Rick a Morty

• USA Rick and Morty
USA, (2013–2024), 28 h 57 min (Minutáž: 20–23 min)

Chris Parnell, Sarah Chalke, Jess Harnell, Phil Hendrie, Maurice LaMarche, Echo Kellum, Gary Anthony Williams, Rob Paulsen, David Cross, B. Harrison Smith (viac)

Byl pohřešovaný skoro 20 let, ale teď se Rick Sanchez najednou objeví u své dcery Beth a chce se k ní a její rodině nastěhovat. Po dojemném shledání se Rick usídlí v garáži, kterou předělá na laboratoř, a začne v ní zkoumat různá nebezpečná udělátka a strojky. Samo o sobě by to nikomu nevadilo, jenže Rick do svých dobrodružných pokusů stále častěji zatahuje také svá vnoučata Mortyho a Summer. (TV Prima)

Recenzie používateľa Nikolas__ k tomuto seriálu (42)

Rick a Morty (2013)

Tento seriál má docela dost kvalit, nicméně 91% mi přijde poněkud nadhodnocených, no nic, zábavné to je, ale myslím že na rozdíl od jiných seriálů, to nemá takové opodstatnění pro další a další série. 1. Série 7/10Celkem fajn začáteční série, pilot se velmi povedl, druhá epizoda taktéž. Potom bohužel následovaly dvě slabší epizody, a následně jedna vyloženě špatná a nudná. Naštěstí se řada celkem nakopla s úžasným šestým dílem, což je pro mě spolu s pilotem jednoznačně vrchol sezóny. Dalších pět epizod nadprůměrných, ty první tři jen tak slabě, ty poslední dvě vážně super. Postavy ok, nejvíc mi sedl Rick a Jerry. Moc mi nesedí Morty, ale nevadí mi. 2. Série 6/10 Krok dolů. První dva díly byly sice super. Ale ty další nic moc. Občas se objevila zajímavá epizoda, ale jinak jsem opravdu zklamán. Ani postavy už mě tak nebavily. Jerry se zhoršil, Rick byl nějaký divný. Na druhou stranu se o trochu zlepšil Morty. Doufám že nadcházející série bude lepší. 3. Série 7/10 - Řada s asi nejvíc WTF nápady, a je zatím vrchol seriálu. Pořád to není výborná série (té se bohužel Rick a Morty asi ani nikdy nedočkají), ale i tak mě většina dílů bavila. Rozhodně je to lepší než druhá série, a líbilo se mi to i o kapánek víc než ta první. Zkusím ještě čtvrtou ale nic převratného od toho nečekám. První tři epizody skvělé, další dvě slabší, ten šestý úžasnej, ty poslední čtyři jen lehce nadprůměrné. 4. Série 6/10 S těmi obřími úspěchy, jakými se těší tento seriál, bych teda vážně čekal větší odvar. Čtvrtá série je rozhodně jednou ze slabších, ale i tak jsem se celkem bavil. Docela. První epizoda ušla, druhá byla hrozná, ta další super, ty tři následující jen lehce nadprůměrné. Potom následovaly úžasné epizody 7 a 8, dobrá devátá, a strašná poslední. Postavy ok, ale vážně jediné postavy které mě tam jsou sympatické jsou Rick a Jerry - Morty nic moc a Summer s Beth hrůza. Všechny řady od nejlepší po nejhorší: 03, 01, 04, 02 ()

Pilot (2013) (S01E01)

Rozhodl jsem se pro kompletní shlédnutí tohoto seriálu. Pilotní epizoda zde nějakými valnými kladnými hodnoceními skutečně neoplývá, proto mě překvapilo jak skvělá je. ()

Lawnmower Dog (2013) (S01E02)

O kapánek slabší než první díl, pořád je to ale parádní záležitost. ()

Anatomy Park (2013) (S01E03)

Tahle epizoda mě už tak nebavila. Pár dobrých scén se tu najít dá, ale jinak mě to skoro vůbec nezaujalo. ()

M. Night Shaym-Aliens! (2014) (S01E04)

Možná o něco málo lepší a zajímavější než předchozí epizoda, ale i tak nic moc. Nevím no, tak snad ta další už něčím překvapí. ()

Meeseeks and Destroy (2014) (S01E05)

Nejspíš nejhorší a nejtrapnější epizoda první série. Nečekal jsem že po těch slabších dvou předchozích se podaří klesnout ještě hlouběji. Přitom první dvě epizody byly skvělé. Tohle je jen nudné. ()

Rick Potion #9 (2014) (S01E06)

No vida že to jde. Zatím rozhodně nejlepší epizoda sezóny. Né nějak extra vtipná, ale fakt zajímavá a zábavná. ()

Raising Gazorpazorp (2014) (S01E07)

Tak nějak normálně dobrá epizoda. Kolem 75% ()

Rixty Minutes (2014) (S01E08)

Zajímavá epizoda. Ne nijak úžasná, ale bavila mě. 7/10 ()

Ricksy Business (2014) (S01E11)

Tak poslední epizoda byla vážně super. Druhá sezóna má být prý ještě lepší, tak jsem zvědav. ()

Mortynight Run (2015) (S02E02)

Tahle epizoda mi nějak extra nepřišla. Slabší čtyři hvězdy. ()

Auto Erotic Assimilation (2015) (S02E03)

Celkem slabší epizoda. Závěrečná scéna je fajn, ale tak nějak nechápu co se tím tvůrci snažily říct. To mělo být emotivní? Jestli jo tak... proč? Vůbec mi to nepřišlo vtipné. ()

Total Rickall (2015) (S02E04)

Nevím, mě to moc nezaujalo. ()

Get Schwifty (2015) (S02E05)

Pár dobrých scén se tu najít samozřejmě dá, ale zase to šlo úplně mimo mě. Ty zápletky by mohly být mnohem nápaditější. ()

The Ricks Must Be Crazy (2015) (S02E06)

Začíná mi opravdu připadat, že jsem naladěn na trochu jinou notu. ()

WandaVision je nejstahovanějším seriálem roku

WandaVision je nejstahovanějším seriálem roku

29.12.2021

Scenárista Lokiho napíše nové Star Wars

Scenárista Lokiho napíše nové Star Wars

08.01.2021

Po napsání scénáře k pokračování Doctora Strange s podtitulem In The Multiverse of Madness a roli hlavního scenáristy a jednoho z producentů na seriálu Loki od streamovací služby Disney+ se Michael… (viac)

Nejstahovanější seriály za rok 2020

Nejstahovanější seriály za rok 2020

06.01.2021

Ceny Emmy 2020 ovládla HBO

Ceny Emmy 2020 ovládla HBO

21.09.2020

V poněkud komornějším duchu byly letos rozdávány prestižní televizní ceny Emmy. Kvůli opatřením nedošlo tentokrát na živé publikum a moderátor Jimmy Kimmel se tak s většinou nominovaných bavil pouze… (viac)