Necrotongue

V komentáři k minulé epizodě jsem si jen nepatrně postěžoval na slabší tempo a třetí díl svištěl jako rychlovlak. Zase jsem se bavil od úvodní scény až k té potitulkové, jen jsem si musel dávat pozor, abych se neztratil u zvratů ve zvratech. Pokud nevíte, jak to myslím, musíte to vidět. ()

LachtanShows

Tituly dílů bych si mohl vychvalovat už skoro pořád, prakticky každý z posledních cca 10 nějak hezky odkazuje na jiné seriály či filmové počiny. Tahle část mě ale především zaujala kvůli očekávanému "You son of a bitch, i'm in!", ze kterého se stal nesmírně povedený meme. K tomu jsme dostali ještě zajímavou parodii na heist filmy ve stylu Dannyho parťáků a potěšily mě hlavně Rickovy stížnosti, že tyto filmy prospal. Trpěl jsem při jejich sledování totiž úplně stejně. ()

ALIENka_

Na tenhle díl jsem se musela mrknout dvakrát, abych to všechno pobrala a nic mi neuniklo. Dobrá parodie na heist movies, která mi připomněla, jak dlouho už jsem žádnej neviděla a taky zřejmě dlouho ještě neuvidím. Jenom mě docela sere, že mi Rick a Morty už nepřijde tak vtipnej jako dřív (edit: beru zpět, viz. příští díl), i když je to pořád šílená jízda. Hodnocení: 8/10 ()

• Hláška „You son of a bitch, I'm in“ odkazuje na snímek Predátor (1987). (Nefrox)