Bývalý tajný agent musí zachránit unesenou malou dívku ze spárů ruské mafie a mezinárodního obchodníka se zbraněmi. Je to ideální příležitost k vyrovnání starých účtů... (TV Prima)

Psycho.R

Nečekal bych, že příjde ještě někdy Steven s filmem, který má alespoň trochu atmosféry, který utíká a ve kterym se dá koukat, na jeho souboje. Na tohohle cápka v posledních deseti letech silnej nadprůměr. Přeju mu, aby šel ještě výš :). ()

rublik05

Už se stává celkem pravidlem, že když vyjde film se Seagalem a režíruje ho jeho dvorní režisér Waxman, můžeme si být zcela jistí, že se bude děj odehrávat buď v Rumunsku nebo podobné zemi. Samozřejmě je to jen díky minimálnímu rozpočtu. Hlavní postava nevýrazná, Steven si zde odbude svojí rutinu a bez nějaké invence či radosti z natáčení se po celou dobu musí tvářit patřičně důležitě a naštvaně. Film není zdaleka ani tak o něm, prostor zde dostává zejména Victor Webster, který však jako hlavní tahoun celého filmu moc neuspěl. Oba herci zde mají několik soubojů a přestřelek, které docela ujdou, ale přesto působí velmi obyčejným dojmem. Příběh jako celek moc nefunguje, film místy dost nudí a nemá moc co nabídnout. Kamera a scénář jako obvykle totální úlet. Když pomyslím na závěrečnou scénu, kdy si divák vlastně uvědomí, že veškerá zápletka se odehrává jen proto, aby si Seagal mohl na konci filmu krásně ošahat mladou Rumunku a ta ho za jeho činy náležitě odměnila, působí to velmi komicky. Suma sumárum, o něco horší jak předchozí Pravidla podsvětí a vcelku srovnatelné s následující "seagalovkou" Absolution. 4/10. ()

Likan7 odpad!

Fakt není Seagalovi blbý, že se s nim vždycky vyspí nějaká ženská ne starší než 30 let? Notabene řekl mu už někdo jak šíleně tyhle "scény" vypadají? U Cestě za pomstou jsem si myslel, že už na to nepřijde a byl jsem připravený mu alespoň tu jednu * dát, ale pak se na konci začne holka svlékat a Steven jí (furt v kabátu), obejme. Tohle jsem už viděl snad 3x a pokaždý kroutím hlavou, koho tohohle proboha napadlo. Cesta za pomstou je další z řady nezapamatovatelných seagalovek, ve kterých Steven schovává špíčky za kabátem a střihač dostává prémie pokaždé, když se mu "akční" scénu podaří nastříhat tak, aby Seagal nevypadal jak totální blbec. A někdy se mu to nepovede.. ()

TSZ

Nevím, zda jsem již zdegeneroval nebo mě prostě jen nebaví dělat si stále dokola legraci z toho, v jakých sračkách Seagal hraje, každopádně Good Man je RELATIVNĚ stravitelná blbost. Pochopitelně, nelze čekat cokoliv jako scénář nebo herectví, při soubojích se nejvíc zapotí střihač a celé to asi mělo rozpočet průměrné české měsíční výplaty, ovšem za seksi východoevropskou polokurvu a dvojkovou Octavku v roli policejní káry...smiluji se a dávám dva body. ()

DEMON odpad!

Sam neverim tomu, co teraz pisem, ale toto je suverenne najidiotskejsi film so Seagalom, aky som zatial videl a to ich mam napozerane cele desiatky. Dej absolutne nesurody, mam pocit, ze strihac ho totalne vykuchal a samozrejme herectvo, logika v konani postav a ostatne, co robi dobry film dobrym, uz tradicne u Seagloviek absentuje. ()

beso74

Chudák Steven si myslel, že nadviaže na svoje najlepšie roky tým, že hlavnej postave dá krycie povolanie, údržbára. Avšak Under Siege nebol úspešný kvôli kuchárovi Rybackovi, ale kvôli takým nepodstatným veciam ako dobrý dej, zručný režisér, dobré obsadenie. Ceste za pomstou väčšina z týchto vecí chýba. Aj keď to nie je určite z tých najhorších filmov v jeho tvorbe, k tým z prelomu 80. a 90. rokov sa kvalitou ani len nepribližuje. ()

