhrajou více. ()

Ace.A.T.L.

Kdybych dal 2*, podle mě bych to nedocenil, kdybych dal 4*, podle mě bych to přecenil. Neni to vůbec špatný, ale ztrácí to tah na branku. Pasti jsou jakoby okoukaný(ikdyž ne neúčiný) a celej příběh se tak nějak táhne. Ovšem po finále, který mi udělalo drobet vrásku na čele, když jsem si dával 2 a 2 dohromady, se po druhým zkouknutí možná pro tu 4* rozhodnu. Zatím je to nad poloviční pohoda. Takže za mě silný 3* a DOPORUČUJU ()

Michal.Lukac

Po výbornom Saw 3D som sa na toto pokračovanie normálne tešil... Svoje očakávania som ale nastavil priveľmi vysoko. Tá zvláštna atmosféra ‘00 rokov Saw jednoducho sedí, a posunutím dejovej linky o 10 rokov tvorcovia určite spravili chybu. Ale rozumiem, že museli otvoriť novú dejovú líniu, pretože v predchádzajúcom dieli už v podstate všetko uzavreli. Tento diel sa mi nepáčil, no aj tak sa teším na nové diely. ()

Salvator

Největším plusem filmu je, že u něj nemusíte vůbec přemýšlet. Děj je tak jasně nalinkovaný dopředu, až to bolí. A samozřejmě vše má otevřený závěr pro další pokračování. ()

david141474

Vím, že se stále opakuju, ale tohle bylo dokonce lepší než sedmý díl. Co se týče krve, té tady bylo dost. Useknutý nohy, rozříznutý těla, rozmixovaný těla. To vše najdete v tomhle filmu. Měl se s tímhle psaním krotit, já vím, tahle recenze není pro slabší povahy. Co se týče zvratu byl o něco slabší než v předchozím díle, ale pořád solidní. Smrti a vraždy byly dobře udělaný a ta finální taky. Opět se zde objevil John Kramer, jak nečekané, že? S tímto dílem jsem spokojen zatím nejvíc. Tempo filmu bylo solidní, jen ten dabing byl příšernej, příště jedině titulky. 8,5/10 Zatím nejlepší díl! ()

Lilith03

Za mě asi nejlepší saw ze všech. Velmi doufám, že ho předčí očekávaná desítka. Než abych zde psala co vše je na tomhle filmu úžasné, tak řeknu jen to, že je úžasný celý. Nemá smysl jmenovat, je prostě super ať už po stránce herců, tak samotného příběhu. ()

Majoslav11

Ôsmy diel to tentokrát chytil za iný koniec, aj keď vlastne vôbec. Príťažlivý vizuál je síce fajn, ale opäť sa tu bavíme o logike pre menej rozumovo zdatných. Film zase stavia na klasickej HRE a snaží sa vytvoriť aj úžasné dejové twisty, ale všetko toto už poznáme, viacero vecí je predvídateľných a všeličo aj sami vopred uhádnete. Prekvapivý prvok chýba. Žmýkanie značky. Za dve hviezdy. ()

pultario

Tak k tomu musím něco napsat. Sérii SAW jsem tenkrát zkouknul během týdne před pár lety s tím, že jsem samozřejmě první a druhý díl viděl v premiéře v kině. Bohužel ta dvojka mě tak zklamala, že jsem ostatní díly pouze registroval a až několik let poté si je pustil. Víceméně souhlasím s klesajícími procenty :) Na tenhle filmek jsem se ale docela těšil a musím říci, že jsem se prostě BAVIL. Sice mi to strašně připomínalo několik těch filmů předtím (chování postav, nasranej, zlej polda a hodnej polda a další klasiky), ale nuda nebyla. Nejvíc mě pobavila pointa s brokovnicí, prostě pecka, smál jsem se tomu do konce filmu :) to sami uvidíte A celková pointa do sebe dobře zapadla.... PS: Zkusil jsem si tipnout, kdo by s tím mohl být spojený a trefil jsem to...kdo má něco nasledováno, tak je to celkem snadný. ()

Emanuela

Za mňa určite super film, dobré spracovanie a najlepšie dobrá zápletka nikdy ste nevedeli kto bol ten čo pokračoval v tej hre chvíľu som bola aj v myšlienke že Jigsaw sa fakt vrátil :) za mňa fakt super ()

Joshua2121

Musím sa priznať, že herci mi neprišli dvakrát sympatickí a konali častokrát nelogicky. Dialógy boli plytko napísané a celé mi to prišlo viac akčné ako napínavé. No napriek tomu, že už nejde o klasickú sériu SAW, ale novú sériu Jigsaw, tak musím uznať, že sa im podarilo obstojne nadviazať na predošlé diely a záver si zachoval presne ten punc, ktorý milovník Saw série očakáva. ()

Barbucha9

Podle mě úplně zbytečně natočený další díl této hororové série. Film nic zajímavého ani nového nepřináší. Je to stále dokola - nenadchne, ani neurazí. Neříkám, že jsem se nudila, každopádně to byl jeden z nejslabších dílů, ale to se dalo čekat. Škoda, že se film více nezabýval předchozími díly a nevrátil se k postávám, které byli v minulosti zajímavé viz. Gordon atd. Naopak přinesl postavy úplně zbytečné. Úloha laboratorní asistentky mi přišla naprosto bezpředmětná...???...Poslední věc, kterou bych snad řekla je, že vzhledem k otevřenému konci se lehce bojím, že přijde další díl...A tak budeme mít možná trochu drsnějšího konkurenta nekonečného seriálu Ulice. ()

CheeseFigure

Logický ementál. Proste rátať logické chyby v tom to filme je ako rátať zrniečka piesku na Sahare. Čo sa týka pascí, videl som aj lepšie (nie len v predchádzajúcich dieloch ale aj v niektorých amatérskych videách na youtube). Ale aj tak som mal z toho filmu dobrý pocit, umocnení skvelou zvučkou, sprevádzajúcu túto sériu od finále prvého dielu. A keď spomínal finále, ani tu nechýba zvrat na konci a je celkom fajn. Mimochodom, celý film som myslel okrem logických chýb aj na to, že tá Hannah Emily Anderson je neuveriteľne sexi šupa a za jej návrat v (potenciálnych) pokračovaniach budem len a len rád. ()

HororSamael

Tak opět pecka, jako vůbec celá série. Stálo to za to, počkat si tolik let. Těm chytrákům, kteří opět odsuzují film bych doporučil jedno. Běžte si na Star wars a na filmy, jako je Jigsaw, nechoďte do kina a už vůbec je nekomentuje. A nebo jste během těch 5ti let měli napsat lepší scénář a mohli jsme hodnotit Vás ........ ()

PF 2017

PF 2017

31.12.2016

Na třetí Cloverfield si počkáme

Na třetí Cloverfield si počkáme

09.12.2016

Filmy z thrillerové antologie Cloverfield (Monstrum a Ulice Cloverfield 10) měly v únoru dostat nového kamaráda. Ze sci-fi God Particle, v níž se posádka vesmírné stanice potýká se zmizením Země, se… (viac)

Kdo natočí osmý díl Saw?

Kdo natočí osmý díl Saw?

15.07.2016

Velké značky v Hollywoodu prakticky neumírají. Dokud na něco diváci slyší, točí se další a další díly, takže vás asi nepřekvapí, že bude pokračovat i Saw. Hororová série, jíž nastartoval James Wan (V… (viac)