Tentoraz si začali s nesprávnym chlapom! Po únosu vnuka berie drsný policajt Frank "Bullet" Marasco spravodlivosť do vlastných rúk.
Policajt Frank Marasco zatkne muža z gangu Kaneovcov, ktorého následne odsúdia na trest smrti. Aby zabránili poprave svojho parťáka, gangstri Carlito a Manual Kaneovci unesú dcéru kalifornského guvernéra Johnsona a tiež Frankovho vnuka Maria. To ale netušia, s kým sa zahrávajú. Drsný policajt Frank Marasco zvaný Bullet sa rozhnevá, vezme spravodlivosť do vlastných rúk a rozhodne sa obe deti zachrániť všetkými prostriedkami. A keď sa raz Frank pre niečo rozhodne, neradno sa mu stavať do cesty... (TV JOJ)

Pump odpad!

Danny Trejo je dospělý a sám za sebe odpovědný, ale pokud kývne i na takovou patlaninu třídy "D movie", pochybuji o jeho zdravém rozumu. Bullet je ztráta vašeho času. Kdo nevěří, dobře mu tak... ()

VanTom

Neurážející béčko s Dannym Trejem, zásluhou střihačských nůžek opět nepřemožitelného a zadky nakopávajícího, přestože civilní poloha mu sedne mnohem víc. Jinak "Kulka" ničím zajímavá není, všechno tady vypadá pouze RÁDOBY drsně, významně, akčně, nebezpečně, cool... ()

insurgentes

Danny Trejo je zvláštním typem akčního hrdiny, který se za to obrovské panděro vůbec nestydí, naopak, hrdě ho staví na obdiv. Díky tomu ale musejí být akční scény ne zrychlené, jako v jiných filmech, ale zpomalené, protože by to Trejo při své nemotornosti jinak prostě fyzicky nezvládnul. Tak si vychutnáme i pár pomalu letících kulek a jejich plesknutí o protivníkovu hruď. Tam, kde je postava zlouna v hierarchii trochu výše, může dojít i ke schování vyčuhujícího ksichtu dotyčného záporňáka před kulkou na rohem. Je vidět, že s tím, jak se mexická menšina pomalu stává ve státech většinou, už bílé potřebujeme maximálně na role podřadných dealerů a zbabělých guvernérů. Za pár let už ani to. ()

borec999

Je to strašne jednoduché, béčkové a hlúpe ale nemôžem si pomôcť, ja som sa bavil kráľovsky. Dostal som presne to čo som chcel. Výplachový, priamočiary akčňák s Dannym Trejom v hlavnej úlohe, kde vidíme klasický dej ako policajt pátra po unesenom členovi rodiny. Vrcholom scenáristickej kreativity bolo, že Trejo nepátra po synovi, ale vzhľadom na to že má 70ku na krku scenáristi usúdili, že bude uveriteľnejšie keď bude pátrať po vnukovi. Takže dej absolútne predvídateľný a jednoduchý. Čo sa týka hercov, tak Trejo hrá svojho typického drsňáka a väčšinu filmu sa buď nasrane ksichtí alebo niekoho mláti. Čiže poloha v ktorej ho majú jeho fanúšikovia najradšej. Okrem toho že tu v 70ke postrieľa a pobije asi 20 ľudí, tak vypustí aj zopár hlášok(pobavili najmä odkaz na Machetu alebo scéna vypočúvania prostitútky vo vani). Záporáci v podobe Johnathana Banksa a toho maniaka s páskou cez oko tiež ušli a bavili ma. Ostatní herci sú dosť chabí, ale aj tak nikto z nich väčší priestor nedostal čiže to je vo výsledku jedno. Prestrelky lacné, ale pozerateľné, ak strávite že pozeráte béčko a nie kinofilm. Bitiek je celkom dosť a majú jednoduchú choreografiu prispôsobenú Trejovmu pohybu a veku. Ďalším plusom bolo, že sa film nebral príliš vážne. V rámci možností béčkového filmu zbúchaného za 3 milióny si myslím že to ani nemohlo dopadnúť oveľa lepšie. Viac podobných filmov a hlavne viac podobných filmov s Dannym Trejom v hlavnej úlohe. Objektívne 3*, ale subjektívne si bez výčitiek jednu * prihodím 75% ()

kolemjdouc

na můj vkus ž moc velký výběr herců s odpornou vizáží a když ji měl některý málo tak se mu přimalovala.Vcelku nešlo ani tak o příběh ale zhnusit diváka.A na tom stavět film?No to teda nevím ()

artas odpad!

