Nájomný vrah Frank Zimosa (Rayner Bourton) dostane veľmi lukratívnu ponuku od bohatého a vplyvného Jorge Mistrandiu (Michael Howe). Cieľ: zabiť pár ľudí skrývajúcich sa v jednom z jeho európskych hotelov. Vyzerá to na najľahšiu prácu, akú kedy Frank dostal. Čoskoro si však uvedomí, že nič nie je také, ako sa na prvý pohľad zdá. Hotel je plný bláznivých stúpencov nezastaviteľného zla, a tak sa jeho misia stáva nočnou morou, plnej násilia a absurdností. (misterz)

JohnMiller

Na začiatku som sa zľakol že som opäť, nešťastnou náhodou, natrafil na nový found footage. No na šťastie som sa mýlil. Celí čas som mal pocit akoby som hral nejakú PC survival hru, hlavnú postavu nevidím avšak pozerám sa na dej cez jej oči. Najviac ma na tom zaujal príbeh. Nájomný vrah je poslaný na misiu pri ktorej musí eliminovať dve osoby. Má to spraviť v jednom hoteli. Ako však neskôr zistí išlo o pascu a teraz musí bojovať o svoj holí život v hoteli plnom zdegenerovaných mutantov ktorý ho chcú zabiť. Tak ako som sa k tomu zo začiatku staval negatívne tak ma to postupom hlavného hrdinu stále viac priťahovalo. Je pravda že je tu pre bežného, mentálne normálneho, diváka príliš veľa nechutného a morbídneho násilia ale pre nás ostatných je sa načo pozerať, pretože gore je tu špičkové. Postupom hlavného hrdinu sa stupňujú aj zbrane. Zo začiatku je to nôž či doska od hajzla (to bolo pomerne originálne), neskôr devina, brokovnica granáty. Proste ako v dobrej namakanej PC strelačke. Pozdávalo sa mi aj to ako sa tvorca snažil kryť každý náznak strihu. Chcel aby to vyzeralo ako skutočný real-time masaker, a miestami sa mu to aj podarilo. Škoda toho konca a zopár nepodarených CGI efektov, ale spokojný, to som. ()

AlistairMir

To není film, to je hororová hra s grafikou z budoucnosti ne? :-) Scéna kdy holce rozmlátí škebli a z holky cáká zelená a lezou z ní obvody dává tušit, že je něco špatně. Není to špatný ale pecka také ne. Masakr bez děje, ale ten masakr je masakrozní to zase jo. ()

Sfinkter

Nevadí mi pohled z první osoby ani souboje jako z konzole, ale postupně se ze snímku stává nehorázná slátanina a zábava asi jen pro nenáročné fandy levného splatteru. ()

oveckaoa

Chlápek je nájemný vrah a dostane zakázku zabit chlápka a ženskou akorát jich má hodně zmasakrovat což u ženské zvládne, ale u chlápka nikoliv.  Díky tomu, že to nesplní pošle na něho zaměstnavatel jakési démony a satanisty a pak i vrchní paní démonovou. Přemýšlel jsem chvílema nad 5 hvězdama , ale ta paní démonová vypadá trapně a má divnou schopnost tak, že hvězda dole  ke konci jsou i ty triky hodně ubohé a přemýšlel jsem o stáhnutí i další hvězdy nicméně pozitivní dojem převládá. 80 procent Díky za titulky Olasek jsem zvědavý na další díly. ()

bizz_mjc

Zajímavý nápad, ale tak otravný provedení. Hovory bosse na telefonu se Zimosou a jeho g-friend jsou ničem a plný neustálýho fuckování, postavy nesympatický, nekompatibilní hudba.. pro fanoušky nezávislýho splatteru v RPG podobě však unikát. ()