Pitryx

Tak Segal mi zde přišel jako Petr Novotný hihihi. No, jen klid. K filmu. Pár dobrých míst se zcela jistě najde, ale celé je to natažené. Závěr nic moc, kdy má dojít na boj obou hlavních nepřátel, člověk se těší… Celkově to hodnotím jako kapánek podprůměrný počin, na tak dlouhou stopáž mně přišlo akce docela málo. Steven sice pár chvatů předvedl, ale pak také hodně střílel, takže, řekl bych, mírně podprůměrná podívaná. Ale večer Vám u ní uteče. 2014122610132/10304 ()

mac000

Úvodní prolog s akční misí navnadí na dobrý film, bohužel poté, co se děj přesune do Rumunska, kam se hlavní hrdina uchýlií "na odpočinek", upadá film do průměrnosti a v podstatě předvídatelnosti dějové zápletky. Seagal nepřináší herecky nic nového a ztělesňuje svůj opakovaně omílaný stereotyp superhrdiny s lidskou tváří. ()

johnsnow

Tak a opäť slušný Seagal, ktorý opäť bojuje s rusákmi a čínaňmi v Bukurešti. Nejak často má enemákov tej istej národnosti v posledných filmoch a nejak často sa dej odohráva v Bukurešti, asi šetria keše. No ale aj napriek tomu je to stále fajn film kde Seagal prekvapivo kvalitne kopne, presekne mečom pár krkov a vystrieľa pár týpkov. Príbeh tentokrát naozaj fajn, takže som spokojný. ()

curil odpad!

Stačí jedna zchátralá tovární hala a pár přilehlých kanceláří a lze natočit film. Nutno říci, že hodně podprůměrný. Přidáme jednu rezidenci zákeřnického Číňana a rádoby striptýzový bar, kde se holky svlékají jenom do spodního prádla. Občas problesknou letecké záběry na Bukurešť či Sofii, čert aby se v tom vyznal. Děj je jednoduchý: bývalý zabiják se rozhodne zlikvidovat obchodníka se zbraněmi Čena, což se mu před dvěma lety nepovedlo. Do děje se, jak jinak, zaplete sympatická Ruska a její nevlastní sestra a bratr, který je členem ruského gangu bosse Vladimira, který obchoduje s již jmenovaným zabijákem. Následuje únos dívek, hlavně ta malá osmiletá má padnout do rukou sexuálního maniaka. Jak to může dopadnou jinak, než že postupně useká Steven ruce a nohy ruským mafiánům, a dostane se až na kůži hlavnímu záporákovi. Konec? Milá a sličná 150 cm Ruska spočine nahá v náručí ztepilého Seagala, dnes spíš hory sádla, ač předtím nejevila příliš velký zájem. Ale 300 tisíc euro jako vklad hovoří ... ()

ostravak30

Ne, od jisté doby to vypadá, že Seagal točí jeden horší film než druhý. Ale mezi jeho fanoušky to asi stále stačí na to, aby i podobné slátaniny vydělávaly docela slušný balík. Tohle je ale příšerný film. Od scénáře, přes dialogy samotné po herecké výkony. I děj je jako by vymýšlený na koleně, jednoduchoučký a přitom jak pro imbec.ly. S. Seagal navíc má už přes 60, je to na něm vidět a ani boj nezvládá. Evidentně má dvojníka, tím spíš nechápu, proč to pořád dělá. Film působí lacině ve všech ohledech. ()

Luciaaas2

Film se mi líbil, sice je to béčko, ale dobré, Seagal překvapil i svou novou imagi. Jen tak dál Stevene. Nechápu tak nízké hodnocení, prostě když nemáte rádi Seagala, tak na to ani nekoukejte, stejně většina ani film neviděla hned tomu dá odpad či nízké hodnocení, nechápu, proč takoví lidé taky hodnotí filmy!!!!! ()

chochi18

Tak ten Sniper18 je fakt bud uchyl na seagala a podobne filmy alebo nema vyvinutu slovnu zasobu, ak väcsina jeho komentarov k filmom je na 99% rovnaka so slovami : "Je to nadpriemerný akčný film so .... Má celkom dobrý príbeh... atd " ... Co sa tyka tohto filmu, tak Bohumil Stejskal v Dedictvi2 , by to vystihol vystizne: " to je pííííčovina" .... ()

pesbara odpad!

legrační tlustej starej chlápek s nastřílenejma a obarvenejma vlasama se snaží vypadat jako zajda:o)Přehlídka špatného zvládnutí profese ve všech sférách ()