fabecc1222

S tehdejším náhlým zrušením Klonových válek měli tvůrci potřebu zakončit příběhy některých vedlejších postav jinde, a jelikož v té době byli rozehraní jen Povstalci, tak padla volba právě na ně, a tak se v jejich druhé řadě objevuje hned několik přeživších postav z Klonových válek, a jejich příběh se napojuje na naše hlavní hrdiny. Právě díky těmto novým postavám je tak druhá řada o něco lepší než první. Kvalitu však stále srážení všemožné výplňové díly s droidy, piráty atd., které jakoby stále ukazují, že to má být vlastně seriál spíše pro děti. Každopádně samotné finále je velmi kvalitní, a určitě je to jeden z nejlepších dílů seriálu, a nabízí velmi zajímavý zvrat, který ještě dostane svého pokračování v dosti překvapivé formě. ()

Tom_Lachtan

Nejlepší série, u které ani nemám moc problém ji považovat za součást SW univerza. A proč je to dobré? Protože tu jsou dobré postavy, které ovšem pochází od jinud (Rex, Ashoka, Vader, Maul), větší prostor tu dostává síla a tancování na hraně její světlé i temné strany. Finálový díl je regulerní vrchol čehokoliv. Škoda, že další série od kvality utekli. ()

M.i.k.e

podstatně lepší než matná první série, nicméně stálé mám a asi navždy mít budu s touhle animovanou odnoží SW celkem problém. Zatímco příběhově to není vůbec špatné a slušně to vyplňuje nějaké mezery (a mě to navíc zpětně pomohlo o něco lépe pochopit hranou Ahsoku) tak ta animace prostě není hezká a mám dost problém si na ní zvyknout...70% ()

Ivousx.y

!POZOR SPOILERY! Nejlepší série tohoto seriálu, ačkoliv už nemá na svého předchůdce Star Wars: The Clone Wars (česky Klonové války) i tak nabídla spoustu akce. Rozhodně nejlepší co mohla série nabídnout je návrat nejoblíbenějších postav z výše uvedeného seriálu. Ahsoka Tano, kapitán Rex, Anakin Skywalker/Darth Vader, Princezna Leia (i když jen v jednom díle), Bail Organa a nakonci i Darth Maul. Celkově se mi líbil i vývoj nových postav (hlavně Kanan Jarrus), a také že vysvětlila původ. I když zde byli místy slabé epizody i tak rozhodně tato sezóna vyplnila skvěle mezeru mezi díly III a IV. ()

Shakers

2. séria - 85% Fantázia! Prvá séria bola trošku dosť mimo, ponúkla iný príbeh a iné postavy, od polky síce ponúkla niektoré výborne časti, ale to pravé Star Wars dobrodružstvo je až v druhej sérii. Nie len ja, ale aj ostatný a aj sám tvorca Clone Wars Dave Filoni bol s toho celkom smutný keď mu zrušili klonove vojny. Bolo tam dosť veci otvorených a nevieme ako skončili niektoré postavy. A presne toto je na druhej sérii to najlepšie. Vracia sa spať ku klonovým vojnám a privedie spať postavy, ktorých osud sa ešte neuzavrel a týmto šikovným premostením sa posúvame pekne dopredu, v novom seriáli a aj zo starými postavami. Tlieskam, Darth Vader a záver druhej série je neskutočne luxusný! ()

• V epizodě se v několika záběrech uvnitř AT-TE objeví helmy klonů fáze 1. (Cardo)