Klajnik odpad!

První polovina čtvrté série je naprosto otřesná. Otravné a levné (nikoli nápadité a chytře vystavěné). Měl jsem pocit, že tvůrci měli udělat nějakej počet epizod, ale vlastně se jim do toho nechtělo a neměli ani nápady, tak něco splácali a mě to přišlo jak třicátá sérka Simpsonů, kde už postavy postrádají vlastní osobnost a fungují jen (na principu setrvačnosti) jako karikatury sebe samých. Výsledek je infantilní, hloupý, afektovaný, trapný... Druhá polovina byla lepší, ale ne o moc. Stále mě nic nerozesmálo, ale už to alespoň nebylo tak strašně "levný". 1,5/5 - Doufám, že tvůrci nevyplýtvali všechen svůj elán a všechnu svou nápaditost během tří sérií. ()

Batahst8

9/10. Nejslabší série, ale furt to dokáže bavit (káď s kyselinou v 8 díle, celý 4. a 5. díl, atd.) a poslední díl (Ten nejlepší) dokáže i dojmout. Postavy fungují, scénář je dobře napsanej, naanimovaný je to dobře a kupa odkazů na filmy ať jsou to Danyho parťáci, Terminátor, Edge of tomorow, Vetřelec, Návrat do budoucnosti, atd. Bohužel nejslabší sérka, ale furt je velmi kvalitní a těším se na další. ()

Durgas

Teda ja neviem čo tvorcovia žerú, ale pri tejto sérii začli zjavne žrať niečo ešte silnejšie, než predtým. Sem tam človek už naozaj nestíha, aj tak je to však úplná bomba! ()

Brooks

V najlepších epizódach opäť nesmierne vtipné, podvratné, v najlepšom zmysle slova bizardne nápadité, plné momentov, ktoré majú potenciál stať sa kultovými, ale v tých slabších dieloch začínam registrovať určitú únavu materiálu. Nápadov ubúda, prvoplánových, i keď skvele spracovaných, paródií pribúda. Avšak v rámci seriálovej komediálnej tvorby stále silný nadštandard. ()

Blazkowicz

První série s anglickým zněním. A ne, tohle nepůjde. Jak jsem si na to zvyknul, tak to šlo, ale oproti Rickovi od Cardy je tohle absolutně bezcharakterní hlásek a Morty to samé. Zbytek jsou zase šílené díly co nedávají smysl. Takže stejné jako předchozí série, ale bez českého dabingu dávám míň. 2+* ()

hrumsrt

I po čtvrté to má pořád podobnou kvalitu. Stále je to neuvěřitelně kreativní, ale současně se to snaží držet starých sci-fi pravidel. Snad jen škoda šesté epizody, která je až urážka, tak výborného seriálu... Nejlepší epizoda je Rattlestar Ricklactica. Jinak ten závěr s Beth mi až vehnal slzy do očí. 75% ()

Simon.Dobes

Rick a Morty je pre mňa najrozpornejší seriál. Sú to epizódy, ktoré sú úplne úžasné a vryjú sa mi do pamäte, ale i také, ktoré sú príšerné. 4. séria nebola toho výnimkou. ()

BrMikes

Když se podívám, jak jsem čtvrtou sérii hodnotil, čistě tabulkově z toho vychází moc pěkně. Ale je potřeba si připočítat fakt, že čtvrtá série obsahuje definitivně jedny z těch nejslabších epizod a ani ty nejlepší (snad krom té osmé a desáté) se moc nechytají na to nejsilnější, co předvedly předchozí série. Samozřejmě pořád je to ta milovaná, šílená, jízda jakou tenhle seriál nabízí vždy, pořád je to vysoko nad jinými, jen už to nemá ten tah na branku tak hladký ()

Malyszs

Některé epizody jsou prostě geniálnější. Jsou zde jedny z nejlepších epizod ever, ale i jedny z nejslabších. Takže vlastně naprosto obvykle uspořádaná série. Ale i ty jsou geniální. Jo a žádná epizoda Ricka a Mortyho si nezaslouží mít pod 70%. ()

stepni.vlk

Smíchejte řadu nesourodejch kravin, osolte to hrdiny které už znáte, zvedněte volume zvratů na desetinásobek, pusťte polovinu dílů na dvojnásobnou rychlost a co vám vyjde? Scifi eintopf, moderní "Jak pejsek s kočičkou dělali dort" nebo Počátek. Jen nevím, jestli počátek dekadence s Rickem a Mortym nebo Počátek s Leonardem di Capary. Já doufám, že patá serie se vráti do zajetech příběhovejch kolejí. Storyvlaku by to moc prospělo. Abych úplně nekřivdil...cca půlka dílů good. 4. serii doporučuje svět Cronenbergů. ()

Ondak

V sérii je dost slabších dílů, řekněme tak 50/50. Ale stále je to stejný Rick a Morty jako v předešlých sériích. Jen škoda, že některé díly z této série hned zapomenu. Rick je překvapivě více lidštější a Morty drzejší, už to není takový uplakánek z předchozích sérií. U postavy Ricka mi přijde divné, že v některých dílech má pod kabátem něco , co ho udělá neporazitelným, nebo by zničilo celou planetu a v některých dílech nemá nic a nechává si nakopat zadek. Díly na sebe nijak příběhově nenavazují, jen velmi okrajově. Každý díl je tedy úplně jiný, ale stejně velká zábava. ()

teekanee

Za mě další výborná série. Polovina dílů je naprostá špička, durhá polovina je sice jen velmi dobrá, ale přesto díky vysokým vejškám téhle série nemůžu jít pod 90%. Rick i Morty se oba nadále vyvíjejí a Jerry má v téhle sérii hodně prostoru, což osobně velmi ocenuju. Zároveň si tvůrci dali v týhle sérii za úkol vykreslit Ricka jako ne úplně nezranitelnýho boha v lidský podobě a parkrát dostane solidní nakládačku a život mu zachrání někdo jinej. ()

MatyRock

I při své čtvrté zastávce v našem multivesmíru má Rick Sanchez neustále koule! Sice né tak čistý a originální jako v předešlých řadách, ale má, a to je sakra dobře! ()