Rocky Balboa, bývalý svetový šampión v ťažkej váhe, sa stane trénerom a mentorom Adonisa Creeda, syna svojho niekdajšieho súpera Apolla Creeda. (Forum Film SK)

rytir1

Je videt, ze duch Rockyho sagy pretrvava a zvladl by to natahnout klidne i na desitku. Ovsem uz je to ke skode jeho legendy. Co bude priste, ze zahrobi zbyva probudit uz snad jen Clubbera Langa nebo Dragovu dceru ala Million dollar baby. Kazdopadne jako dalsi boxerska pohadka dobra, jen trochu jak uz bylo receno vykrada samu sebe ve vztahu Mickey/Rocky -Rocky/Adonis ve stylu tretiho dilu respektive finalovy zapas Rocky/Apollo - Adonis/Pretty ve stylu jednicky. ()

pold

Mně nevadí černoši ve filmu, ale dělat z Rockyho černoškou lovestory, tak to jako zase ne. A to jak RnB blbky komolí jazyk taky nikoho nezajímá. Chudák Rocky. A nejhorší na tom je to, že si tím koncem nabili na další díl, a ač si další prznění legendy nezasloužíme, tak visí ve vzduchu. ()

DrawLife

Veľmi motivačný film, ktorý opisuje ako si Adonis Creed razí cestu v boxovej kariére a chce ukázať, že nie je žiadnou hanbou svojho otca Apolla Creeda. (Spoiler) Veľmi sa mi páčilo, že vo finálnom zápase Adonis síce nevyhral v ringu ale vyhral v publiku. Trošku divné bolo ako sa Adonis s Rockym spriatelil veľmi rýchlo. Klasická Rocky hudba tomu dodala ten správny nádych. ()

brasek

Športový film bez športového ducha, nudný príbeh čierneho chlapca čo sa chcel stať svetovým boxerom a popri tom riešil aj všetko možné iné, s koncom rovnakým ako sme si už zvykli zo série Rocky. Nostalgická spomienka na celú sériu Rocky trvala asi tak tri sekundy, pri nástupe Creeda do posledného kola finálového zápasu a to iba vďaka známej melódii. ()

Naghavi

Jelikož jsem neviděl nový druhý díl, pustil jsem si i první, nějak to šlo tehdy mimo mne...Je to pořád dobrá série o boxu, je dobře, že Stallone zde hraje zmoudřelého muže, který se už do ringu nehrne a naopak docela brilantně žene svého svěřence vpřed k prvnímu pořádnému zápasu. ()

kolly13

Využití historie a Ramba chceme si namluvit, že další boxerský šampion má kvalitu. Dobře, má, ale film nikoliv. Je to jak vyjídání poloprázdného stolu, něco ještě ujde, ale celkově jsme zklamaní. Šermovat se svalama ještě neznamená, že je divák zasažen i uvnitř. ()

Sunwheel

Silná nostalgia prinútila Slya znova siahnúť po osvedčenom Rockym. Pri jeho rokoch už by bolo trápne znova použiť otrepaný návrat do ringu a tak sa v rámci súčasných pravidiel Hollywoodu siahlo po mladom afroameričanovi, ktorý okrem nasilu zvoleného hip-hopového podmazu to samozrejme všetko biele vybije. Ako synovi Apolla Creeda to ale vieme odpustiť. Žiaľ chýba tomu tá Rockyho drsná tréningová cesta, uveriteľnejšie súboje a pravý boxerský zážitok. Posledný zápas je to slabšie, čo sme v celom Rockyho svete mohli vidieť. Priemerný zážitok v nasilu modernom háve. ()

PanPyzamo

Creed už je dle mého názoru zbytečný. Značka Rockyho už prostě nemá, co točit a tak nám vytvořili novou sérii, kde Rocky dělá trenéra a ono to není špatné, to vůbec ne. Je to vlastně i dobré. Supr workout, který jsme už ale viděli s Rockym a ještě k tomu lepší. Jde prostě o ten vztah už, no. Když jsme dlouhé roky sledovali cvičit a fandili jsme Rockymu, je najednou divné ho sledovat pouze z pohledu trenéra a fandit Creedovi. Ale jinak mě neberte špatně. Dobrý film. To ano. Doporučuji a to hlavně fanouškům Rocky série, kteří touží po novém filmu, který už vzniknout bohužel nemůže kvůli stáří Sylvestera Stallona, tak ho zde aspoň můžeme vidět v podobě trenéra. 7/10 ()