sedm.1

Hotel Inferno je mé první setkání s tvorbou řezníka z Itálie, s Giulio De Santim, a i když je tedy pravda, že se jedná o docela slušný nářez, tak ve mně přesto převládá lehké zklamání. Což o to, jako milovník extrémních filmů, gore festivalů a splatter šíleností jsem byl při sledování této podívané chvílemi ve svém živlu, nicméně pár výtek k tomu mám a bohužel se nejedná zrovna o prkotiny. Tím nejzásadnějším problémem se pro mě stalo zpracování z ,,pohledu první osoby,, , kdy se to celé odehrává jako v nějaké videohře, a mě tento styl absolutně nesedl, nebavil mě, respektive mě doslova rušil. Zápletka je pak sice naprosto primitivní, přesto ale zároveň i dost nesrozumitelná, a závěr jsem pak popravdě nepobral vůbec. No a samozřejmě se musím pozastavit i u efektů, kdy sice na jednu stranu naprosto chápu, že jde především o film od nadšenců pro nadšence, s minimálním finančním zázemím, vše tedy dělané tzv. na koleni, na druhou stranu ovšem pak ale nechápu, proč některé efekty byly, v rámci možností, na vážně vysoké úrovni, ale zhruba stejné množství z nich působilo naopak tak šíleně amatérsky, že to by se možná styděl vypustit i Ed Wood Jr., a to považuji za dost velkou škodu, jelikož ty povedené triky byly fakt nekompromisní jatka a pár z nich mě až zabolelo. No a poslední výtkou je velké množství fakt hluchých míst, které vyplňují opravdu debilní dialogy, ve kterých se probírá pořád to samé dokola a navíc s takovou kadencí fuckování, až jsem se nestačil divit. Ve výsledku tak zůstává jako pozitivum skutečně jen těch pár destrukčních masakrů, které mě tedy sice nadchly, jako z celku z toho ale úplně odvázaný bohužel nejsem. ()

iXtr3m3

Za brutálny a asi najbrutálnejší Gore v rámci filmov, čo som asi videl, myslené na celú sériu, keďže to hodnotiť ako jeden film nemá zmysel. ()

Corpsegrinder

First person masakr s velice kvalitním gore bez špetky digitálu (ten se objevuje spíš ke konci kvůli ohni a výbuchům), víc videoherní film asi nenajdete. Luxusní vraždy všim možným (elektřina, kladivo, brokovnice, motorová pila, záchodový prkno, ocelová trubka.....) a vše kompletně na kameru. Jediná výhrada snad jen k občasný špatný návaznosti některejch věcí ve filmu (jednou je hlavní postava od krve a pak zas ne). ()

TERRORDROME

Gore špecialita celá natočená z vlastného pohľadu od tvorcov Adama Chaplina. Zabiják je najatý aby zavraždil dvoch ľudí v jednom hoteli a sám sa ocitá v obkľúčení akýchsi retardovaných satanistov. Film sa ( úspešne ) snaží zaujať predovšetkým prezentáciou bezuzdnej brutality, keď "hrdina" rozmláti hlavy protivníkov na zemiakovú kašu čímkoľvek od záchodovej dosky cez drevený papek po oceľovú trúbku. Efekty sú vymakané a poriadne nechutné, ale aj s jasnou dávkou komixovej nadsázky, takže to nie je nejaký ubíjajúci artový hnus, ale poctivá splatterová zábavka. Vrcholom je jednoznačne scéna v lese s parádnou brokovnicovou ódou na detailne rozstrieľanú satanistickú chamraď a niekoľko granátových atentátov. Finále je potom bohužiaľ uhraté, respektíve "odtwistované" do stratena bez logicky očakávaného, krvavo rozšupnutého zúčtovania s tým Slipknoťákom a monštróznou, oheň pľuvajúcou pekelnou matrónou, čo je mi vzhľadom na masakrálne zameranie celého filmu trochu záhadou. Taktiež by som sa pozastavil nad postavou ústredného vrahúňa, ktorý najprv robí chladného profíka čo pokojne v rámci kšeftu rozreže a roztrhne ženskej hlavu na polovicu, ale keď pojme podozrenie že celá akcia nie je tak úplne kóšer, začne hystericky vyšilovať a zúfalo nadávať, pričom jeho univerzálnou odpoveďou na všetko okolo je FUCK YOU, FUCK YOU, FUCK YOU...! A najhlúpejší je keď sa snaží akokoľvek taktizovať, to aranžovanie granátu pod konárik bolo... asi nenájdem dostatočne uštipačný výraz, ale bolo to presne tak. Takže to na mňa v konečnom dôsledku pôsobilo nedotiahnuto, ale tá nálož ultranásilia a prekvapivo atmosférického prechádzania potemnelého satanského brlohu z pohľadu prvej osoby ( jednoznačne lepší a efektnejší spôsob než blbý Found Footage ) určite stálo za to. ()

cskomando

Ojojoj ! Tak tohle byla ta nejbrutálnější hra, kterou jsem kdy hrál ! Ne kecám, je to vlastně jako když se vžijete do role ve hře doom, prostě kudy chodíte likvidujete téměř vše co je možné a zezačátku plníte i úkoly. Berete to pěstmi, noži, brokovnicí, pistolí, granáty a následkem z toho padají ruce, nohy, kusy těl, hlavy, krev stříká jak vodopád, gore tak neuvěřitelná jízda... pane jooo ! Dal bych si ještě něco podobného na odreagování ! ()

