Rick je Koncilem Ricků křivě obviněn z vraždy několika Ricků z alternativních dimenzí, a tak se společně s Mortym vydává najít pravého pachatele. (Oralfabet)

Frajer42

Za nejlepšího uživatele této databáze musím konstatovat, že tento díl byl navzdory počtu Ricků přeci jen trošku slabší, než bývá zvykem. Tentokrát mě více bavila linka, kde Rickové hlídali a trolili rodiče. Ta druhá s pátráním po skutečném pachateli, byla přeci jen trošku slabší. [70 %] ()

BrMikes

Dámy a pánové, citadela Ricků. Jeden z těch skvostných nápadů, který se posléze přetaví do ještě mnohem geniálnější podoby. A to jak se zde krásně naťukávají důležité otázky pro naše postavy a objevuje jen na malém prostoru jedna z nejzásadnějších figur celého seriálu. A ten konec. A linka s Jerrym a alternativním Rickem? Zkrátka a dobře, bomba. ()

T-pack

Tak nějak chápu, že pro většinu fandů bude tenhle díl asi fantastickej, protože jediná věc lepší než Rick a Morty je nekonečné množství Ricků a Mortyů. Mně to ale neoslovilo tak jako drtivá většina sezóny, protože mi to svým přístupem připomínalo spíše díl Futuramy. Je pravda, že v tom druhém animovaném seriálu by si asi nedovolili rozebírat tak nelehkou věc, jaký je Rickův vztah k Mortymu – alespoň ne tak bezútěšným způsobem. Navíc na finálním zvratu je samo o sobě něco k zamyšlení (and I mean, spoilers?): jestli je ten nejhorší Rick jen loutka zlého Mortyho, je ‚Rickství‘ skutečně takovou antagonistickou vlastností? Je možné, že Rick je ve všech vesmírech jen odstín chaotic neutral, zatímco Mortyho převládající dobráctví, slabost a naivita podmiňují skutečné zlo? A je to vůbec motiv epizody, nebo jen výsledek nedotaženosti zápletky? Takhle to holt dopadá, když si člověk zahrává s mnohovesmírem jen for shits and giggles. ()

Sany33

Príbeh: Konsorcium Rickov zo všetkých alternatívnych svetov musí nájsť vraha Rickov a obinia práve toho nášho. Tak sa začína hon na vraha v pätách s Rickmi. Prevedenie: Lepšie ako jeden hláškujúci Rick je asi 100 hľáškujúcich Rickov. Morty tu hrá druhé husle aj keď jeho holé ja bodané pod rebrá ma celkom pobavili. Aj tak najzaujímavejšia bola linka okolo Jerryho, ktorý našiel svojho ideálneho svokra, aj napriek tomu že si žerie svoje hovná. 90% ()

• Hláška „Show me the Morty,“ kterou pronese hráčka v podobě Mortyho, odkazuje na hlášku „Show me the money!“ z filmu Jerry Maguire (1996). (Kubaaa97)
  • Píseň, která hraje během závěrečných titulků, je „For The Damaged Coda“ od skupiny Blonde Redhead. (Kubaaa97)
  • Pamflet o vyvoleném Mortym je parodií na „Chickův traktát“, krátké evangelické pojednání Jacka T. Chicka. (Kubaaa97)