Necrotongue

Ještě, že nejsem žádný puritán, jinak bych tuhle epizodu nemohl vidět až do konce. A to začala tak pohádkově čistým přáním... Teprve teď mi došlo o co všechno jsem byl (zřejmě pro zachování přístupnosti) ochuzen u Hry o trůny. Vkus neřeším, bavil jsem se výborně. ()

Vondy

Zprvu se mi epizoda zdála slabší. Co mě mile překvapilo, bylo to, že ke konci na diváka dopadla drtivá realita. To, že draci nejsou tak vznešení, jak se zdálo, a mají normální zvířecí pudy, se vědělo tak nějak od poloviny dílu. Je to ale právě ta část, kdy drak začne škemrat o jedno poslední spoutání duší buď s Mortym nebo s Rickem, kde divák uvidí něco tak zvláštního, neobvyklýho a odpornýho, přitom pochopitelnýho, co nikde jinde neuvidí. Stejnou realitou pak diváka dorazí původ mluvící kočky - něco nepředstavitelně hroznýho. ()

argus123

"Pokud to je tepla tekutina co chceš aby ti tekla po tele, mužu te treba ..." Najzvrhlejšia epizoda na ktoru sa treba pozerať v zhulenom stave, len tak sa da plne na tom zabaviť. Totalne zosmiešnenie niečo tak nevinneho a čisteho ako byva vo fantasy od McCaffreyovej sa podarí len tým dvom šialencom. Neskutočne zábavná epizoda s drakmi a hovoriacou mačkou ktora je asi horšia ako Hitler. Dufam že sa draci v tomto seriáli neobjavili naposledy. ()

ALIENka_

Tak tenhle díl je masakr! Beru zpět všechno, co jsem řekla o tom, že mi Rick a Morty už nepřijde tak vtipnej jako dřív. Epizodu o tom, jak si draci vlastně chtěj jenom zaprcat jsem asi potřebovala. Jestli existuje nějakej fetiš na dračí prcání, son of a bitch I'm in! (Ale taky bych docela ráda věděla, proč ten kocour mluví, jediný co mě napadlo je, že má fetiš na mrtvoly ach jo) Hodnocení: 10/10 ()

• Rickova zbraň připomíná Gluon Gun z videohry „Half-Life“. (Iktus)
  • Mortyho drak rád spí na nasbíraných drahocenných pokladech. Mezi nimi můžeme najít například auto Tesla nebo třeba Action Comics #1, kde se vůbec poprvé objevila postava Supermana. (Brainstorm)