JamesSi

Je skoro až smutný, že vypotřebovali první epizodu o cestování v čase na tuhle lol random kravinu. Třetí řada byla dost rozporuplná - jedna hodně dobrá epizoda, tři fajn, zbytek průměr. Hlavní její problém bylo, že se pokusil rozebírat rozvod, psychologii postav atd. a ty "zábavné věci" byli v pozadí. Čtvrtá řada má podle mě opačný problém - jako by si řekli, že chtějí "Ricka a Mortyho", jak býval a tak se vykašlali na nějaký posun postav, příběh se vpodstatě vynuloval a dostáváme tak jen dobrodružství. Bohužel ne tak zapamatovatelná jak z první a druhé řady, uhánějící zběsilým tempem, kde nemá cenu ptát se na logiku. Mám rád Justina, ale už to působí, že jim docházejí nápady a tak si náměty cucají z prstu (jo, zrovna mě nebaví heist filmy, tak uděláme epizodu dle toho, jo, zrovna mi došlo, jak jsou draci trapní, pojďme si z toho udělat srandu). U téhle epizody je taky zklamání, že se tvůrci dušovali, že cestování v čase neudělají, protože to by přineslo jen nelogičnosti a zmatky. No a když jim došli nápady, tak se na nějaké nelogičnosti a zmatky vykašlali. Rick a Morty je nyní moc velký na to, aby selhal alespoň na dalších pět sérií. A Adult Swim ho nezruší, jelikož je to prakticky jediná show, která jim vydělává. Jestli tedy alespoň R and M pomůže financovat pořady, které chci vidět (Shivering Truth, Primal, Ballmastrz 9009), tak budu rád, ale kvalita dle mě klesá. ()

Necrotongue

Tvůrci mě s tímhle pěkně naštvali. Takhle našlapat první polovinu série, zaháčkovat mě, a teď zas dlouhá čekačka... To bylo nečestné a nesportovní. A to nemám rád Mirka Dušína. Hadí planeta byla skvělým nápadem, hlavně skvělé dialogy mezi hady mě úplně strhly a hadí jazz mě definitivně odrovnal:-) ()

ALIENka_

Na delší dobu teď poslední epizoda, než nám Adult Swim naservíruje další pochoutku v podobě druhý půlky série, a musím říct, že tenhle díl byl ze všech nejchutnější. Kurvaa to bylo zakončení polosérie - plno random sraček a hadí planeta a tak skvěle to do sebe zapadá, no já se poseru, jak může bejt něco takhle geniální! Tak a teď už mi nezbejvá nic jinýho, než čekat na další dávku do žíly tohohle úžasnýho počinu. A že se těšim jak sviň, to vám můžu potvrdit! Hodnocení: 10/10 ()

LachtanShows

Jak se lidově říká: "To nejlepší na konec!". Rattlestar Ricklactica není jen úžasnou parodií na terminátoří ságu a cestování časem jako takové, ihned jsem si zamiloval i scény z hadího společenství, u kterých se člověk směje i navzdory tomu, že se kromě syčení nedočká jediného slova. Takhle se tvoří vyšší level vtipu. Snad ve druhé polovině série dorazí vícero obdobných epizod. ()

muti

Výborná časť o následkoch toho keď Morty neostane sedieť dnu, kým Rick musí opraviť vesmírny defekt. What could possibly go wrong, Rick? A Tak je Morty nie len otrávený vesmírnym hadom, ale zmení chod aj celej hadej civilizácie. fašizmus dostihne aj nič netušiaci hadí svet a hajlujúce štrkáče dokáže zastaviť už len anomália cestovania v čase ()

• Speciální kód „10-51“ pro policisty znamená „send wrecker“ („pošlete ničitele“). (kriplozoik)