Brány Hotela Transylvánia sa otvorili ľudským návštevníkom a veľa sa toho zmenilo, odkedy tam po prvýkrát zavítal mladý Jonathan. S Drakulovou dcérou Mavis majú teraz utešeného synčeka Denisa, ktorý však nepreukazuje žiadne známky upírskeho správania. A to robí vrásky na čele jeho starému otcovi, grófovi Drakulovi. Keď Mavis a Jonathan odídu na niekoľko dní z domu a malého Denisa nechajú v dedkovych rukách netušia, že si zaumieni urobiť z vnúčika pravého upíra. A to za každú cenu. Medzitým do Hotela zavíta Drakulov otec, večne namrzený Vlad. Neverí vlastným očiam, že jeho pravnuk nie je ozajstný upír a z Hotela Transylvánia sa stala obľúbená atrakcia pre ľudí! (Itafilm)

onevoice

Nedosahuje to kvalít jednotky, ale aj tak je to veľmi pohodová podívaná. Dedo Vlad určite veľké plus a spestrenie filmu. Draculovi do rúk mobil nedávajte. Má problém vyťukať čísla. Ja osobne som veľmi neveril, že z vnuka sa nakoniec upír stane. ()

VincentB.

Skvelá komédia pre celú rodinu. Jednotku som zhltol na šupu a hneď som sa pustil do dvojky. Opäť dá sa povedať jednoduchý konflikt s ktorým je ale majstrovsky narábané. Uvedomil som si, že tento film môže mať ďalší rozmer pre zmiešané rodiny. Či už rasovo, sociálne alebo inak. Odporúčam vidieť a myslím, že na trojku pôjdem do kina. Hodnotím 80%. ()

MatyRock

O kousek horší než první díl, ale stále jde o fajnovou podívanou. Občas dobrý vtip, animace konkurence schopna jiným velkým studiím (kromě Pixaru) a Sandler v originálním znění. 6/10 ()

olivertris odpad!

Hotel Transylvánie 2 ( Malí Géniové, Spooky Edition) - Genndy Tartakovsky - Hello láds, Hau U do? Ajm Drákula, junou, mam vnoučka, který is not upír. Ví níd to naučit vnoučka, hau to Bí upír. Rodiná Komedie 3+. Všichni jsou vítáni, hlavně pokud za podívanou zaplatíte a koupíte si popcorn. Je jedno, že náš snímek ztrácí artistickou integritu, nebo že třeba nedává smysl a dělá starým horrorům ostudu. Teď je nutné si představit thought process režiséra filmu: Kdo bude mluvit Drákulu? ÁÁÁÁÁÁ, Adam Sandler. Jaká bude pointa filmu? ALE JISTĚ, Drákula je děda, a jeho syn je zřejmě po jeho hloupém otci, a tak je šance, že nebude upír. A máme plot, možná i drama, jasně, bude to geniální, GENIÁLNÍ. Na koho budem tento film směřovat? Jak děti, tak mladé rodiče. Dejte tam všechny filmové klišé, charakterové stereotypy a slapstick humor. Všichni se budou náramně bavit a možná půjdou do kina dvakrát...*Cink* *Cink*. Jak se vyrovnáme tomu, že starší rodiče pravděpodobně budou usínat? POPCULTURE REFERENCES, Vtipný song sem, populární song tam, internet reference vlevo, hláška z jiného filmu vpravo, Drákula má mobil. WOW! Tohle není jako Tvůj Děda !!! Drákula je Hip- a -Cool. Bolí mi hlava. ()

bratr_jezek

Dvojka se mi líbila snad ještě víc než jednička. Nespokojený Drákula by totiž ze svého vnuka měl upíra. Jenže on vypadá jako obyčejný kluk, dokonce mu ani nevylezly tesáky. Drakova snaha proto nabere na ztřeštěných a dost zábavných obrátkách. ()

Druhé To má scenáristu

Druhé To má scenáristu

11.09.2017

Nejspíš jste si všimli, že horor To o víkendu vládnul kinům. Adaptace slavného románu vydělala za první víkend v USA 117 milionů dolarů, čímž pokořila rekordní zářijový otvírák Hotelu Transylvánie 2 … (viac)