Rick Mortymu koupí v mimozemské zastavárně sexuálního robota, později se ale ukáže, že tento robot je také schopný porodu, a tak se Morty nečekaně stává otcem. Rick se Summer mezitím uvíznou v dimenzi, v níž vládnou ženy. (Oralfabet)

T-pack

Tentokrát o poznání přímočařejší epizoda těžící z nekompromisní absurdity, ale která má stále v pozadí problematiku rodičovství, genderu, a především koncept 'nature versus nurture.' Ačkoliv je planeta Gazorpazorp primárně jeden velký rouhající se vtip, je (především pro Summer) zároveň pokřiveným zrcadlem toho, co znamená v současné společnosti mužství a ženství. Cokoliv se v tomto zrcadle však dá vyčíst, bude nevyhnutelně obestřeno velkou dávkou nejasnosti, protože Rick a Morty je seriál, který se nesnaží filosofovat, natož poučovat. Jen otázku vždy nadhodí a pak stejně zakončí epizodu hlasitým uprdnutím. ()

Frajer42

Přidávám se se svým odborným názorem ke zdejšímu obecnému neodbornému názoru, že se jednalo skutečně o slabší epizodu. Minimálně ve srovnání se zbytkem, který si konstantně drží laťku velmi vysoko. Ani celkový děj reflektující na jedné straně věčný mezipohlavní boj a na straně druhé výchovu psychopatického dítěte dítětem, se mi zcela netrefil do vkusu. Něco do sebe to ovšem taky mělo. [65 %] ()

Sany33

Príbeh: Morty si zaobstará robota na sex, ktorý na základe naplnenia semenom dokáže porodiť emzáka s rukami na hlave. Aby sa Morty mohol zbaviť otcovstva navštívi Rick krajinu kde vládnu ženy. Prevedenie: Tento seriál ponúka jeden neuveriteľný bizár za druhým. Ale nijakým zázrakom z toho vie stále nijako vykľučkovať a vrátiť dej do rádoby pôvodného stavu. Toto s tým deckom z robotickej Anče bol zatiaľ najväčší hrot neviem si predstaviť kam nás kroky zavedú nabudúce. 89% ()

• Když Morty na planetě Gazorpiánů vysvětluje Summer, co je planeta zač, jde o odkaz na slavný citát Alberta Einsteina: „Nevím, čím se bude bojovat ve třetí světové válce, ale ve čtvrté to budou klacky a kameny.“ (OJan)
  • V epizodě je zmíněna kapela Insane Clown Posse. (OJan)