swenyx

Popravdě jsem čekal průměrný film, ale já mám z toho filmu takovou radost, že jsem přemýšlel i o 5/5, super cesta kluka kterej si jde za svým snem, dává do toho vše a dokazuje nejen všem, ale hlavně sám sobě, že na to má. Rocky ve mně probudil slušnou nostalgii a city. Pecka ! ()

david141474

No, nebylo to vůbec špatný. Tohle Rockyho sága potřebovala. Sice je to prakticky to samý jako Rockyho sága, ale mě je to volný. Je to právoplatný oživení série. Příběh nenudí, právě naopak. Syn Apolla zde přebírá pochodeň, i když sám nechce a to je na tom filmu to zajímavý. Děj je skvělej. Postavy jsou skvělý. Herci jsou skvělý, hlavně Michael B. Jordan zazářil. Soundtrack je skvělej, dokonce zazní i původní motiv z prvního dílu. Atmosféra v tomhle filmu trochu pokulhává. A finální fight není špatnej, ale mohl být i o trochu lepší, jinak je to dobrý. 8/10 Tohle Rockyho sága potřebovala. ()

TesterX

Asi je to spíše z nostalgie a přítomností Slye, proto se nebudu vozit po vsem, co mi tu vadilo, vcetne hlavniho hrdiny. V komplexnim pohledu se jedna o klasicky vypravenou sablonu, ktera nijak neurazi, ale ani nenadchne. Presto je v zaverecnem souboji citit kazdy uder a rana na hlave. Coz je primarne to, oc tu bezi. ()

imaginer21

Asi jsem od přesgeneračního setkání rivalů, později přátel čekal něco víc, silnější pouto, emotivnější rozměr. Očekávaný Creed mě nechal chladnější i přes výsostně citlivě a s úctou uchopenou Rockyho postavu. Herci jsou fajn, výstavba podle šablony, ale navázat na kult se podařilo tak nějak z půlky. Možná to měl režírovat sám Sly anebo se tam mohly objevit flashbacky s Creedem Sr., aby to mělo ten správný dopad na náročnějšího diváka. Ostuda to ale rozhodně není. Vidno, že ze značky se pořád dá něco těžit a není to jen prvoplánová snaha nasbírat více zlatek zbytečným natahováním jinak úctyhodné série. ()

jenspifa

Minimalne na stejne urovni jako prvni a druhy Rocky. Nadherne sportovni drama. vsiml si nekdo, ze tak i tak je to takzvane pokracovani? Je to vic odlehcene, pribeh taky neni uplne kdovijaka vyhra, pribylo vtipu, ubylo drama, obcas to zaskobrtne, ale nu coz, kazdej starnem, ne? Hezky je spolecny hrob, bratr vedle sestry :) Nemuzu jinak, uz z nostalgie, kuli tomu ze je to odmala muj nejoblibenejsi film (misto odpolednich pohadek jel Rocky denne 2,3,4.dil dokola :D)a take za herecky vykon pana S.S., a krasne natoceny finalni zapas nemuzu dat min, nez 85% ()

Pacas

Jako fanoušek nemám co vytknout. Důstojné rozloučení které ale někomu nemusí jít pod nos, já byl nadšenej. A důvod je takový že filmy o sportech jaksi moc nesleduju a už vůbec nemám rád box, hloupej sport ono vůbec dobrovolně si způsobovat bolest, to nějak nepobírám že to někdo považuje za normální ale Rocky je best a Stallone legenda. ()

Seriálové rebooty na cestě

Seriálové rebooty na cestě

16.04.2023

Bezstarostná jízda dostane moderní reboot

Bezstarostná jízda dostane moderní reboot

02.12.2022

Tak o tohle si asi žádný z diváků neříkal. Legendární americký snímek Bezstarostná jízda herce a debutujícího režiséra Dennise Hoppera z roku 1969 má dostat novodobý reboot. Konsorcium vlastníků práv… (viac)

Rocky se dočká dalšího spin-offu

Rocky se dočká dalšího spin-offu

29.07.2022

Boxerská franšíza kolem Rockyho se rozroste. Po Creedovi se totiž vlastního filmu oficiálně dočká také Rockyho nemesis Drago. Scénář ke snímku od studia MGM chystá Robert Lawton (Crave), který mimo… (viac)

Trojka Creeda našla záporáka

Trojka Creeda našla záporáka

03.06.2021

O třetím Creedovi jsme doteď věděli pouze to, že se před kameru vrátí Michael B. Jordan, který si zároveň poprvé v životě stoupne i za ni na pozici režiséra, ale že se naopak už do série nevrátí jeho… (viac)