Flopik

Musel som to skúsiť a z výsledku som vlastne ani nebol prekvapený. V prvých troch komentároch je spomenuté všetko, čo v tomto filme figuruje. Čistý masaker a gore, ktorého je až až. Príbeh v podstate žiadny, hlavný hrdina len chodí po hoteli a vraždí všetko čo sa mu postaví do cesty, no a toto predstavenie máme z pohľadu prvej osoby. Film naozaj len pre veľmi veľmi okrajové publikum, na mňa nezafungoval ale ako debilinka s veľkým množstvom krvi obstál. ()

Rathalos

Nemozem si pomoct,ale ta kamera je jednoducho uzasna,pohlad,ako keby ste hrali hru,toto ma fakt dostalo,ale aj samotne gore efekty,ktore boli perfektne,napriek tomu,ze sa jedna o amatersky film,tak je to vyborne natocene,k tomu vsetkemu je to krvave s dostatocnou davkou brutality,cize nemam co vytknut,za pat hviezdiciek...:-) ()

kkarx

Nakonec zvedám na 4, protože to je skutečně velmi zapamatovatelný kousek, kterej po neuvěřitelně drsném a celkem uvěřitelném úvodu sám sebe podkopává stále horšími a horšími triky. ()

Kozy9

Hotel Inferno je prapodivný počin, ktorý by sa asi najlepšie dal prirovnať k japonskej gore tvorbe. Jedná sa o experimentálny horor v štýle PC hry, kde hrdina z pohľadu prvej osoby uniká z hotela plného maniakov a inej satanistickej hávede. Čo vás určite upúta je množstvo rýchlej akcie, popreletanej celým príbehom, plnej krvi, bolesti a smrti. Kamera sa hýbe švizne, jednotlivé scény sú kvalitne nasvietené a každý jeden záber pôsobí na vaše pocity vďaka vyberanej palete farieb, ktorou sa vyznačuje. Pre niekoho môže problém tohto filmu spočívať v tom, že sa vlastne jedná iba o bezduchú vlnu násilia. Podľa mňa väčším negatívom je jednoducho primitívny príbeh, s hlúpou zápletkou a niekoľkými nelogickosťami. Ďalej som neocenil tiché miesta v podobe trápnych rozhovorov a vsuviek, ktoré mali tvoriť "príbeh". Na počudovanie som sa aj vďaka krátkej stopáži bavil a Hotel Inferno mi ponúkol niečo, čo som vlastne od začiatku očakával, možno aj trochu viac a preto: 75%. ()

petrik11 odpad!

Ak by dalo hodnotiť aj mínuskami, tak toto má 5, ale mínus. Totálna chujovina s veľkým Ch. Nepozerateľné. Ešte aj to, že celý film je akože očami hlavnej postavy. Bŕŕŕ. ()

Pitryx

Asi není co dodat. Vadila mi kamera a levák hlavní hrdina. Nějak jsem nevěřil těm úderům levou rukou. Sám jsem pravák, takže asi proto. Jinak kečupu až až, maskéři dokonalí, dějově v podstatě bez hluchoty, mimo závěru. Tam to byla velká škoda. 20171021 7255/7725 **** A PŮL/9 s.u. title ()

chrchel

"Fuck you!" ... Tohle je od začátku do konce jedno velké WTF. A ke konci spíš větší. Ale mám pocit, že podruhé se na to už asi nepodívám. ()

muti

velmi zaujimavy snimok, ktory zaujme uz od zaciatku. cely film sledujeme z pohladu hlavneho hrdinu, ktory prisiel do hotela ako najomny vrah. netusi vsak, ze za tym vsetkym stoji reziser Giulio de Santi, ktory rozbehne skvelu akciu v style Duke Nukem. 78 minut obehlo ako voda a ja za obzeram kde su dvere do dalsieho levelu. ()