Neohrození muži zákona Schmidt (Jonah Hill) a Jenko (Channing Tatum) sú späť. Strednú školu majú konečne z krku a rozbiehajú tajnú policajnú akciu na miestnej univerzite. Keď však Jenko nájde spriaznenú dušu vo futbalovom tíme a Schmidt zapadne do skupiny intelektuálov, začnú jeden o druhom pochybovať. Už nejde len o vyriešenie prípadu, ale aj o prehodnotenie vzájomných vzťahov. Ak títo dvaja prerastení teenageri dokážu konečne dospieť, tak vysoká škola je to najlepšie, čo sa im v živote prihodilo. (Itafilm)

RobbieM@N

Za ten vtip s Ice Cube-ovou dcerou by si to zasloužilo 5*, protože u toho se člověku utrhne bránice, hlavně když to nečeká. Tenhle gag ještě geniálním způsobem rozšíří sám Tatum. Ale to je asi tak všechno, jinak je to ulítlá blbost. ()

MartinTerran

Takhle zabít takový potenciál to už chce pořádnou dávku "filmařského umění". Vše co bylo v jedničce dobré, ve dvojce už nenajdeme. Vtipy zmizely úplně a tvůrci se zaměřili spíš na příběh, který je za prvé stejný jak v jedničce a za druhé o příběh v takové komedii (jakou byla jednička) až tak moc nejde. Když k tomu přidáte ještě "partnerské" neshody, odloučení, sentiment a tyhle kraviny, tak to už je fakt o ničem. Snad jediná pozitivní věc byl konec ten byl vtipný, dobře parodoval dnešní "nekonečné" série a měl nápad. Už se těším na 2121 Jump Street :-D. Tak trochu to zachraňoval Ice Cube, ale ten byl na scéně jen zřídka. Moje doporučení dejte si radši znova jedničku nebo jakýkoliv jiný film a bude to lépe strávený čas. Hodnocení: 40/100. ()

Mire

O niečo horšie pokračovanie ako solídna jednotka, ale Ice Cube bol skvelý a držal to nad vodou. Záverečné titulky boli tiež dobré :) ()

ikilledjenny

Začnu od konce, protože závěrečné titulky jsou fakt boží. Jinak příběhově stejné jako jednička, ale opět to funguje. Tyhle dva spolu prostě ladí a jsou vtipní. O trošičku lepší než první díl. ()

Rapaport

Veselá jízda to byla to jo. Fakt sem se bavil a místy bouchl smíchy, ale na konci už byly ty narážky na pseudohomovztah otravné. Jinak se myslím si film celkem povedl a rozhodně stojí za shlédnutí jako oddychovka. Hvězdička navíc za závěrečné titulky, bomba :) ()

radys.v

Neuvěřitelné. Tohle jsem vážně ani nečekal. Pánům režisérům se povedlo natočit ještě horší film, než už tak hodně slabý, nudný, trapný, nezáživný a bez jakéhokoli nápadu 21 Jump Street. Vážně gratuluji k tomuto počinu. Jste borci! Film o metrosexuálovi a špekounovi, kteří společnými silami zachraňují Ameriku. To je přece blbost. Špekouni nikdy nic nedokážou :) ()

Syna.1990

Podle mě lepší než 21 Jump street. Perfektní Channing a bohužel musím uznat, že i Hill byl slušnej. Hodněkrát jsem se vážně pobavil, hlavně když Jenkovi řeknou, že Schmidt přefiknul šéfovu dceru. Svižné tempo, slušný příběh a super humor, dost možná je tento film adept na moji oblíbenou TOP 10!! ()

smatana.sk

Autori skopírovali úspešnú mustru z prvého dielu, hneď v úvode sa k tomu priznali, na záver to dorazili do absolútneho extrému a je to v poriadku. ()

teba

Fakt vtipný badasses :o))) Kdo vymyslel dát tyhle dva dohromady (resp. tři, když počítám i Ice Cuba), ten by měl dostat přidáno. A pak ještě scenárista, protože už podruhý za sebou nezvorat, co se dá, ale naopak skoro v každý scéně přijít s něčím novým, to se dnes jen tak nevidí. A když už to není nový, aspoň to nepůsobí trapně, teda většinou (najdou se samozřejmě i slabší scény, ale v jakým filmu ne...). Chlapcům fandim a nejvíc se samozřejmě těšim, až budou bydlet na čísle 30 ;o)) ()

Kimkong

Ze začátku je to fakt trapný. Neubránil jsem se nutkání přepnout na něco jiného. Film se až příliš snaží navodit atmosféru předchozího dílu a stále nám podsouvá jaká bude vše bomba a jak to bude stejný. Nakonec to nebylo úplně blbý. Našla se spousta vtipnejch momentů, kde jsem se opravdu nasmál, ale s těmi se perou momenty které byly opravdu stupidní, ale pro průměrného Američana bomba. Nakonec závěrečné titulky byly taky vcelku originální a korespondovali s úvodem filmu a tím, že sami tvůrci z toho filmu měli očividně prdel. ()

frxXx

Nahodou celkom efektná oddychovka. Tejto policajnej dvojke to spolu aj po druhy krat celkom funguje aj napriek tomu, ze jeden z nich nieje ukecany cernoch. ()

zubrik66

22 je isto lepšia ako 21. Z trapných stredoškolských vtipov sme sa presťahovali na typickú americkú college s typickým prostredím. istá dávka sebareflexie iba našim hrdinom pomohla. ()

JK77

3hviezdicky je mozno vela, ale musim uznat obcas som sa fakt s chuti zasmial a taktiez mi usla prva cast tak som nebol ovplyvneny. e hlavne netusil som do coho idem. Inak prehnana pakovina. ()

zla.ovce

Pro mě byl film velkým zklamáním. Dialogy mezi oběma hlavními hrdiny mi po asi 45 minutách začaly lézt na nervy. Jak se říká, opakovaný vtip není vtipem. Ke konci filmu přidali scénáristi tak moc klišé, že při každém dialogu mezi Hillem a Tatumem mi na mysli vyvstalo jediné slovo "gayové". ()

Ryan Gosling se brzy podívá do vesmíru

Ryan Gosling se brzy podívá do vesmíru

20.04.2024

Čeká nás další film, jenž mnozí z nás budou možná s nadějí vyhlížet jako jeden z nejočekávanějších v daném roce. Alespoň to tak vypadá na papíře. Studio Amazon totiž sune kupředu svůj snímek Project… (viac)

Nicolas Cage jako noirový Spider-Man?

Nicolas Cage jako noirový Spider-Man?

18.02.2024

Ženský remake 21 Jump Street na cestě

Ženský remake 21 Jump Street na cestě

08.12.2018

Tiffany Haddish (Night School) a Awkwafina (Debbie a její parťačky) jednají o hlavních rolích v chystaném ženském remaku 21 Jump Street. Nový film ze série, kterou před pár lety oživili Phil Lord a… (viac)

Jump Street se má vrátit hned dvakrát

Jump Street se má vrátit hned dvakrát

02.12.2016

První filmový Jump Street stál 42 milionů dolarů a vydělal 201 milionů. Dvojka pak vyšla na rovných 50 a utržila 331, což je jasný důkaz, že studio Sony narazilo zlatou žílu. Jak ale možná víte,… (viac)