Miniseriál Pocket Monsters: The Origin zachytáva zápletku z hier FireRed a LeafGreen, kde sa počas štyroch epizód odohráva Redova dobrodružná púť naprieč regiónom plným záhad a tajomstiev. Nechýbajú súboje s Redovým odvekým rivalom Greenom. (HDeer)

Dawe.86

Naprosto jedinecne a uzasne zpracovani pokemonu z gameboye do serialu,uplne by se clovek nejradeji pustil do hledani GB a zacal hned hrat! Kolik krasnych prohranych hodin jsem u toho stravil! Moc dekuji filmarum ze pro nas,kteri to znaji z GB pro nas neco takove udelali. Jak prijemne dokaze pohladit po dusi trocha nostalgie:) a vubec by mi nevadilo kdyby to treba bylo o par dilu delsi :) jednoznacne palec nahoru ()

Shaman1135

Tento seriál mi vylúdil úsmev na tvári. Vyrastal som na starom seriály a prešiel 5 generácii hier (XY už nerozbehnem cez emulátor na kompe), takže tento mini seriál je presne pre mňa. Pocta starým hrám a spomienka na hodiny hrania. Pre starých hráčov absolútna povinnosť. Tí čo s nimi nemajú skúsenosti to budú mať ťažšie. Predsa len 4 časti je málo, ide len o črepinky z celého dobrodružstva. To však nemení nič na tom, že ide o najlepší Pokémon seriál (XY vyzerá sľubne, ale ešte som sa k nemu nedostal). ()

NagatoPein

Pocta. Čistá pocta tomu čím Pokémon dobyl svojho času svet. Krátke 4 diely vyrozprávajú spomienky tisícov detí (akým som bol aj ja), ktorý zažili s prvými Pokémonmi svoje vlastné jedinečné dobrodružstvá. Či už s hrami alebo seriálom, toto vás totálne napojí na množstvo spomienok. Cez hudbu, príbeh, postavy, či už len ten drive súťaženia a chytania. Pre tých, ktorý koncept pokémon vôbec nepoznajú musia uznať dynamickosť tejto krátkej série a tiež jej dospelosť. Skláňam sa a som rád že v TV Tokyo ukázali, že sa Pokémoni dajú robiť aj seriózne a že ich čas ešte raz príde, je treba iba správnych ľudí na tvorcovských miestach. ()

sara93

Hru jsem nikdy nehrála , ale seriál je příběhem dost podobný příbehu Ashe . Seriál s Ashem mě teda baví víc . Tady se mi líbilo , že měl hodně prostoru Charizard můj oblíbený pokémon . ()