Star Wars Rebeli

• Česko Star Wars Povstalci (viac)
USA, (2014–2018), 27 h 30 min (Minutáž: 22–44 min)

Hudba:

Kevin Kiner

Vanessa Marshall, Tim Curry, Freddie Prinze Jr., David Oyelowo, Steve Blum, Greg Ellis, Taylor Gray, Jason Isaacs, Billy Dee Williams, James Arnold Taylor (viac)

Seriál plný akce je zasazen mezi Epizodu III a IV, do období, jež se na obrazovkách doposud neobjevilo. Star Wars Povstalci začíná ve chvíli, kdy Impérium pevně svírá Galaxii ve svých rukou a loví zbývající rytíře Jedi. V této chvíli se proti Impériu začne formovat povstalecká Aliance... (oficiálny text distribútora)

Recenzie používateľa GejmronCZ k tomuto seriálu (32)

Před zraky Imperiálů (2017) (S03E16)

No jako od Thrawna bych nechtěl dostat po tlamě :D Dost namakanej je. ()

Tajný náklad (2017) (S03E17)

Nooo, tak tohle bude zajímavý. Těšim se, co bude dál. ()

Dvojitý agent Droid (2016) (S03E18)

Mmm, jsem divnej, když mi přijde Hera ještě víc přitažlivější, když je nasraná? To jak vyjela na toho imperiála bylo zasraně cool xd ()

Dvě slunce (2017) (S03E19)

No tak teď už tuplem vim, že se Solo odehrává dávno předtim. Nebylo to epické, ale osobní a dojemné. Nečekaný konec, ale rozhodně lepší než nějakej extra dlouhej fight. Celkem škoda, že nebojoval alespoň jednou od Skryté hrozby s Anakinem/Vaderem sám a nějak pořádně. Když už jsme viděli Ahsoku jak s ním musela bojovat (a že to bylo dost vyrovnaný), tak je tohohle vytouženého, ale neuskutečněného boje škoda. ()

Nultá hodina, 1. část (2017) (S03E20)

OK, tohle byl fakt dobrej bitevní díl. Jsem zvědav na druhou část. ()

Nultá hodina, 2. část (2017) (S03E21)

No, Bendu se nasral a Thrawn jen bezmocně čumí. Hele jsem divnej, když chci Mandalorianskou zbroj? A rovnou z beskaru? To je něco, co bych si opravdu hrozně moc rád přidal do sbírky spolu s Temnym a světelnym mečem. Si nedokážu ani představit jak moc by změnil beskar využití kovů tady na Zemi. Něco tak silnýho by udělalo obrovskej boost pro celkovou technologii. Joooo mít mobil, co se nikdy nemůže při pádu rozbít by bylo cool :D A víte, co by bylo ještě "kůl"? Si udělat armor jako z Halo, ale z beskaru. To už by bylo nezničitelný. ()

Flight of the Defender (2017) (S04E06)

Trocha akce, skoro až mythicismu a hezký osobní "příběh". Moc pěkné a klidné. ()

Jedi Night (2018) (S04E10)

V první řadě musim podotknout, že Hera v tom přilnavym oblečku je fakt hot, ikdyž je animovaná. Holt jsem první viděl Ahsoku, kde je jako Mary Elizabeth Winstead a ta je sakra hot taky. Opravdu jeden z těch dílů, na jejichž úrovni, kdyby bylo celé univerzum, tak nikdo ani nepípne a jen sledujou v blaženosti a s pěnou u držky. Má to plán, má to emoce, má to menší náznaky už na začátku a do toho skvělou hudbu, která se vším dohromady, dává krásnou atmosféru. Jo a jinak dávám velké F ()

DUME (2018) (S04E11)

Hodně emotivní. Ostatně co by jste čekali, když by vám umřel někdo blízký a tak významný (mistr, přítel, velitel, láska). Ostatní se musí s tím vypořádat a jít dál. Krásně zpracované, ale taky nám to dalo několik hádanek. ()

A World Between Worlds (2018) (S04E13)

Úžasný. Vzhledem k tomu, že jsem viděl Ahsočin seriál hned po Mandalorianovi a tím pádem dřív než tohle všechno, tak jsem věděl, že přežije, ale netušil jak. Tohle je hustý vysvětlení jak přežila. Věděl jsem, že i kdyby chtěl Vader Ahsoku zabít, tak by to neudělal. Nebyl by toho schopnej a radši by ji zraněnou odnesl. Naštěstí jsme se toho nedočkali, ikdyž i to by bylo cool a známka toho, že v něm pořád je kus dobra... kus Anakina. Moc pěkný představení rozcestníku mezi světy pro uživatele síly. ()

Family Reunion and Farewell: Part 1 (2018) (S04E15)

Skvěle rozjeté. Podrobnější info dávám na další část, páč jsem to viděl jako jeden delší díl. ()

Family Reunion and Farewell: Part 2 (2018) (S04E16)

Za celej dvojdíl. Tohle bylo fantastický. Naprosto nádherně vybudovaný, zpracovaný a zakončený. Aspoň už vím, proč je tam, kde je v Ahsoce. Mimochodem Ahsoka tu je taky ačkoliv jen na pár sekund bezeslova. Vypadá ale skvěle jako vždy. A taky už vím, proč se Sabina rozhodla tak, jak se rozhodla v navazujícím seriálu. Nevím jestli to je někde zpracováno, ale teď už jen vidět jak Sabina objeví svou sílu a rozhodne se stát Jediem s mečem od Ezry. Konec mě opravdu dojal a jistě nejsem sám. BTW čekali jste Purrgily? Já teda rozhodně ne. ()

Příštím Star Wars filmem bude Mandalorian & Grogu

Příštím Star Wars filmem bude Mandalorian & Grogu

09.01.2024

Odhalila desátá epizoda Star Wars svůj název?

Odhalila desátá epizoda Star Wars svůj název?

05.11.2023

Hayden Christensen se vrátí v hrané Ahsoce

Hayden Christensen se vrátí v hrané Ahsoce

24.10.2021

Studio Disney se naplno začalo soustředit na produkci nových hraných Star Wars seriálů, jež zatím alespoň u fanoušků sbírají daleko lepší ohlasy jak ty filmové. Po Mandalorianovi tak už letos o… (viac)

Lucasfilm oznámil nový Star Wars seriál

Lucasfilm oznámil nový Star Wars seriál

14.07.2020

Streamovací služba Disney+ si objednala nový animovaný seriál od společnosti Lucasfilm. Novinka The Bad Batch bude vycházet z animovaných Klonových válek a bude vyprávět o titulní skupině klonových… (viac)