Neohrození muži zákona Schmidt (Jonah Hill) a Jenko (Channing Tatum) sú späť. Strednú školu majú konečne z krku a rozbiehajú tajnú policajnú akciu na miestnej univerzite. Keď však Jenko nájde spriaznenú dušu vo futbalovom tíme a Schmidt zapadne do skupiny intelektuálov, začnú jeden o druhom pochybovať. Už nejde len o vyriešenie prípadu, ale aj o prehodnotenie vzájomných vzťahov. Ak títo dvaja prerastení teenageri dokážu konečne dospieť, tak vysoká škola je to najlepšie, čo sa im v živote prihodilo. (Itafilm)

Joedas

Váhám mezi třemi a čtyřmi, ale nakonec nejspíš zvolím vyšší hodnocení. Můj zážitek je totiž velice čerstvý a hlavně jsem zase po nášupu filmů hrající na vážnější notu (nebo se o to aspoň snažící) viděl opravdu vtipnou komedii. Je plná originálních nápadů a srandu si bez hranic dělá úplně ze všeho, včetně sebe a svojí podstaty. To, že jsme většinu z fórků už někde viděli, mi vůbec nevadilo a mohlo za to dobré načasování, obsazení a nebo vůbec to, že celé dohromady to opět nečekaně dobře funguje. Zase sice celkový dojem trochu sráží konec, ale znovu bych si to dal bez váhání. ()

PAVLIS

50% Má to své světlé chvilky, jen mám druhý den problém si je vybavit... Výplach pro teenagery, kteří ještě nezaregistrovali sérii Smrtonosná zbraň. ()

MickeyH.

Ač nerad, nějak jsem se nachomýtl v kině k projekci tohoto "filmu". A nepřekvapil. Místy vtipné, spíše trapné, příliš sprosté... Nic origoš - námět klasicky přepsaný přes kopírák od jiných a vtipy na jedno brdo. Snad jen fotbalové scény byly krásně udělané a užil jsem si je. ()

64B

Ještě lepší, ještě fikanější a ještě vtipnější než první díl. "Čejnink" s "Džonahilem" si film parádně užívají a podávají bezva výkony. Tady peněz za kino rozhodně nelituju. Pecička v žánru komedie za tento rok.! ()

vipeerr

Rozhodně ne tak dobré jako první díl jako tu převážná většina s klidným srdcem tvrdí. Opakovaný vtip není vtipem a tento díl nepřínáší nic nového vzhledem k prvnímu. Ode mě 60% ()

Brano

Jednotka sa mi páčila, ale toto už bolo príliš slabé. Film bez akéhokoľvek nápadu, ktorý je iba premenlivo zábavný. ()

konysua

Zvířecí pudy jsou vypuštěny a nenáročný humor si to razí trnitou cestou plnou zatracených amerických komedií. A tito dva vymaštění policajti zatím mají letos vyhráno. 8/10 ()

Marttas

Úplně to samé jako jednička, jen s tím rozdílem, že Schmidt a Jenko mají prohozený role, tentokrát je ten populární Jenko. Ale musím uznat, že jsem se pobavila, i když to mělo sem tam nudné pasáže. ()

Uberlord

Oproti jedničce není dvaadvacítka tolik originální a pár vtipů bylo vyloženě laciných. Nicméně pořád se jedná o velice zdařilou komedii s jistou dávkou sebeironie. A pořád se zde nachází četné množství vtipů, po kterých člověk chytá křeče ve tvářích. Navázat na úspěšnou jednadvacítku byla veliká výzva a v mých očích se to tvůrcům určitě povedlo. I když třeba ne na jedničku, ale na takovou pěknou dvojku určitě. ()

vieriX

Nečekal jsem to, ale oproti jedničce která byla neskutečně vydařená a chemie mezi dvěma hlavními postavami funguje na jedničku a do toho Ice Cube, který je snad ještě větší hovado než v jedničce a dává hlášku za hláškou. Zápletka se oproti jedničky přesunula jen misto střední na výšku, ale zakladni kostra zůstava. Pokud by se podařilo vymyslet i třetí díl byla by to bomba. ()

rala

Začalo to docela slabě, ale vygradovalo to vtakové absurdity, že jsem se u toho svíjel smíchy. Ideální film na odreagování. A velké plus za závěrečné titulky! Nad tím musel někdo strávit hooodně času. ()

MadMax3

Zo 4* na 2*, aj tak sa dá. Nonstop si uťahovanie z toho, že ideme robiť znova totálne to isté, prestáva byť vtipné asi pri druhom spomenutí a tak ostávajú dva podarené vtipy, niekoľko odkazov, taťka Ice Cube a záverečné tituky. ()

george82

Rozhodně daleko větší sranda, než v prvním díle. Interakce s Ice Cubem je naprosto super. Ještě lepší hlášky a situace. Bomba!!! ()

ratpile

Ústřední dvojice je mi hrozně sympatická, hlavně citlivka Hill nemá chybu. Strašně mi ale, stejně jako v prvním díle, vadilo všechno, kde nešlo vyloženě o slovní humor. Veškerá akce, pády, potrhlé eskapády, střety s mafií - to všechno mě hrozně otravovalo a nejraději bych přetáčel. Kdyby se více hrálo na civilnější humor, hodnotil bych klidně plnou palbou, protože některé scény byly vážně ultimátní prdel. ()

Ryan Gosling se brzy podívá do vesmíru

Ryan Gosling se brzy podívá do vesmíru

20.04.2024

Čeká nás další film, jenž mnozí z nás budou možná s nadějí vyhlížet jako jeden z nejočekávanějších v daném roce. Alespoň to tak vypadá na papíře. Studio Amazon totiž sune kupředu svůj snímek Project… (viac)

Nicolas Cage jako noirový Spider-Man?

Nicolas Cage jako noirový Spider-Man?

18.02.2024

Ženský remake 21 Jump Street na cestě

Ženský remake 21 Jump Street na cestě

08.12.2018

Tiffany Haddish (Night School) a Awkwafina (Debbie a její parťačky) jednají o hlavních rolích v chystaném ženském remaku 21 Jump Street. Nový film ze série, kterou před pár lety oživili Phil Lord a… (viac)

Jump Street se má vrátit hned dvakrát

Jump Street se má vrátit hned dvakrát

02.12.2016

První filmový Jump Street stál 42 milionů dolarů a vydělal 201 milionů. Dvojka pak vyšla na rovných 50 a utržila 331, což je jasný důkaz, že studio Sony narazilo zlatou žílu. Jak ale možná víte,… (viac)