Joe Trinity (Terence Hill) a jeho brat Bambino (Bud Spencer) dlho bojovali na strane zákona, ale jedného dňa pohár ich trpezlivosti pretiekol, a tak sa rozhodli, že život desperátov bude jednoduchší a výnosnejší. A tak sa snažia zapadnúť vo svete zlodejov koní a kriminálnikov. Navzdory zlým úmyslom a ich neuveriteľnej nešikovnosti však pomáhajú každému, koho stretnú a ocitol sa v ťažkostiach. Podarenej bratskej dvojici sa darí s pomocou rôznych chvatov, hmatov, úderov a kopov ničiť všetkých nepriateľov... (TV JOJ)

otík

Pokračování výtečné westernové komedie Pravá a levá ruka ďábla už není tak zábavné. Sice je tu spousta vtípků, ale chybí ucelená pořádná akce - mlátička a střílečka. Dlouhé to je skoro dvě hodiny a je tam jen jedna pořádná bitka a to až na konci. A to je na T. Hilla a B. Spencera zatraceně málo. Jejich neustálé navážení se do sebe film nezachrání, a tak setkání s jejich rodiči je téměř nejzábavnější na celém filmu. ()

vesper001

Tak takhle. Není jeden, ale dva. A žádný z nich není malý, unavený, ani Joe. Oba jsou špinaví, zpocení, švorcoví a hladoví násilníci a nesmiřitelní sourozenci, jejichž otec je smrdutý ožungr a nemakačenko a máti šlapka na odpočinku. Zápletku vždycky zapomenu minutu po závěrečných titulcích, ani žádnou konkrétní hlášku si zpětně nevybavím, ale stejně se při těchhle fazolových mlátičkách pokaždé mimoděk usmívám. ()

Nivenx

Ono je to s těmahle westernovkama všechno, kde hraje Terence Hill a Bud Spencer na jedno brdo. Ale je pravda, že i když jsou to kravinky, tak alespoň nenudí a člověk se u toho tu a tam zasměje. Tento díl je pro mě za 50%. ()

andrii

Větrem, pouští. Za rodinnou ctí se pouští. Tu trhani ošlehaní. Tu gentlemani s buřinkami. Braši, co se zrovna nepostí. V díle, v jídle. Zásadní triky z líhně "levá/pravá" neopustí, si neodpustí. ()

Nihlathak

Špagetyvestern s mými oblíbenými. Stále se v jejich filmech děje to samé. A tím pádem je to okoukané. Stejně má neupřitelné kouzlo, se kterým mě vždycky připoutá k obrazovce. Malý unavený Joe. ()

Kubaso

Ztřeštěnější a přímočařejší pokračování osudů Bambina a Trinityho zastihlo oba herce v nejlepší formě, ovšem o scénáristech se to už říct nedá. Poměrně brzy začne tempo vyprávění povolovat a monstrózní závěrečná bitva dokonce zavání nudou. Světlých momentů by se sice pořád našlo dost, žádný z nich ale nemá na úvodní krádež fazolí:-) ()

shantim

Je to přesně ten film, u kterého máte pořád roztáhlou pusu, a to i když se nic neděje. Není zde nic, co byste nečekali a přitom se na to těšíte. Například scéna ve francouzské restauraci je nezapomenutelná! 74% hvězdiček ()

lykan9

Trinity a Bambino jsou zpět a stále ve skvělé formě jako v předchozím díle. Nestárnoucí westernová klasika, která bude zábavná i za dalších minimálně 100 let. A jen tak mimochodem ten soundtrack je něco úžasného. ()

Kosmik 1

Souhlasím, že tohle pokračování je ještě o malý chloupeček lepší než první díl ´Pravá a levá ruka ďábla´. Tihle dva chlapíci to spolu bezpochyby umí, neskutečné co všechno spolu předvádějí a jak jeden bez druhého nemůžou být, což jde vidět i na plátně. Perfektní humorné scénky, které se střídají jedna za druhou. Skvělá hudba, která tohle všechno doprovází. No prostě nádhera na tohle všechno dohromady koukat! Nejlepší scény: ve zpovědnici a u pokerového stolu. 100% ()

Zemřel Bud Spencer

Zemřel Bud Spencer

28.06.2016

V 86 letech nás v pondělí opustil legendární italský herec Bud Spencer. Parťák Terence Hilla se zamlada věnoval plavání a vodnímu pólu (dotáhl to až na dvě olympiády), v roce 1951 se ale dostal před… (viac)