Keby to označili za paródiu akčných filmov, tak dám jednu, možno dve hviezdy. Tak naivný, nezmyselný scenár hádam písalo 10 ročné dieťa. Trejo sedemdesiatnik, ledva sa šuntajúci po scéne, ako akčný hrdina? To už Pierce Brosnan je uveriteľnejší. Myslel som si, že horšie ako novodobé Seagalovky už nič nie je, ale čuduj sa svete, dá sa to. ()

Hapretor

Při sledování tohoto počinu budete opravdu "Bulet". Danny Trejo v hlavní roli borce, co všechny skosí rychleji než Scott Adkins, elegantněji než James Bond a nekompromisnějí než Terminátor - ha, ha - jako parodie ucházející - jako vážný pokus o akční thriller neskutečný výsměch. ()

TomStrom

Sbírka mexikánských klišé. Asi by to fungovalo, vidět to člověk všechno poprvé, ale tohleto je jen taková instantní polévka z pytlíku obsahujícího drsného nabručeného poldu, jeho rodinu a bandu gangsterů. A to není žádná novinka, takže takto určitě ne. Ale dobrej pokus. Kdyby Frank na konci Carlita utopil v pálivé chilli omáčce a pak ho v poušti zakopal v obří tortille, šel bych s hodnocením klidně i výš. ()

E lan

Něco tak odporného a trapného ksem už dlouho neviděl. Trejo hraje tragicky, scénář exceluje nudou a blbostí a člověk se tak nudí od začátku do konce ()

bearmeedek

Věděl jsem, že to bude slabota, ale chtěl jsem zkusit nového Treja. Někdy je lepší nezkoušet. Béčko, které se snažilo dostat do A skupiny. Před mnoha lety takové filmy bodovaly na VHS. Dnes ale pardon. Toporná divadelní hra. ()

rublik05

Klasické akční béčko, které příliš nenadchne, ale ani neurazí. Danny Trejo ve své typické "póze" nasraného policajta nepřináší zhola nic nového, stále se drží toho, co ho po celou dobu jeho kariéry živí. Film má jednoduchý klišoidní příběh o únosu člena rodiny a cestou za pomstou/osvobozením. Jde vidět, že si Trejo film vysloveně užívá, akorát mu chybí nějaké ty hlášky, které by film zase o trochu pozvedli. 4/10. ()

nesli

Parádní B až C, tak předvídatelné, až z toho má člověk radost..A hlavně, s mačetou se do přestřelky nechodí!!. 6/10. ()

Shitonit

Hodně hodně drsnej film s hodně hodně drsným Danny Trejem. Bez nutnosti přemýšlení se to dá schroupnout za všech okolností. Krátká a dost nelogická autohonička je naštěstí tak krátká že nelogičnost lze nepostřehnout, a jinak?? Bez nutnosti dalších bezcenných žvástů. Dobrej biják s dobrým zabijákem :-) ()

johnsnow

Takéto C-čkové voloviny mám rád a totu bolo top zo všetkých takých filmov ale páčilo sa mi to. Obzvlášť likvidačka ženy vo vani. ()

boumik

Tak tohle se nepovedlo , čekal jsem že Jonathan Banks a Danny Trejo něco malo předvedou a ono se ani to málo nekonalo škoda . ()

PamelaJJK

Danny patří mezi mé oblíbence, ale co je moc, to je moc... Tohle je až trapně průhledná parodie na béčkové akční krimi thrillery. A víte, co je nejhorší? Že to jako parodie myšleno není a bere se to smrtelně vážně. Těch do nebe volajících nelogičností a ultra amaterských scén, předem jasný happy end made in USA, to se fakt nedá. Ještě, že stopáž je k divákovi milosrdná a tak jsem to kvůli Dannymu dokoukal, ale několikrát jsem už měl prst na tlačítku stop. Je to bez jakéhokoliv nápadu a invence. Střih i kamera nic moc a různé rádoby parádičky (zpomalené záběry, rozostření,...) tentokrát neskutečně obtěžují. Jedna hvězda je za Dannyho, půlka je za Jonathana Bankse a další půlka za hudbu. Na víc to není ani omylem. I ty dvě nejsou zrovna košer, jedna by byla objektivnější, ale Danny je Danny. ()

Bossi123

Původně jsem se obával, že to bude úplná hloupost, ale nakonec nejsem ani zdaleka zklamaný. Na prvním místě bych chtěl ocenit hudbu, která celému filmu dodávala švih a zhušťovala  již tak napjatou atmosféru. Postava policisty Franka mi byla velmi sympatická, možná díky tomu, že schytával rány z každé strany. Stejně tak i guvernér, který je nešťastný z únosu své dcery a smrti jejího přítele. Herecké výkony Treja sice nebyly nejlepší, ale to vyvažoval především J. Banks jako otec zatčeného Manuela K. Rád bych také upozornil, že některé momenty jsou očekávatelné a Frankova těžká cesta celým filmem je také úplně jasná, vlastně je na ní celý film postaven. Jediná nesympatická postava byla agentka od FBI. Přišlo mi také, že jako malý kluk bych byl z únosu víc v háji, ne jako Mario. ()

Allein4 odpad!

Loutkové divadlo bez vodičů by bylo méně prkenné, než výkony herců v tomto "filmu". A nejhorší na tom je, že k té bídě svojí troškou (vlastně docela velkou "troškou") přispěl i Danny Trejo. Co víc dodat? Snad jen, že název filmu je velmi trefný - na tento kousek zapomenu rychlostí kulky. 0 % (a to jsem vážně nemyslel, že nulu něčemu dám) ()