Necrotongue

Po předchozí hodně studené sprše jsem se tentokrát výborně bavil. Tak trochu jiný Vetřelec mi zapracoval s bránicí, Rick zase jednou rozpoutal jeden ze svých pověstných masakrů, a konečně dokázal nějaký Američan vyplavat z toho sebestředného oceánu patosu, aby použil nedotknutelné téma k vytvoření humoru. Už jen proto musím dát plnou palbu. ()

Ryuuhei

Děkuji! Po předchozích naprosto náhodných průšvizích završených 6. epizodou se jednalo konečně o to, co bych si od nové série žádal! Dobrý příběh, dobré dobrodružství a úžasná drzost s pomrknutím na 9/11. Že by Rick a Morty tímto povstali z mrtvých? Mohu jen doufat. ()

Remivsremi odpad!

To jako vážně vyplodí něco tak stupidního? Chtějí snad tvůrci potopit seriál při nějaké sázce? Jako jestli jim zůstanou nějací diváci i pokud budou dělat jen odpadní humor a rádoby narážky? Nebo po podpisu smlouvy na několik desítek epizod se na všechno vykvákli a jednoduše začali chlastat první ligu? Nechápu to. Pod epizodou je zase podepsaný Jeff Loveness. Ten člověk by už nikdy neměl dostat šanci něco napsat. ()

ALIENka_

Sakra doufám, že se to nějak rozjede, protože zatím to stojí za velký hovno. Dřív to aspoň všechno dávalo nějakej smysl a příběh se nějak vyvíjel, teď je to už jenom šílený dobrodružství, absolutní shitfest a to je všechno. No tak tvůrci do prdele, však to umíte líp. Nebo je taky možný, že jsem přes karanténu ztratila smysl pro humor. Ok ale i kdyby, aspoň nějakej vtip o Vetřelci tam teda dát mohli. Hodnocení: sraní vajec/10 ()