ScarPoul

Občas ma chytili stavy, kedy som sa neuveriteľne smial pričom som si bol vedomí, že to čo vidím, nielenže nemá hranicu, ale je to tak značne prestrelené, že sa jedná o zvláštny mix nechutnosti a morálnej skazenosti. Pritom to ale stále dokáže byť trefné a v rámci jednotlivých dielov aj veľmi originálne a nápadité. 2.séria - 100% ()

Ondak

Druhá série mi přijde taková vyspělejší. Došlo i na nějaký příběh napříč sérií a humor mi přišel tak akorát. Prostě vše je podle mě super a to co jsem kritizoval v první sérii se zde vytratilo a velice zlepšilo. Krom 8. dílu, jsou všechny epizody na 5 hvězd a královsky jsem se bavil. I Rick už není takový humusák jak v první sérii. ()

BrooksW.Here

"It's funny to say they are small, it's funny to say they are big..." Druhá séria Ricka a Mortyho je v mnohých ohľadoch oveľa uletenejšia a bláznivejšia ako bola tá prvá, ale to hneď neznamená, že bola aj lepšia... Pri pozeraní sa mi často stávalo, že mi dané vtipy neprišli ani trochu zábavné aj napriek tomu, že boli práve za týmto účelom vytvorené. Ale nechcem len kritizovať, je tu aj niekoľko poriadne premakaných nápadov, ktoré ma miestami naozaj neskutočne udivovali. Mám na mysli napríklad príbeh so spomienkovými parazitmi alebo dobrodružstvo vo svete, ktorý sa schováva vo vnútri autobatérie, ale rozhodne pobavili aj medzigalaktická manželská poradňa, očisťovací zabijacký festival a záverečný nečakaný zvrat na svadbe jednoducho nemal chybu... K tomu prihoďme ešte výborný soundtrack (ktorý bol v tomto prípade ešte lepší ako v prvej sérii) a vo výsledku sa dostaví parádna sci-fi jazda, ktorá však niekoľkokrát poriadne zakopne, ale finálne dve epizódy ju vrátia naspäť na vrchol a posledná scéna perfektne navnadí na pozeranie ďalšej série (prvú časť tretej série som si aj hneď pozrel). Moje hodnotenie je rovnaké ako predtým, opäť dávam 9/10, pretože aj keď boli niektoré nápady oveľa lepšie ako v prvej sérii, tak si myslím, že v celku je druhá séria rovnako dobrá ako bola tá prvá... "Weddings are basically funerals with cake." ()

Necrotongue

Druhá sezóna je za mnou a zatímco tu první mi nejvíce evokuje hláška: " I´m Mr. Meeseek, look at me!", u druhé je to: "Show me what you got! ". Každopádně jsem převelice spokojený, u tohoto seriálu mám naprostou jistotu v tom, že se budu bavit. Závěr druhé řady mě navíc přímo pozval ke sledování třetí série a já už se těším velice velmi. Na druhou stranu je faktem, že mě citelně zasáhla smrt Birdmana... ()

joker.george

Už jsem se nemohl dočkat, až zhltnu další nálož dílů, protože jsem už přibližně tušil, co můžu očekávat, ne že bych ale stejně nezůstal překvapený. Do oka mi tentokrát padly všechny díly bez výjimky, ty nejoblíbenější bych však spíš hledal v první sérii. I nadále jsou epizody naplněné klady, které jsem vyjmenoval dříve, což zahrnuje i titulky. (Netflix) ()

• V nemocnici si můžeme všimnout facehuggera na obličeji jednoho z pacientů. Jedná se o odkaz na film Vetřelec (1979). (Kubaaa97)